Winter Sports

Miliony graczy wybierają sporty zimowe w nadziei na wzbogacenie się poza sezonem. Istnieje kilka szans na wygraną, od wydarzeń krajowych po międzynarodowe. Narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, biathlon, skoki narciarskie i slalom należą do rynków zakładów na sporty zimowe.

Sporty zimowe to różnorodne sporty, które uprawia się głównie na śniegu lub lodzie. Większość tych zajęć to połączenie jazdy na łyżwach, nartach i sankach. W przeszłości sporty zimowe były uprawiane w chłodniejszym klimacie, ale dzięki sztucznemu lodowi można teraz cieszyć się tymi grami w szerszym zakresie lokalizacji i pór roku.

Winter Sports
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Jakie sporty zimowe są popularne do obstawiania?

Jakie sporty zimowe są popularne do obstawiania?

Przepisy różnią się w zależności od dyscypliny. Z drugiej strony przepisy dotyczące zakładów mają wiele podobieństw. Rzućmy okiem na niektóre z ogólnych przepisów najpopularniejszych sportów zimowych.

Jednym z powodów, dla których zakłady na sporty zimowe są popularne, jest ich różnorodność. Igrzyska zimowe mogą obejmować:

 • Narciarstwo alpejskie polega na przedzieraniu się przez bramki podczas jazdy z dużą prędkością po ośnieżonych stokach.
 • Biatlon to ekscytujące połączenie narciarstwa biegowego i strzelania z karabinu.
 • bobsleje to sport, w którym dwu- lub czteroosobowe zespoły ścigają się z zawrotną prędkością po lodowym torze zwanym biegiem.
 • Biegi narciarskie ma kilka dyscyplin indywidualnych i zespołowych, co daje wiele możliwości obstawiania poważnym graczom.
 • Wijący się to sport rozgrywany na lodzie, w którym dwie drużyny na zmianę przesuwają granitowe kamienie w kierunku celu zwanego domem.
 • Łyżwiarstwo figurowe to ekscytujący sport na lodzie, który kładzie nacisk na kreatywne wykonywanie spinów, kroków, skoków i zwrotów akcji.
 • Freestyle na nartach to ekscytujący sport, w którym wszyscy sportowcy muszą wykonywać akrobacje w powietrzu podczas zjazdów ze wzgórza.
 • Hokej na lodzie to popularna gra w hokeja na lodzie, w której dwie przeciwne drużyny składające się z sześciu łyżwiarzy rywalizują o trafienie płaskim okrągłym krążkiem w bramkę drugiej drużyny za pomocą ustawionych pod kątem kijów.
 • Saneczkarstwo to ekscytujący sport do oglądania. To także najszybszy zimowy sport ślizgowy, w którym elitarni sportowcy osiągają prędkość 120-145 kilometrów na godzinę.
 • Kombinacja norweska to sport wyczynowy, który łączy narciarstwo biegowe i skoki narciarskie.
 • Łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze to ekscytujący sport, który obejmuje szybkie przyśpieszenia i szaleńcze wyścigi.
 • Szkielet to ekstremalny sport na sankach, w którym zawodnicy zjeżdżają z lodowego wzgórza z prędkością do 140 kilometrów na godzinę.
 • Skoki narciarskie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej przerażających sportów na świecie, wymagającym od uczestników skoku z dużej stromej rampy przed lotem na najdłuższy możliwy dystans.
 • Slalom jest podobny do narciarstwa alpejskiego i rozgrywany jest w ten sam sposób, z wyjątkiem tego, że sportowcy muszą podążać krętym torem.
 • Snowboard to porywający sport, który wymaga dużej wiedzy, aby rywalizować w mistrzostwach światowej klasy.
 • Łyżwiarstwo szybkie to jedna z niewielu imprez olimpijskich, w której ostateczny zwycięzca jest określany na podstawie rekordów prędkości i czasu.

Różnorodność sportów dostępnych dla graczy zależy od aktualnie trwającego turnieju. Jednak najpopularniejsze zakłady to narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, biathlon, skoki narciarskie i slalom.

Jakie sporty zimowe są popularne do obstawiania?
Jak obstawiać sporty zimowe

Jak obstawiać sporty zimowe

Wzrost popularności sportów zimowych jest nie do przecenienia. Znalezienie najlepszej strony to nic innego jak spacer po parku, ponieważ większość bukmacherów przyjęła sporty zimowe.

Znalezienie bukmachera z najlepszymi kursami jest kluczem do wielkich wygranych w sportach zimowych. Co więcej, posiadanie zróżnicowanej gamy rynków zakładów jest zazwyczaj dobrym pomysłem. Wypatruj więc serwisu zakładów na sporty zimowe, który oferuje kilka odmian każdego wydarzenia, a także konkurencyjne nagrody.

Zakłady w sportach zimowych są porównywalne do obstawianie zwykłych sportów. Ważnymi względami są kursy, bukmacherzy i wybór sportu, na który chcesz postawić. Nie wspominając o wydarzeniu lub typie turnieju, który wpływa na Twoją stawkę wypłat.

Rynki zakładów na sporty zimowe nie są obfite przez cały rok, ale zainteresowanie zakładami na skoki narciarskie i inne mistrzostwa sportów zimowych gwałtownie rośnie w okresie poprzedzającym Zimowe Igrzyska Olimpijskie i inne mistrzostwa sportów zimowych. Każdy renomowany bukmacher zapewni, że najważniejsze turnieje i wydarzenia zostaną uwzględnione; jest wielu poważnych bukmacherów z różnorodną ofertą sportową

Jak obstawiać sporty zimowe
Czy zakłady na sporty zimowe online są legalne?

Czy zakłady na sporty zimowe online są legalne?

Bukmacher decyduje, czy akcja jest zgodna z prawem. Chociaż żadne szczególne przepisy nie ograniczają zakładów na sporty zimowe, bukmacherzy muszą mieć ważną licencję na prowadzenie działalności na terenie jurysdykcji.

Czy zakłady na sporty zimowe online są legalne?
Wszystko o zakładach na sporty zimowe

Wszystko o zakładach na sporty zimowe

Jak wspomniano, w sportach zimowych odbywają się dziesiątki wydarzeń z różnych dyscyplin. Jednak najpopularniejszymi wydarzeniami sportów zimowych i być może najlepszymi możliwościami obstawiania sportów zimowych są narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, biatlon, skoki narciarskie i slalom.

narciarstwo alpejskie

narciarstwo alpejskie jest praktykowany od końca XIX wieku. W tym sporcie sportowcy używają nart ze stałym obcasem do zjeżdżania po ośnieżonych stokach. Ten sport, wywodzący się z surowych alpejskich terenów, zyskał na popularności na całym świecie i jest obecnie wymieniany wśród kilku bukmacherów. Powszechne są zakłady na pierwszego uczestnika, który przekroczy linię mety, a także czas obstawiania. Head-to-Head, Finish in the Top 3 i Antepost/Outright zwycięzca to znane opcje zakładów na narciarstwo alpejskie.

Biegi narciarskie

Cross country, często znany jako XC, bierze udział w igrzyskach olimpijskich od 1977 roku i co roku przyciąga około 41 000 sportowców. W tym sporcie zimowym uczestnicy posuwają się do przodu, idąc do przodu lub pchając kijki narciarskie. Head-to-Heads, finisz w pierwszej trójce, marginesy wygranych, zwycięzca Antepost/Zwycięski i inne rynki są dostępne do obstawiania. Oprócz tych możliwości zarabiania pieniędzy, hazardziści mogą brać udział w konkursach freestyle, klasycznych lub sztafetowych.

Biatlon

Zakłady na biathlon to najlepsze miejsce do gry, jeśli lubisz jeździć na nartach i strzelać z karabinu. Zawody biathlonu oferują graczom to, co najlepsze z obu światów, z absurdalnie wysokie szanse na wygraną. Co więcej, rynki zakładów na biathlon obejmują tradycyjne Head-to-Head, Heat Winner i Competition Winner.

Skoki narciarskie

Zawodnicy rywalizują ze sobą, przeskakując największy dystans po upadku na nartach ze specjalnie przygotowanej rampy. W 1924 roku zadebiutował słynny sport zimowy na Igrzyska Olimpijskie. Gra rozpoczyna się od dwóch rund po 50 sportowców w każdej. Do kolejnej rundy awansuje tylko 30 osób. Zwycięzca jest określany na podstawie tego, kto uzyskał najwyższy ogólny wynik w dwóch ostatnich rundach. Zakłady na skoki narciarskie są łatwe do zdobycia, ponieważ są dostępne praktycznie w każdym bukmacherze.

Slalom

Slalom jest podobny do narciarstwa alpejskiego i rozgrywany jest w tym samym stylu, z wyjątkiem tego, że sportowcy muszą podążać zakręconym torem. Z powodu szybkiego tempa, ostrych zakrętów carvingowych, tempa i wyjątkowego opanowania, rynki zakładów na slalom są jednym z najbardziej satysfakcjonujących i naładowanych adrenaliną sportów. Sport to nie tylko część Olimpiada zimowa, ale jest również częścią Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS.

Wszystko o zakładach na sporty zimowe
Wskazówki dotyczące zakładów na sporty zimowe

Wskazówki dotyczące zakładów na sporty zimowe

Chociaż staram się zapewnić nadrzędną zimę strategia zakładów sportowych nie jest proste, przed rozpoczęciem gry w najlepszych witrynach z zakładami na sporty zimowe należy wziąć pod uwagę kilka wspólnych cech.

W tym miejscu wymieniono niektóre z najpopularniejszych typów zakładów na sporty zimowe. Należy pamiętać, że te metody i sugestie mogą być również zastosowane do innych sportów zimowych, które zostały opisane na początku tego artykułu.

Zanim zaczniesz obstawiać, musisz najpierw opanować podstawy, a następnie zanurzyć palce u stóp w wodzie. Musisz obstawiać wydarzenia, sporty i rynki, które znasz i rozumiesz, a także wyniki badań i wcześniejsze osiągnięcia.

Warto również zauważyć, że zakłady na żywo mogą być całkiem opłacalne. Powinieneś również sprawdzić pogodę i trzymać się ustalonych zwycięzców, drużyn i gwiazd. Pamiętaj, że istnieje wiele różnych sportów do wyboru.

Istnieje również możliwość obstawiania poszczególnych osób rywalizujących w wielu odmianach tego samego sportu. Gracze szybko odkryją, że mogą postawić kilka zakładów, dzięki czemu temat obstawiania sportów zimowych jest bardziej dynamiczny niż początkowo sądzono.

Wskazówki dotyczące zakładów na sporty zimowe
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Powinieneś ostrożnie zarządzać swoimi finansami, aby uniknąć niespodziewanej utraty dużej sumy pieniędzy. Zawsze pamiętaj, że nigdy nie powinieneś ryzykować więcej pieniędzy niż chcesz stracić na zakład.

Powinieneś podzielić swoje finanse, aby zapobiec wyrzuceniu wszystkich pieniędzy na raz. Jeśli masz negatywną passę, nie próbuj rekompensować tego podnoszeniem stawki. Ustaw limit kwoty, którą możesz wpłacić co miesiąc, lub limit kwoty, którą możesz stracić w jednej grze.

Spróbuj samowykluczenia, jeśli sytuacja się nieco pogorszy i zaczniesz czuć, że rozwijasz uzależnienie. Samowykluczenie pomaga osobom, które zmagają się z uzależnieniem od hazardu, odpocząć od tego i skupić swoje życie i pieniądze na czymś innym. Może to pomóc Ci połączyć się z dodatkowymi programami społecznościowymi, które pomogą Ci poradzić sobie z problemem hazardowym, a także zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, jeśli nie masz pewności, jak pokierować kolejnymi etapami powrotu do zdrowia.

Odpowiedzialny hazard
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak