Sports teams worth betting on in 2022

Kraje na całym świecie legalizują hazard sportowy. Ramy prawne dotyczące udziału w zakładach na ulubione drużyny sportowe doprowadziły do boomu zakładów online i offline. Fani co roku wydają miliardy na zakłady sportowe. Drużyny sportowe składają się z osób, które współpracują w zespole podczas uprawiania określonego sportu. Liczba graczy w każdej drużynie jest różna, w zależności od zasad poszczególnych sportów.

Drużyna sportowa tworzy tożsamość marki na kilka sposobów. Zespoły kolegialne często otrzymują imię maskotki uczelni lub uczelni. Zespoły pro zazwyczaj identyfikują się z regionem lokalizacji, w której znajduje się zespół. W przypadku zespołów sponsorowanych zespół może nosić nazwę korporacji, która pokrywa wszystkie wydatki zespołu. Dla fanów marka i popularność zespołu mogą decydować o tym, ile zakładów gracze stawiają na drużynę podczas zawodów.

Bundesliga

Bundesliga to najwyższa liga niemieckiego klubu piłkarskiego. Obejmuje rozległą sieć organizacji, które aktywnie promują sport w całym kraju europejskim. Niemiecka Federalna Liga Piłki Nożnej lub Bundesliga złożona sieć stowarzyszeń, drużyn i członków obejmuje cały kraj i obejmuje różne poziomy gry i organizacji. Sezon regularny trwa od sierpnia do maja. Każda strona rozgrywa 34 mecze, zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, zapewniając bukmacherom internetowym Bundesliga ogromne rynki.

Pokaż więcej...
Eredivisie

Eredivisie to najważniejsze zawody w piłce nożnej w Holandii, w których bierze udział 18 klubów. Każdy klub w lidze gra ze wszystkimi pozostałymi dwa razy w trakcie trwania kampanii. Jedna gra jest zwykle w domu. Rewanż odbywa się na boisku przeciwnika, w sumie trzydzieści cztery mecze dla każdej drużyny w trakcie kampanii. Te liczne gry umożliwiają stronom bukmacherskim Eredivisie zapewnienie graczom ogromnych rynków zakładów. System lig piłkarskich w Holandii składa się z dwóch całkowicie profesjonalnych dywizji, które są również dostępne w internetowych serwisach bukmacherskich. 

Pokaż więcej...
La Liga

La Liga to popularne hiszpańskie zawody piłkarskie w świecie fanowskim i bukmacherskim. Są to elitarne rozgrywki piłkarskie w europejskim kraju i są znane wśród miejscowych jako Primeira Division. Najwyżej sklasyfikowana zawodowa liga jest oddziałem Hiszpańskiej Ligi Piłkarskiej Systemu i jest prowadzona przez Liga Nacional de Futbol Professional. 

Pokaż więcej...
Le Ligue

Ze względu na interesy handlowe francuska Le Ligue nazywa się formalnie Ligue 1 Uber Eats. To najważniejsze mistrzostwa kraju w piłce nożnej we Francji. Le Ligue jest rozgrywane przez dwadzieścia drużyn i opiera się na strukturze spadków i awansów do iz Ligue 2. Ligą zarządza francuska federacja piłkarska LFP. Przed kampanią 2023/24 planowane jest zredukowanie Le Ligue do osiemnastu drużyn. Większość gier odbywa się w weekendy. 

Pokaż więcej...
Premier League

Angielska Premier League, powszechnie znana jako The Premier League, wyróżnia się jako największa i najpopularniejsza liga piłkarska na świecie oraz najchętniej oglądane wydarzenie sportowe. Tę ligę tworzy dwadzieścia drużyn, które rywalizują w meczach u siebie i na wyjeździe. W sezonie jest 380 meczów, co zapewnia najlepszym stronom bukmacherskim online wiele wydarzeń bukmacherskich. Premier League działa na zasadzie spadków i awansów. 

Pokaż więcej...
Najpopularniejsze drużyny sportowe do obstawiania

Najpopularniejsze drużyny sportowe do obstawiania

Zdecydowana większość uczestników drużyn sportowych to sportowcy amatorzy. Jednak profesjonalne drużyny i ligi stały się integralną częścią współczesnego krajobrazu sportowego. Oto lista najcenniejszych drużyn sportowych na świecie.

  • Real Madryt CF – 4,8 miliarda dolarów
  • Dallas Cowboys – 5,7 miliarda dolarów
  • FC Barcelona – 4,8 miliarda dolarów
  • New York Knicks – 5 miliardów dolarów

W 2012 roku gracze obstawiający drużyny sportowe postawili ponad 58 milionów dolarów na mecz finałowy Wimbledonu o godz internetowe strony z zakładami sportowymi. Ponad miliard fanów dostroiło się, aby oglądać mecze Wimbledonu podczas zawodów. Gra zajmuje czwarte miejsce pod względem popularności wśród graczy sportowych.

Przy około 93 000 meczach fani tenisa mają mnóstwo okazji do obstawiania. Świat nr 1 Iga Świątek jest faworytem w każdych rozgrywkach tenisowych, zwłaszcza po wygraniu French Open 2022 w Paryżu.

Podczas March Madness gracze obstawiają około 10 miliardów dolarów na koszykówkę, która jest trzecią pod względem popularności wśród fanów sportu. Gdy 68 drużyn rywalizuje o mistrzostwo kraju, kibice drużyn obstawiają wyniki poszczególnych meczów i finałową rozgrywkę o mistrzostwo. Kansas Jayhawks zdobyli mistrzostwo NCAA 2022, dzięki czemu drużyna będzie obserwować zakłady w 2023 roku.

Futbol amerykański jest drugim po jednym sporcie w globalnych zakładach. National Football League przyciąga połowę wszystkich zakładów sportowych w Ameryce. W rzeczywistości Super Bowl przyciągnął rekordowe 158 milionów dolarów w legalnych zakładach w 2018 roku. Szacunki dotyczące nielegalnych zakładów na mistrzostwa zbliżają ogólną kwotę zakładów do 5 miliardów dolarów.

Mimo że Rams pokonali Bengals w Super Bowl 2022, tylko siedem największych drużyn sportowych zdobyło mistrzostwa z rzędu i nie zdarzyło się to od 2004 roku. the Buccaneers, dowodzeni przez kultowego, siedmiokrotnego rozgrywającego Super Bowl, Toma Brady'ego.

Jak na świecie najpopularniejszy sport, piłka nożna przewyższa najlepsze zakłady bukmacherskie. Mistrzostwa świata w piłce nożnej, FIFA World Cup, przyciągają drużyny z 210 krajów, które biorą udział w turnieju. Od meczów kwalifikacyjnych po finały, drużyny rywalizują o to, kto wygra wszystko. Obstawiający obserwują i obstawiają na każdym kroku. Zarówno FC Barcelona, jak i Real Madryt to zespoły, które faworyzują kursy bukmacherskie.

Najpopularniejsze drużyny sportowe do obstawiania
Postaw na drużynę sportową

Postaw na drużynę sportową

Dzięki tysiącom miesięcznych zawodów sportowych najlepsze drużyny sportowe, na które można obstawiać, mają korzystne kursy. Fani stawiają zakłady w popularnych placówkach offline, witrynach internetowych lub aplikacjach mobilnych dostępnych do pobrania w sklepach z aplikacjami Apple i Google. Drużyny z dużą szansą na wygraną stanowią większe ryzyko finansowe dla graczy, którzy biorą udział w zakładach na drużyny sportowe. Dlatego ważne jest, aby hazardzista obstawiał tylko te sporty, na których utratę może sobie pozwolić.

Większość bukmacherów oferuje wiele sposobów obstawiania tych samych zawodów. Na przykład obstawiający może postawić, kto wygra mecz, który gracz zdobędzie pierwszy punkt lub gracz, który zdobędzie najwięcej punktów. Kursy na faworyzowaną drużynę będą miały kurs ze znakiem minus. Kursy na drużynę, która ma przegrać, będą miały znak plus z kursami.

Popularnym sposobem obstawiania jest obstawianie oparte na marginesie oczekiwanego zwycięstwa w punktach. Jeśli oczekuje się, że drużyna wygra 10 punktami, rozpiętość punktów -10. Gracze, którzy postawią zakład na faworyta, otrzymują zwrot postawionych pieniędzy plus dodatkowe wygrane, jeśli faworyt wygrywa 10 punktami.

Postaw na drużynę sportową
Czy warto stawiać na drużynę sportową?

Czy warto stawiać na drużynę sportową?

Dla entuzjastów sportu, obstawianie lig sportowych to forma rozrywki, która wzbogaca grę. Wygraj lub przegraj, obstawianie jest warte doświadczenia dla większości. Na przykład zakłady na pieniądze to kolejny popularny sposób na wygranie zakładu. Jeśli kurs faworyta wynosi -400, obstawiający obstawia 400 $, aby mieć szansę na wygraną 200 $.

Jednak obstawiający wygrywa swój zakład plus 200 $, jeśli faworyt wygra, ale może stracić 400 $, jeśli faworyt przegra mecz. Zakłady na pieniądze są popularne w przypadku zawodów sportowych o niskiej punktacji, takich jak piłka nożna czy baseball. Doświadczeni hazardziści opanowali do perfekcji zarządzanie ryzykiem, a indywidualni fani często po prostu grają dla zabawy.

Czy warto stawiać na drużynę sportową?
Jak obstawiać drużynę sportową

Jak obstawiać drużynę sportową

Doświadczeni gracze obstawiają mądrze. Dostęp do informacji o zakładach na ulubione drużyny sportowe to jeden ze sposobów wyboru najlepszych drużyn, na które można postawić. Większość graczy ogląda mecze, aby dowiedzieć się, którzy gracze dobrze sobie radzą i które zespoły wiedzą, jak wygrać. Badanie historycznych statystyk wygranych/przegranych to także sprytny sposób na podjęcie świadomej decyzji. W rzeczywistości oprogramowanie komputerowe może analizować wygrane, aby wyłonić prawdopodobnego zwycięzcę w bezpośrednim starciu drużynowym.

Jednak statystyki i dane to tylko dwa sposoby na określenie prawdopodobnego zwycięzcy. Informacje zawarte w wiadomościach stanowią klucz do przyszłych możliwości zespołu, zapewniają wgląd w obstawianie zakładów sportowych. Jeśli drużyna pozyska supergwiazdę, szanse na wygraną mogą wzrosnąć. I odwrotnie, jeśli zespół straci ważnego zawodnika z powodu kontuzji, może stanąć przed wyzwaniami rywalizującymi na tym samym poziomie.

Śledzenie kursów na drużynę sportową jest również skutecznym sposobem obstawiania. Pracownicy zakładów sportowych mają doświadczenie w wybieraniu zwycięzców i mają rację w ponad 50 procentach przypadków. Aby zapewnić wygraną, lepszy może być również zakład po obu stronach meczu. Decydując się na rozdzielenie bukmacherów, gracz może postawić dwa zakłady, co prawie utwierdza wygraną. Oczywiście remis w tym scenariuszu będzie oznaczał, że gracz przegra, jeśli postawi na zwycięstwo obu drużyn.

Jak obstawiać drużynę sportową
Najlepsi sportowcy na świecie

Najlepsi sportowcy na świecie

Opanowanie sportu wymaga intensywnego poświęcenia, talentu, wytrwałości i atletyki. Niewielu graczy osiąga status kultowy, który obejmuje uwielbienie fanów i mnóstwo pieniędzy z pensji, wygranych i rekomendacji. Oto pięciu graczy, których faworyzują fani i kursy bukmacherskie.

  • Cristiano Ronaldo zarabia aż 26,4 miliona dolarów w 2022 r. i ma 42 miliony obserwujących na Twitterze. Jako najpopularniejszy piłkarz na świecie zarobił w swojej karierze ponad miliard dolarów z pensji i reklam, a jego majątek szacuje się na 500 milionów dolarów.

  • LeBron James zarabia 23 miliony dolarów grając w koszykówkę dla Los Angeles Lakers i tweetuje do ponad 31 milionów obserwujących na Twitterze. Forbes szacuje, że majątek Jamesa przekracza miliard dolarów.

  • Serena i Venus Williams wstrząsnęły światem tenisa dzięki wygranym indywidualnym i deblowym przez całą swoją karierę. Obaj wnieśli nieoceniony wkład w sport, wygrywając wiele mistrzostw, w tym Wimbledon. Serena prowadzi z 19 zwycięstwami Wimbledonu na 12 zwycięstw Wenus. Obaj cieszyli się statusem najlepszych tenisistów na świecie.

Każdy z tych graczy jest powszechnie uważany za najlepszego, który kiedykolwiek uprawiał swoje sporty i często jest faworyzowany przez graczy.

Najlepsi sportowcy na świecie