Betsson recenzja bukmachera - Wsparcie

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusDo 125 €
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Wsparcie

Wsparcie

Znaleźliśmy całodobową ofertę Betssona opcje obsługi klienta responsywny, a personel profesjonalny i pomocny podczas naszych testów. Odpowiedzieli na nasze pytania dotyczące metod wpłat i realizacji bonusów, udzielając szybkich odpowiedzi i bez kłopotów – naprawdę wiedzą, co oferują, w przeciwieństwie do wielu innych witryn bukmacherskich, które nie włożyły tyle pracy w personel pomocniczy.

Czat na żywo w Betsson potrzebował około 30 sekund, aby połączyć nas z przedstawicielem; jednak w ciągu kilku minut połączyliśmy się z osobą za pośrednictwem poczty elektronicznej i jej telefonicznej linii pomocy.

Personel obsługi klienta w Betsson otrzymał wcześniej nagrodę za najlepsze wsparcie podczas EGR Nordics Awards 2016, co jest ilustracją znacznej ilości pracy, jaką włożono w zaspokojenie potrzeb klientów Betsson.

Jak mogę skontaktować się z Betssonem?

Oto sposoby, w jakie obstawiający mogą skontaktować się z Betssonem, jeśli mają jakieś pytania lub wątpliwości.

Wsparcie języków

  • język angielski
  • norweski
  • szwedzki
  • fiński
  • Niemiecki
  • Polski
  • hiszpański
  • portugalski
Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach
2022-12-14

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Aby kontynuować świadczenie usług platform i usług zarządzanych, Gaming Innovation Group Inc. i Grupa Betssona wynegocjował długoterminowe przedłużenie partnerstwa. Partnerstwo obejmuje całokształt działalności biznesowej na kilku terytoriach oraz obsługę klienta. Kontrakt potrwa do 2025 roku, dzięki trzyletniemu przedłużeniu.

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022
2022-09-21

Zajrzyj do zajętego Betssona 2022

Założona w 1963 roku firma Betsson jest jednym z największych nazwisk w branży hazardu online. Jego istnienie w centrum rozrywki od ponad pięciu dekad jest świadectwem, które ten bukmacher konsekwentnie dostarcza na najwyższym poziomie.