Eurovision zakłady

66. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się w Turynie we Włoszech w 2022 roku. Po raz kolejny konkurs jest obszarem zainteresowania graczy w Europie i poza nią. Edycję 2021 wygrał Włoch Maneskin, który ponownie będzie silnym pretendentem, jeśli wygra Sanremo Music Festival w lutym 2022 roku.

Prognozy zwycięzców konkursu

Wiele osób ma różne opinie na temat tego, kto mógłby wziąć udział w nadchodzącej edycji Eurowizji. Prognozy są oparte na gustach muzycznych, kraju pochodzenia, wykonaniu utworu i wielu innych.

Chociaż wysłuchanie wszystkich prognoz jest niezbędne, zawsze pamiętaj, że nie wszystkie z nich nadają się do obstawiania. Obstawiający powinni przyjrzeć się głębszym czynnikom, do których świat rozrywki raczej się nie przyznaje.

Przewidując zwycięzców w celu postawienia zakładu, gracz powinien wziąć pod uwagę:

Środowisko polityczne; Organizatorzy starają się oddzielić konkurs od polityki, ale gracze wiedzą, że polityka kształtuje świat. Jeśli jakiś kraj odnotowuje negatywną prasę, szanse na wygranie konkursu są niewielkie. Czy ktoś powiedział Izrael?

Poprzednie zapisy; każdy gracz wie, jak ważne są poprzednie wyniki w przewidywaniu przyszłości.

Inne wiodące czynniki to populacja kraju, jego ogólne wyniki na scenie muzycznej oraz kontynentalny wpływ mediów.

Eurovision zakłady
Najlepsze zakłady na Konkurs Piosenki Eurowizji

Najlepsze zakłady na Konkurs Piosenki Eurowizji

Ze względu na zaskakujący charakter konkursu ważne jest, aby gracz przeprowadził jak najwięcej badań. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wysłuchanie wszystkich piosenek. Będzie to dobry wskaźnik tego, które utwory są popularne. Jednak gust muzyczny jest subiektywny. Inscenizacja piosenki jest prawdopodobnie bardziej znacząca. Oglądanie nagrań z prób i poprzednich występów na żywo jest bardzo przydatne.

Podczas gdy Eurowizja stara się być apolitycznym światowym show, wydarzenia mogą wpływać na rankingi krajów. Jeśli naród zyskuje negatywną prasę tuż przed zawodami, może to spowodować, że opinia publiczna zagłosuje przeciwko niemu. W ostatnich latach zwycięskie utwory zyskały znaczny czas antenowy w radiu przed Eurowizją. Dlatego dobrym pomysłem jest sprawdzenie, jakie utwory dobrze sobie radzą na światowych listach przebojów.

Najlepsze zakłady na Konkurs Piosenki Eurowizji
Najlepsze strony z zakładami na Eurowizję

Najlepsze strony z zakładami na Eurowizję

 • Targi Betfair: Czasami hazardziści nie będą chcieli czekać z postawieniem zakładu. Betfair podaje kursy na Eurowizję, zanim wiele krajów wyda nawet swoje utwory. To sprawia, że jest to jedna z najlepszych stron z zakładami Eurowizji.
 • Bet365: Ten bukmacher jest wysoko oceniany w wielu ważnych kategoriach. Nowi członkowie mogą skorzystać z ofert rejestracji w celu obstawiania zakładów Eurowizji online. Są również wysoko cenieni za jakość obsługi klienta. Minimalne zakłady są dość niskie.
 • Moc niełuskana: Jeśli użytkownikowi uda się przewidzieć właściwego zwycięzcę Eurowizji, może otrzymać wczesną wypłatę na tej stronie. Czasami są kuszące promocje na duże coroczne wydarzenia, takie jak ten konkurs piosenki. Oferują klub nagród dla każdego, kto chce korzystać z witryny przez długi czas.
 • William Hill: Ten bukmacher będzie idealny dla graczy, którzy chcą mieć witrynę, której mogą zaufać w 100%. Ich usługa przesyłania strumieniowego na żywo jest bardzo przydatna. Podobnie jak inni na tej liście, często mają promocje Eurowizji.
 • Parimatch: Parimatch wyróżnia się jako jedna z najlepszych witryn bukmacherskich dzięki przydatnym statystykom i analizie. Pomaga graczom uzyskać wgląd przed przewidzeniem zwycięskiej piosenki. Ich zakłady na żywo są dostępne 24/7.

Jak postawić na Konkurs Piosenki Eurowizji

Gdy witryna opublikuje wszystkie kursy dla konkursu, gracz może postawić swój zakład. Najpopularniejszą opcją jest przewidzenie ostatecznego zwycięzcy. Jeśli dana osoba ma dobre przeczucia co do konkretnego kraju, może głosować wcześniej, aby uzyskać lepsze szanse.

Czasami witryna pozwala użytkownikom postawić zakłady o to, które dwa konkretne kraje będą najlepsze dla siebie. Są to zazwyczaj narody, które mają historyczne rywalizacje.

Przed główną imprezą są dwa półfinały. Gracz może również chcieć postawić na nie zakłady. Ewentualnie mogliby wykorzystać je jako sposób na lepsze zrozumienie, które kraje mają najsilniejsze wyniki.

Najlepsze strony z zakładami na Eurowizję
Najlepsze kursy bukmacherskie na Eurowizję

Najlepsze kursy bukmacherskie na Eurowizję

Szanse na obstawianie Eurowizji online w różnych krajach mogą się znacznie różnić. Bukmacherzy Eurowizji są biegli w sporządzaniu dość wiarygodnych prognoz dotyczących artystów, którzy zajmą miejsce w pierwszej piątce. Jednak zwycięzca numer jeden jest trudniejszy do ustalenia. Mają zwykle duże szanse od samego początku.

Większość bukmacherów czeka, aż każdy kraj wyda swoją piosenkę, zanim poda kursy. Każdego roku przed finałowym konkursem odbywają się dwa półfinały Eurowizji. Występ artysty i jego odbiór z tłumu może znacząco wpłynąć na jego szanse w przyszłości. Warto zauważyć, że powracający artyści często uzyskują korzystne szanse z powodu zwiększonego szumu.

Najlepsze kursy bukmacherskie na Eurowizję
Historia zakładów na Eurowizję

Historia zakładów na Eurowizję

Przed pojawieniem się internetu zakłady na Eurowizję były znacznie bardziej niszowe. Hazardziści mieliby trudności ze znalezieniem tradycyjnych bukmacherów, którzy zaspokoiliby to wydarzenie. Jednak teraz jest to inna historia dzięki serwisom bukmacherskim online. W ostatnich latach Eurowizja odnotowała zdrową ilość globalnych zakładów. Bukmacherzy są coraz lepsi w zapewnianiu zwycięzcom dobrych kursów. Jednak były lata, kiedy tak nie było.

Na przykład w 2016 roku Ukraina nie znalazła się blisko pierwszego miejsca w większości prognoz bukmacherów. Wygrali. 2014 był kolejnym rokiem z nieoczekiwanym zwycięzcą. Aby być bardziej dokładnym, bukmacherzy zaczęli uważniej przyglądać się występom na próbach i półfinałach.

W 2016 r. wprowadzono nowy system głosowania, który wpływa również na sposób, w jaki ludzie grają na imprezie. Obstawiający muszą teraz brać pod uwagę opinie profesjonalnych sędziów.

Historia zakładów na Eurowizję
Zwycięzcy Eurowizji od 2000 roku

Zwycięzcy Eurowizji od 2000 roku

Analizując zwycięzców od samego początku Eurowizji, liderem jest Irlandia z siedmioma zwycięstwami. Za nimi plasuje się Szwecja z 6. Wielka Brytania, Francja, Luksemburg i Holandia wygrały po 5 razy. Jednak kluczem do obstawiania Eurowizji jest zrozumienie obecnych gustów głosujących.

Pomimo dobrych wyników w przeszłości, Wielka Brytania słynie z kiepskich wyników w konkursie w ostatnich latach. Dlatego warto opierać kursy tylko na ostatnich zwycięzcach. Oto piosenki i kraje, które znalazły się na pierwszym miejscu od 2000 roku:

 • 2000: Leć na skrzydłach miłości - Dania
 • 2001: Wszyscy - Estonia
 • 2002: Chcę - Łotwa
 • 2003: W każdy możliwy sposób – Turcja
 • 2004: Dzikie tańce - Ukraina
 • 2005: Mój numer jeden – Grecja
 • 2006: Hard Rock Hallelujah – Finlandia
 • 2007: Molitva - Serbia
 • 2008: Uwierz - Rosja
 • 2009: Bajka - Norwegia
 • 2010: Satelita - Niemcy
 • 2011: Bieganie w strachu – Azerbejdżan
 • 2012: Euforia - Szwecja
 • 2013: Tylko Łzy - Dania
 • 2014: Powstań jak feniks – Austria
 • 2015: Bohaterowie - Szwecja
 • 2016: 1994 - Ukraina
 • 2017: Amar Pelos Dois - Portugalia
 • 2018: Zabawka - Izrael
 • 2019: Zręcznościowe - Holandia
 • 2021: Zitti E Buoni - Włochy

Należy zauważyć, że konkurs w 2020 roku został odwołany z powodu pandemii koronawirusa.

Zwycięzcy Eurowizji od 2000 roku