Betsson recenzja bukmachera - Mobilny

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusDo 125 €
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Mobilny

Mobilny

Wrażenia z zakładów mobilnych Betsson są porównywalne z doświadczeniami na komputerach stacjonarnych. Wszystko w wersji mobilnej jest bezbłędne: responsywne i przyjazne dla użytkownika. Gdy odwiedzasz witrynę mobilną Betsson, w lewym górnym rogu zobaczysz trzywierszowe menu. To menu zapewnia graczom dostęp do wszystkich stron tych witryn. Aby uzyskać dostęp do wszystkich lig sportowych i popularnych wydarzeń, wystarczy dotknąć przycisku „AZ” w lewym górnym rogu ekranu.

Zakłady na Betsson strona z zakładami mobilnymi jest proste. Gdy znajdziesz swoje wydarzenie sportowe, na dole ekranu pojawi się zakładka kuponu. Aby przeczytać cały kupon, po prostu naciśnij tę zakładkę. To doświadczenie jest dość podobne do tego, co zapewnia witryna komputerowa, a niektóre osoby uważają, że jest łatwiejsza w obsłudze, ponieważ wszystko jest w ich rękach.

Jeśli chodzi o aplikacje mobilne, wszystko jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe wrażenia z obstawiania. Pobierając aplikację mobilną, możesz doświadczyć niesamowitych efektów wizualnych i zaawansowanej funkcjonalności. Na przykład możesz zapisać niektóre sporty lub wydarzenia na liście „Ulubione”.

Aplikacja mobilna Betsson jest dostępna na

  • iOS, za pośrednictwem App Store
  • Android, przez stronę Betsson
Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach
2022-12-14

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Aby kontynuować świadczenie usług platform i usług zarządzanych, Gaming Innovation Group Inc. i Grupa Betssona wynegocjował długoterminowe przedłużenie partnerstwa. Partnerstwo obejmuje całokształt działalności biznesowej na kilku terytoriach oraz obsługę klienta. Kontrakt potrwa do 2025 roku, dzięki trzyletniemu przedłużeniu.

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022
2022-09-21

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022

Założona w 1963 roku firma Betsson jest jednym z największych nazwisk w branży hazardu online. Jego istnienie w centrum rozrywki od ponad pięciu dekad jest świadectwem, które ten bukmacher konsekwentnie dostarcza na najwyższym poziomie.