Najlepsi bukmacherzy z EcoPayz

EcoPayz to jeden z najwygodniejszych e-portfeli do dokonywania transakcji w serwisach bukmacherskich online. Założona w 2000 roku akceptuje ponad 45 walut z całego świata. EcoPayz jest własnością i jest zarządzana przez PSI-Pay, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną i licencjonowaną przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego w celu oferowania usług płatności online.

Obstawiający online mogą wybrać jeden z trzech rodzajów kont: ecoCard, ecoAccount i ecoVirtualcard. ecoCard to przedpłacony rachunek debetowy, podobnie jak karta MasterCard, który umożliwia natychmiastowe płatności online. Konto ecoAccount to prywatne konto online, które gracze mogą doładować w dowolnym momencie lub wysłać pieniądze każdemu. Wreszcie ecoVirtualcard to jednorazowa internetowa karta płatnicza. Staje się nieważny po zakończeniu transakcji.

Najlepsi bukmacherzy z EcoPayz
Jak dokonać wpłaty za pomocą EcoPayzDzienny limit wpłat dla EcoPayzJak dokonać wypłaty za pomocą EcoPayz
Jak dokonać wpłaty za pomocą EcoPayz

Jak dokonać wpłaty za pomocą EcoPayz

EcoPayz umożliwia użytkownikom łączenie się z kontem bankowym i przelewanie środków. Otwarcie konta ecoPayz jest szybkie i bezpłatne. Klienci muszą podać swoje dane osobowe, takie jak numer telefonu, adres i kraj zamieszkania. Do nowego użytkownika wysyłany jest link aktywacyjny, po którym właściciel może korzystać z konta. Istnieją różne sposoby doładowania ecoPayz pieniędzmi: lokalny przelew bankowy, bankowość międzynarodowa, karta przedpłacona, karta kredytowa i debetowa.

Dokonanie bezpośredniej wpłaty za pomocą ecoPayz na platformę bukmacherską jest bezpłatne i prawie natychmiastowe. Gracze na prawdziwe pieniądze, którzy chcą zwiększyć swój bankroll, wybierają ecoPayz na stronie kasjera i wpisują kwotę wpłaty.

Nazwa tej strony różni się w zależności od dostawcy zakładów. Następnie pojawia się strona ecoPayz, w której gracz loguje się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Do transakcji można wykorzystać trzy usługi: ecoAccount, ecoCard i ecoVirtualCard. Zazwyczaj ecoPayz nie pobiera za nie opłaty rodzaje depozytów.

Jak dokonać wpłaty za pomocą EcoPayz
Dzienny limit wpłat dla EcoPayz

Dzienny limit wpłat dla EcoPayz

Limity zależą od poziomu konta użytkownika ecoPayz oraz warunków serwisu bukmacherskiego. Konto EcoPayz jest dostępne na poziomie VIP, platynowym, złotym, srebrnym i klasycznym.

Rejestracja na te poziomy jest bezpłatna, ale usługi dostępne na każdym poziomie będą się różnić. Im wyższy status, tym wyższy limit wpłaty i odwrotnie. Limity konta mają na celu ochronę środków przechowywanych na koncie ecoPayz.

Podczas doładowywania strony z zakładami maksymalny limit na wszystkich poziomach wynosi 250 € na transakcję. Dzienne limity wahają się od 1500 € do 11 000 € dla najwyższych poziomów konta ecoPayz (Gold, Platinum i VIP).

Czy mogę dokonać wpłaty za pomocą telefonu komórkowego?

EcoPayz oferuje bezpieczną aplikację mobilną do pobrania z App Store i Google Play. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich kont z urządzeń z systemem iOS i Android.

Dzienny limit wpłat dla EcoPayz
Jak dokonać wypłaty za pomocą EcoPayz

Jak dokonać wypłaty za pomocą EcoPayz

Dopóki platforma hazardowa obsługuje ecoPayz, wypłaty są możliwe za pomocą kont ecoAccount i ecoCard. Wymagane kroki są następujące:

  • Gracz przechodzi do strony kasjera
  • Wybierają ecoPayz z listy opcji płatności
  • Wpisują kwotę do wypłaty z konta zakładów
  • Podają wymagane informacje, aby witryna zatwierdziła wypłatę

Po zleceniu wypłaty transakcja natychmiast pojawia się na koncie gracza, a pieniądze docierają do gracza w ciągu dwóch lub trzech dni roboczych.

Dostawcy zakładów prawie nie pobierają opłaty za wypłaty ecoPayz. Ale w zależności od poziomu konta, ecoPayz może pobrać coś niewielkiego.

Dzienny limit wypłat w ecoPayz

Każdy dostawca zakładów ustala limit wypłat, więc dobrze jest sprawdzić warunki przed wypłatą. Limit wypłat związany z ecoCard zależy od statusu lub poziomu konta.

Maksymalna kwota, jaką może posiadać konto ecoPayz na poziomie srebra i złota, wynosi odpowiednio 15 000 EUR i 100 000 EUR. Użytkownik może zasilić swoje konto w jednej transakcji kwotą od 10 do 200 euro na poziomie klasycznym.

Konta o statusie srebrnym mogą otrzymać od 10 do 1000 euro za jednym razem. Konto w złocie może zająć od 10 do 1500 euro w jednej transakcji.

Czy mogę wypłacić pieniądze na komórkę?

Wypłata za pośrednictwem aplikacji mobilnej ecoPayz jest prostym procesem. Gracz loguje się na swoje konto na smartfonie z systemem Android lub iOS i postępuje zgodnie z powyższymi krokami.

Jak dokonać wypłaty za pomocą EcoPayz