Betsson recenzja bukmachera - Konto

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusDo 125 €
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Gracze muszą najpierw utworzyć konto przed wejściem na stronę Betsson. Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez potencjalnych klientów Betssona jest to, jak dołączyć.

To pierwszy krok dla każdej strony internetowej, która oferuje zakłady sportowe. Procedura jest prosta i składa się z kilku kroków, które gracze muszą wykonać.

Jak otworzyć/zarejestrować konto

Większość graczy może mieć również kilka dodatkowych problemów lub pytań dotyczących ich kont. Jest to zwykle źródło największego zmartwienia wśród hazardzistów. Procedury rejestracji konta i wszelkie inne zapytania związane z kontem są szczegółowo opisane tutaj. Każdy z nich jest prosty i zajmie tylko kilka minut.

Betsson jest światowym liderem w zakładach online. Dlatego nic nie jest pozostawione przypadkowi. Rejestracja w Betssonie nie potrwa długo. Jest to prosta procedura, w której wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami, aby dołączyć i rozpocząć obstawianie.

Znany bukmacher uprościł procedurę rejestracji dla nowych graczy, dzięki czemu nie będziesz miał problemów z jej ukończeniem. Będziesz musiał podać dużo informacji na stronie rejestracji, ale zapewniamy to.

 1. Wejdź na Betsson.com, spójrz w prawy górny róg i kliknij przycisk "utwórz konto"
 2. Podaj niezbędne informacje. Zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu e-mail, hasła i wszelkich innych istotnych i wymaganych informacji.
 3. Kontynuuj podawanie wszystkich niezbędnych danych, wybierz maksymalną kwotę wpłaty, a następnie potwierdź rejestrację konta.
 4. Po zakończeniu procedury rejestracji i weryfikacji adresu e-mail, przejdź do strony logowania Betsson, aby się zalogować i rozpocząć obstawianie zakładów.

Weryfikacja konta

Betsson nie wymaga weryfikacji konta podczas otwierania konta, ale będzie wymagać dodatkowych informacji, gdy będziesz chciał wypłacić środki. Zgodnie z wymogami KYC, bukmacher zażąda legalnej metody płatności i dowodu adresu, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Korzystając ze strony swojego konta, możesz bezpiecznie przesyłać takie dokumenty. Po zrealizowaniu tej jednorazowej transakcji wszystkie funkcje bukmachera będą Twoje. Gdy Twoje konto zostanie zatwierdzone, będziesz mógł z łatwością dokonywać wpłat i wypłat.

Pamiętaj, że papierkową robotę będziesz musiał przekazać tylko raz, więc warto. Wszystkie agencje licencyjne muszą weryfikować konta klientów bukmacherów. Jest to więc potrzeba.

Oto jak zweryfikować swoje konto.

 1. Dowód dokumentu tożsamości jest na pierwszym miejscu. Należy dołączyć kopię prawa jazdy lub paszportu, który musi być ważny.
 2. Wyślij kopię rachunku za media z adresem podanym podczas rejestracji.
 3. W zależności od opcji płatności, z której korzystasz w Betsson, możesz być dodatkowo poproszony o przesłanie kopii informacji o metodzie płatności lub rachunku bankowego.
 4. Ostatni etap prawdopodobnie będzie obejmował przesłanie zdjęcia siebie lub selfie z odpowiednim dokumentem.

Poniżej znajdują się dokumenty, których możesz użyć, aby zweryfikować swoją tożsamość i adres:

 • paszport lub dowód osobisty ze zdjęciem
 • dowód źródła płatności
 • dowód adresu (najlepiej rachunek za prąd, nie starszy niż sześć miesięcy).
 • umowa o pracę lub odcinek wypłaty
 • umowa sprzedaży (sprzedaży nieruchomości)
 • świadectwo udziałowe (sprzedaż papierów wartościowych)
 • wola (dziedziczenie)
 • zaświadczenie o wygranej/wyciąg bankowy (wygrane z loterii/zakładów/kasyna)

Jak się zalogować

Po zakończeniu procedury rejestracji, możesz użyć swoich nowych danych uwierzytelniających, aby się zalogować. Opcja logowania Betsson znajduje się zaraz obok „utwórz konto”, co ułatwia znalezienie. Kliknij, aby otworzyć nowe okno, w którym możesz wpisać swój login i hasło i rozpocząć wybieranie swoich ulubionych rynków.

 1. Aby się zalogować, kliknij przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Niezbędne informacje pojawią się w nowym oknie, które się pojawi.
 2. Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika, których użyłeś do rejestracji podczas początkowego procesu rejestracji.
 3. Wpisz swoje hasło, aby kontynuować. Możesz sprawdzić pisownię, wybierając opcję „podgląd”.
 4. Aby rozpocząć obstawianie, kliknij ikonę oznaczoną „Zaloguj się”. W przypadku napotkania jakichkolwiek trudności czat obsługi klienta znajduje się tuż poniżej.

Jak odblokować konto

Kiedy gracze usłyszą, że ich konto w kasynie zostało zawieszone lub zablokowane, mogą mieć pewne problemy. Ostateczny rezultat jest taki, że naraża ich pieniądze i nagrody na niebezpieczeństwo.

Użytkownicy Betssona mogą stwierdzić, że nie mogą uzyskać dostępu do swoich kont z różnych powodów, w tym z powodu nadmiernej liczby nieudanych prób logowania lub trudności z procedurą KYC.

Obstawiający bez cienia wątpliwości drapią się po głowach na drugim miejscu i zastanawiają się, w jaki sposób mogą odblokować swoje konta. Są zobowiązani do jak najszybszego skontaktowania się z zespołem obsługi klienta.

 1. Otwórz e-mail, którego użyłeś do rejestracji konta Betsson.
 2. Przygotuj e-mail i zaadresuj go na support-pl@betsson.com.
 3. Opisz swój problem w temacie, np. „Konto ##### zostało zablokowane”
 4. Omów szczegółowo problem w treści wiadomości e-mail. Być może trzeba będzie uwzględnić:
  • dobrze nakreślony opis Twoich danych rejestracyjnych,
  • urządzenie użyte do utworzenia konta oraz
  • Zeskanowana kopia dowodu osobistego ze zdjęciem i inne dowody tożsamości oraz zeskanowane kopie potwierdzeń wpłat wystawionych na Betsson. Pamiętaj, że lepiej przesłać te skany w formacie PDF.

Jak zamknąć konto

Obstawiający mogą zamknąć swoje konta w dowolnym momencie, kontaktując się bezpośrednio z obsługą klienta z wyraźną prośbą o zamknięcie konta.

Kiedy obstawiający zdecydują, że chcą zamknąć swoje konto, muszą najpierw anulować wszelkie istniejące i zaległe oferty na postawione przez siebie zakłady.

Betsson bezzwłocznie przeleje wszystkie środki z konta gracza na konta bankowe, karty bankowe lub inne opcje płatności dostępne w regionie gracza, z wyjątkiem gotówki. Te pieniądze będą podlegały potrąceniu odpowiednich opłat za wypłatę.

Te transfery będą realizowane zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi obowiązującymi w jurysdykcji gracza.

Możesz wykonać następujące czynności:

 • Otwórz konto e-mail, które jest połączone z Twoim kontem Betsson.
 • Wysłać e-maila do support-pl@betsson.com.
 • W polu Temat wpisz „PROŚBA O USUNIĘCIE KONTA”
 • Teraz wyślij im e-mail z prośbą o usunięcie twojego konta ze swojej bazy danych i wyczyszczenie wszelkich danych, które możesz mieć przy sobie.
Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach
2022-12-14

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Aby kontynuować świadczenie usług platform i usług zarządzanych, Gaming Innovation Group Inc. i Grupa Betssona wynegocjował długoterminowe przedłużenie partnerstwa. Partnerstwo obejmuje całokształt działalności biznesowej na kilku terytoriach oraz obsługę klienta. Kontrakt potrwa do 2025 roku, dzięki trzyletniemu przedłużeniu.

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022
2022-09-21

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022

Założona w 1963 roku firma Betsson jest jednym z największych nazwisk w branży hazardu online. Jego istnienie w centrum rozrywki od ponad pięciu dekad jest świadectwem, które ten bukmacher konsekwentnie dostarcza na najwyższym poziomie.