Najlepsi bukmacherzy z Credit Cards

Karty kredytowe są powszechnie uznawane za najbezpieczniejszą metodę płatności na scenie hazardu online. Karta zapewnia użytkownikowi linię kredytową w postaci zaliczek gotówkowych na wygodne płatności i przelewy. W przeciwieństwie do karty debetowej, która wykorzystuje środki bezpośrednio z konta czekowego, pieniądze z karty kredytowej to pożyczka, którą posiadacz musi spłacić wraz z odsetkami. Ponadto posiadacz powinien wydać określoną kwotę miesięcznie przed terminem płatności określonym w saldzie.

Przykładami najbardziej zaufanych kart kredytowych do zakładów są American Express (AMEX), Visa i MasterCard. W krajach, w których używanie kart kredytowych jest zabronione w zakładach, gracze mogą finansować swoje zakłady za pomocą portfeli elektronicznych, takich jak Skrill, Neteller.

Najlepsi bukmacherzy z Credit Cards
Jak dokonać wpłaty kartą kredytową

Jak dokonać wpłaty kartą kredytową

Większość firm kredytowych wydaje karty online, chociaż klienci mogą składać wnioski osobiście. Karta powinna być gotowa za kilka dni. Niektórzy dostawcy przeprowadzają kontrolę kredytową przed wydaniem. Potencjał zarobkowy klienta jest wykorzystywany do obliczenia, ile kredytu może sobie pozwolić na spłatę.

Wpłacanie pieniędzy na stronie z zakładami online jest szybka, pod warunkiem, że karta kredytowa jest ważna i gotowa do użycia.

Gracze mogą to zrobić za pomocą smartfonów i tabletów, ponieważ prawie wszystkie strony z grami są przyjazne dla urządzeń mobilnych. Oto przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z karty kredytowej do doładowania konta zakładów.

  • Otwórz konto w serwisie bukmacherskim
  • Podczas rejestracji klient proszony jest o podanie danych osobowych oraz danych karty kredytowej, które strona zapamiętuje podczas każdej transakcji. Nazwy powinny się zgadzać, aby ułatwić weryfikację
  • Przejdź do strony bankowej i kliknij jedną z dostępnych opcji karty kredytowej
  • Wpisz kwotę do wpłaty
  • Potwierdź transakcję wpisując CVV (trzy cyfry na odwrocie karty)

Depozyty kartą kredytową są natychmiastowe, a większość operatorów bukmacherskich akceptuje każdą kwotę od 10 USD. Maksymalna kwota do postawienia zależy od statusu kredytowego posiadacza karty.

Jak dokonać wpłaty kartą kredytową
Czy można podłączyć kartę kredytową do konta bankowego?

Czy można podłączyć kartę kredytową do konta bankowego?

Karty kredytowe nie są połączone z rachunkami bankowymi. Wykorzystywane są głównie do transakcji internetowych, a klient jest rozliczany co miesiąc. Wydawca karty nie jest instytucją bankową, ale partnerami z bankami w celu udzielenia kredytu.

Czy można podłączyć kartę kredytową do konta bankowego?
Jak dokonać wypłaty kartą kredytową

Jak dokonać wypłaty kartą kredytową

Chociaż wypłaty kartą kredytową nie są tak popularne jak depozyty, związane z tym kroki są proste. Wiza jest najczęściej stosowaną opcją. Zatwierdzenie wypłaty przez dostawcę zakładów może zająć do 48 godzin.

Po zatwierdzeniu gracz może spodziewać się, że pieniądze na swoich kartach kredytowych pojawią się w ciągu najbliższych trzech do pięciu dni roboczych. Proces wypłaty wygląda następująco:

  • Otwórz zakładkę wypłat/wypłat na stronie bankowej
  • Wybierz odpowiednią kartę kredytową, aby dokonać wypłaty
  • Wskaż kwotę do wypłaty, pamiętając o limitach transakcji serwisu bukmacherskiego
  • Potwierdź dane osobowe. Nazwa na platformie bukmacherskiej powinna odpowiadać nazwie karty kredytowej
  • Kliknij „potwierdź” lub podobny przycisk

Niektóre strony internetowe z zakładami sportowymi umożliwiają codzienne wypłaty od 10 do 50 000 USD. W rzadkich przypadkach operatorzy mogą pobierać pewne opłaty.

Jak dokonać wypłaty kartą kredytową
Czy mogę wypłacić pieniądze na komórkę?

Czy mogę wypłacić pieniądze na komórkę?

Nowoczesne strony bukmacherskie są przeznaczone dla użytkowników mobilnych, dlatego często występują w dwóch wersjach: wersji na komputery stacjonarnej i aplikacji. Jeśli operator nie ma aplikacji, obstawiający mogą zapisać skrót do strony w swoich przeglądarkach mobilnych.

Wypłaty kartą kredytową są możliwe na urządzeniach mobilnych, niezależnie od tego, czy gracz woli aplikację, czy tryb flash.

Czy mogę wypłacić pieniądze na komórkę?