Betsson Recenzja bukmachera 2024 - Faq

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusDo 125 €
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Faq

Faq

Obstawiający w Betsson często zadają te pytania przed, w trakcie i po obstawianiu zakładów.

Jak mogę postawić zakład?

Postawienie zakładu jest proste. Upewnij się, że jesteś zalogowany, a następnie przejdź do „Sportsbook”. Sprawdź różne oferowane gry i kursy, aby wybrać swój zakład.

Po ustaleniu, na co chcesz postawić, kliknij kurs, aby dodać go do kuponu. Następnie zdecyduj, ile pieniędzy chcesz postawić na zakład i kliknij „Postaw zakład”

Jeśli masz problemy z postawieniem zakładu, skontaktuj się z Obsługą Klienta Betsson.

Kiedy zakłady są rozliczane?

Zakłady są rozstrzygane w możliwie najkrótszym czasie. Większość zwycięskich zakładów jest wypłacana w ciągu piętnastu minut od ogłoszenia wyników jako oficjalnych.

Jednak niektóre zakłady mogą zająć trochę więcej czasu niż oczekiwano. Betsson zawsze rozlicza zakłady zgodnie z oficjalnym raportem z meczu dostarczonym przez organizację, która kontroluje wydarzenie. Ma to na celu zagwarantowanie prawidłowego rozstrzygnięcia zakładów.

Mój zakład został niesłusznie rozstrzygnięty; co mogę zrobić?

Jeśli uważasz, że Twój zakład został źle rozliczony, Betsson zbada sprawę. Betsson musi mieć numer Kuponu powiązany z Twoim zakładem, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę.

Możesz skontaktować się z nimi przez czat na żywo, e-mail lub prośbę o oddzwonienie.

Co się stanie, jeśli jeden z moich typów akumulatorów zostanie unieważniony?

Załóżmy, że anulowane wydarzenie jest uwzględnione w zakładzie akumulatorowym. Anulowane wydarzenie zostanie unieważnione, a pozostałe typy pozostaną ostatecznym zakładem ze zaktualizowanymi/przekalkulowanymi kursami.

Jeśli wszystkie wydarzenia obejmujące zakład akumulowany zostały anulowane, Twoja stawka zostanie zwrócona.

Czy oczekujące zakłady liczą się do wymagań obrotu bonusem?

Zakłady postawione w celu wydania bonusu nie wpływają na wymagania obrotu, dopóki nie zostaną rozstrzygnięte. Na przykład, jeśli postawiłeś zakład w wysokości 20 GBP, który jest nadal nierozstrzygnięty (otwarty), 20 GBP nie będzie wliczane do wymagań obrotu, dopóki zakład nie zostanie rozstrzygnięty.

Transmisja na żywo stale się zatrzymuje. Co powinienem zrobić?

Jakość strumienia wideo zależy od szybkości dostępu do Internetu. Granie na wolniejszym połączeniu nie jest zalecane, ponieważ produkt kasyna na żywo jest zoptymalizowany do pracy na szerokopasmowym połączeniu internetowym.

Załóżmy, że masz połączenie szerokopasmowe i nadal masz problemy z przesyłaniem strumieniowym. W takim przypadku możesz spróbować poprawić wydajność strumienia wideo, zamykając inne okna lub programy działające w tle na urządzeniu, obniżając rozdzielczość wyświetlania w menu gry lub zmieniając rozmiar okna przeglądarki.

Czy istnieje konkretna przeglądarka internetowa polecana przez Betsson?

Aby korzystać z usług zakładów sportowych Betsson, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome. W przypadku użytkowników komputerów Mac najbardziej zalecaną przeglądarką jest najnowsza wersja Safari.

Jak mogę cofnąć wypłatę?

Możesz anulować żądanie wypłaty, jeśli jest nadal przetwarzane. Po zalogowaniu kliknij ikonę użytkownika, a następnie „Wycofaj”

Jeśli wypłaty są przetwarzane, baner u góry strony wyświetli komunikat „Oczekujące wypłaty”. Po prostu wybierz oczekującą wypłatę i naciśnij przycisk „Anuluj”.

Pamiętaj, że Betsson nie będzie w stanie anulować żadnych zaległych wypłat w Twoim imieniu.

Co to jest IBAN/SWIFT?

Podczas dokonywania wypłaty przelewem bankowym możesz zostać poproszony o wprowadzenie numeru IBAN i SWIFT/BIC.

IBAN to międzynarodowy standard identyfikacji konta używany w taki sam sposób jak lokalne przelewy bankowe, ale do płatności międzynarodowych. SWIFT/BIC to międzynarodowy kod transakcji używany do identyfikacji określonego banku.

Zwykle możesz uzyskać zarówno numer SWIFT/BIC, jak i numer IBAN w swojej bankowości internetowej lub kontaktując się ze swoim bankiem.

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach
2022-12-14

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Aby kontynuować świadczenie usług platform i usług zarządzanych, Gaming Innovation Group Inc. i Grupa Betssona wynegocjował długoterminowe przedłużenie partnerstwa. Partnerstwo obejmuje całokształt działalności biznesowej na kilku terytoriach oraz obsługę klienta. Kontrakt potrwa do 2025 roku, dzięki trzyletniemu przedłużeniu.

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022
2022-09-21

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022

Założona w 1963 roku firma Betsson jest jednym z największych nazwisk w branży hazardu online. Jego istnienie w centrum rozrywki od ponad pięciu dekad jest świadectwem, które ten bukmacher konsekwentnie dostarcza na najwyższym poziomie.