Najlepsi bukmacherzy z Bitcoin

Bitcoin (₿) to cyfrowa kryptowaluta, która jest stosunkowo nową technologią. Bitcoin szybko stał się jedną z najpopularniejszych kryptowalut akceptowanych w serwisach bukmacherskich. Chociaż korzystanie z Bitcoin jest naprawdę wygodne, transakcja może być nieco wolniejsza niż niektóre inne metody. Nie musisz się o to martwić ani przez chwilę, ponieważ gracze i bukmacherzy są przygotowani na krótkie opóźnienie.

Najlepsi bukmacherzy z Bitcoin
Najlepsze kasyna online akceptujące kryptowaluty — Bitcoin

Najlepsze kasyna online akceptujące kryptowaluty — Bitcoin

Branża hazardu online odnotowała spory udział w innowacjach. Tak jak ludzie przyzwyczajają się do nowych technologii, takich jak zakłady mobilne i zakłady na żywo, hazard kryptowalutowy już trafia na pierwsze strony gazet.

Dzisiaj gracze mogą graj w najlepszych serwisach bukmacherskich za pomocą cyfrowych monet, takich jak Bitcoin (BTC). Tak więc dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z hazardem BTC, jest to najlepszy przewodnik. Istnieje również kilka pomocnych sugestii na temat najlepszych witryn hazardowych Bitcoin.

Najlepsze kasyna online akceptujące kryptowaluty — Bitcoin
Jak dokonać wpłaty za pomocą Bitcoin

Jak dokonać wpłaty za pomocą Bitcoin

Bitcoin jest stosunkowo nowy metoda płatności, która została uruchomiona w 2009 roku. Mimo to ta cyfrowa waluta jest powszechna u najlepszych bukmacherów. Wystarczy odwiedzić bukmachera, przejść do sekcji „płatności”, a wśród opcji zobaczysz Bitcoin.

Ale przed obstawieniem z BTC, stworzenie portfela Bitcoin jest koniecznością. Portfele działają jak konto bankowe w świecie płatności cyfrowych. To tutaj klienci kupują i sprzedają monety, a nawet płacą za usługi. Niektóre popularne portfele Bitcoin to Coinbase, Exodus i Electrum. Gracze mogą również wymieniać waluty FIAT na Bitcoin za pomocą standardowych e-portfeli, takich jak Neteller i Skrill.

Należy zauważyć, że portfele Bitcoin wymagają od użytkowników przejścia krótkiego procesu weryfikacji tożsamości przed zakupem monet. Zwykle proszą o kopię wydanego przez rząd dowodu osobistego/prawa jazdy oraz dowodu zamieszkania. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, aby zrobić to w ciągu kilku minut. Następnie użyj połączonego konta bankowego lub karty kredytowej/debetowej, aby kupić kilka bitcoinów.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Bitcoin
Jak grać online z Bitcoinem

Jak grać online z Bitcoinem

Po wrzuceniu kilku monet do portfela czas na zasilenie konta bukmachera. Znowu proces jest szybki i prosty. Wystarczy otworzyć konto bukmacherskie i skopiować adres BTC. Teraz przejdź do portfela BTC i przelej trochę monet do bukmachera, wklejając adres odbiorcy.

Depozyty są zazwyczaj natychmiastowe. Zauważ również, że bukmacherzy Bitcoin wymagają minimalnych danych rejestracyjnych. Oznacza to, że gracze mogą pozostać anonimowi nawet w krajach, w których hazard jest nielegalny.

Tymczasem, bonusy depozytowe są dość powszechne wśród bukmacherów Bitcoin. Nagrody te mają głównie formę procentu dopasowania do początkowego depozytu. Celem jest zachęcenie graczy do częstszego obstawiania przy użyciu Bitcoinów. Zarówno bukmacher, jak i gracz mogą wiele zyskać dzięki szybkim i transgranicznym płatnościom Bitcoin.

Jak grać online z Bitcoinem
Jak dokonać wypłaty za pomocą Bitcoin

Jak dokonać wypłaty za pomocą Bitcoin

To jest najbardziej soczysta część tego poradnika. Zakładając, że po obstawieniu z Bitcoin odniosłeś przyzwoitą wygraną. W takim przypadku będziesz chciał wypłacić środki tak szybko, jak to możliwe. Aby to zrobić, należy najpierw przenieść monety z bukmachera do portfela. Po prostu zaloguj się do swojego portfela i skopiuj adres.

Następnie przejdź do kasy bukmachera i wybierz wypłatę za pośrednictwem Bitcoin. Zobaczysz pole do wklejenia adresu portfela i wprowadzenia kwoty wypłaty. Wypłaty trwają zwykle od 30 minut do 1 godziny.

Gdy monety zostaną wpłacone do portfela BTC, musisz je wypłacić w walucie FIAT. Może to być USD lub EUR, w zależności od jurysdykcji. Zaczniesz od przeliczenia Bitcoin na wybraną walutę przed wypłatą za pośrednictwem połączonego konta bankowego. Niestety większość portfeli Bitcoin nie obsługuje wypłat za pomocą kart kredytowych/debetowych.

Uwaga: przy dokonywaniu wypłaty Bitcoin od bukmachera do portfela obowiązuje opłata ułatwiająca. Ale z jaśniejszej strony opłata jest znacznie niższa niż pobierana przez standardowe metody płatności.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Bitcoin
Bezpieczeństwo i ochrona w Bitcoin

Bezpieczeństwo i ochrona w Bitcoin

Czy zakłady Bitcoin są bezpieczne i bezpieczne? To tajemnica poliszynela, że transakcje Bitcoin są anonimowe. Jak wspomniano wcześniej, bukmacherzy Bitcoin nie proszą o istotne informacje finansowe, takie jak numer identyfikacyjny i dane konta bankowego.

Tak więc, chyba że publicznie ujawnisz swój adres Bitcoin, nikt, w tym najbardziej zaawansowani hakerzy, nie będą mogli śledzić Twoich środków. Jest to zdecydowanie wyjątkowa technologia dla tych, którzy chcą zachować tajemnicę swojej działalności związanej z hazardem online.

Ale tylko dlatego, że transakcje Bitcoin są anonimowe, nie oznacza to, że powinieneś grać w dowolnym miejscu. Mówiąc prościej, bezpieczeństwo Twoich cyfrowych monet jest również Twoją odpowiedzialnością.

Chodzi o to, aby zawsze grać u licencjonowanego i regulowanego bukmachera, takiego jak wymienione tutaj. Upewnij się, że zakłady sportowe są licencjonowane przez legalnego lokalnego lub międzynarodowego strażnika. Podsumowując, gracze Bitcoin nie mają się czego obawiać, o ile obstawiają zatwierdzoną stronę internetową.

Coś o zmienności Bitcoina

Jedną z rzeczy, na które inwestorzy i gracze Bitcoin muszą mieć oko, jest zmienność. Każdy długoterminowy hazardzista będzie miał trudności z praktykowaniem zarządzania bankrollem przy niestabilnej naturze Bitcoinów. Na przykład w 2021 r. Bitcoin odnotował ekstremalne wahania.

W kwietniu BTC leciał wysoko, handlując po 64 000 USD za monetę. Miesiąc później kurs był poniżej 30 000 USD, po czym w październiku powrócił do pierwotnego kursu. Więc nie kupuj ciężarówki, mając nadzieję, że zabijesz.

Bezpieczeństwo i ochrona w Bitcoin
Opcje obsługi klienta Bitcoin

Opcje obsługi klienta Bitcoin

Gracze często stają przed złożonymi wyzwaniami podczas dokonywania transakcji BTC. Mogą to być zapytania o opłaty transakcyjne, strony phishingowe, błędne płatności i tak dalej. Biorąc pod uwagę wszystkie te wyzwania, często zastanawiamy się, czy Bitcoin oferuje obsługę klienta.

Niestety, Bitcoin nie zapewnia scentralizowanego punktu obsługi, w którym gracze dzwonią i rozmawiają ze wsparciem. Jest to bardzo oczekiwane od anonimowej metody płatności.

Mimo to gracze mogą rozmawiać ze swoimi dostawcami portfela Bitcoin o wszelkich zapytaniach, jakie mogą mieć. Większość z nich odpowie na pytania dotyczące wydobywania BTC, kursów wymiany, śledzenia płatności i nie tylko.

Ponadto gracze mogą dołączyć do wielu społeczności Bitcoin online i uzyskać wrażenia z pierwszej ręki od innych użytkowników. Świetnym przykładem jest BitcoinTalk, gdzie użytkownicy Bitcoin zbierają się, aby dyskutować o wydobyciu i innowacjach w branży.

Opcje obsługi klienta Bitcoin