Zakłady na AFL Europe: Aussie Rules Online

Celem tego przewodnika jest pomoc graczom w zrozumieniu wszystkich aspektów obstawiania w turniejach na zasadach australijskich, od historii gry po obstawianie najpopularniejszych rodzajów zakładów w bukmacherach online. AFL Europe, jak sama nazwa wskazuje, jest europejskim skrzydłem Australijskiej Ligi Futbolowej, którego zadaniem jest zarządzanie sportem, a także organizowanie zawodów i promowanie go w ogóle.

Podczas gdy nadzorują listę turniejów sportowych AFL, dwa główne wydarzenia to Puchar Europy i Mistrzostwa Europy, które odbywają się w krajach członkowskich na zasadzie rotacji. Wszystkie europejskie zasady australijskie są rozgrywane na zasadach amatorskich, więc nie ma tu żadnych puli nagród.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Wszystko, co warto wiedzieć o AFL Europe: zasady australijskie

Wszystko, co warto wiedzieć o AFL Europe: zasady australijskie

Pierwszy z głównych Australijskie zasady turnieje to Mistrzostwa Europy, które odbywają się co trzy lata w celu wyłonienia najlepszej drużyny narodowej. W turnieju biorą udział drużyny narodowe z 23 krajów, w których każda liczy 18 zawodników. To jedne z najlepszych mistrzostw Aussie Rules i trwające trzy dni ciężkie zawody.

Drugim z największych wydarzeń na Aussie Rules jest Euro Cup, coroczny konkurs 9-a-side, który w rzeczywistości obejmuje drużyny spoza Europy. Oba mistrzostwa Aussie Rules mają również mecze kobiet i dają graczom jeszcze więcej możliwości na umieszczenie zakłady w serwisach bukmacherskich online.

Wszystko, co warto wiedzieć o AFL Europe: zasady australijskie
Wszystko, co musisz wiedzieć o futbolu australijskim

Wszystko, co musisz wiedzieć o futbolu australijskim

Chociaż w tytule jest piłka nożna, w rzeczywistości jest to gra, która łączy elementy rugby, futbolu amerykańskiego, koszykówki i brytyjskiego futbolu, aby stworzyć ekscytującą, wyjątkową grę. Jest to sport kontaktowy, w którym dwie drużyny 9-osobowe grają na owalnym boisku z owalną piłką.

Celem jest zdobycie jak największej liczby bramek przez dwa najwyższe słupki na każdym końcu boiska. Gra trwa 80 minut i składa się z czterech ćwiartek po 20 minut. Jest to szybka gra z różnymi sposobami podawania piłki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o futbolu australijskim
Dlaczego AFL jest popularne do obstawiania?

Dlaczego AFL jest popularne do obstawiania?

AFL to najpopularniejsza gra w Australii z ogromną publicznością, a jej popularność stale rośnie w Europie i poza nią. W rzeczywistości w USA przyciąga około połowę liczby widzów, którzy Futbol amerykański czy; co nie jest złe jak na nadchodzący sport amatorski.

W Europie liczba widzów wzrosła o 50% i wciąż rośnie. Wiele stacji telewizyjnych i internetowych serwisów streamingowych zapewnia fanom możliwość nadążania za akcją, obstawiając zakłady w internetowych serwisach bukmacherskich i wybierając spośród wielu rynków.

Puchar Europy, Mistrzostwa Europy i wszystkie inne ligi i turnieje, oferują wiele możliwości obstawiania tego wyjątkowego sportu. Gracze mogą stawiać zakłady na mecze, poszczególne zespoły lub graczy. Jednym z popularnych rynków zakładów są zakłady Moneyline (w Australii znane jako Head to Head), gdzie obstawiający obstawiają, która drużyna wygra.

Kolejną popularną opcją są zakłady na linie, w których gracze przewidują, jak drużyna niepełnosprawna i drużyna przeciwna będą sobie radzić. Inne rynki obejmują zakłady z marżą, zakłady na instrumenty pochodne, zakłady na propozycje i zakłady futures.

Dlaczego AFL jest popularne do obstawiania?
Jak obstawiać AFL

Jak obstawiać AFL

Po pierwsze, gracze muszą znaleźć swojego najlepszego bukmachera online, który oferuje rynki zakładów AFL. Wybór zaufanej witryny z renomowaną licencją jest niezbędny, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych.

Inne czynniki do rozważenia mogą obejmować: bonusy powitalne, dobre kursy i odpowiednia dla gracza metoda płatności. Gracz musi po prostu zarejestrować się na stronie, otworzyć konto, a następnie zasilić konto. Aby rozpocząć grę, gracze muszą przejść do AFL na stronie, wybrać mecz, wybrać zakład, a następnie potwierdzić zakład.

Gracze mogą wiele zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, rozwijając wiedzę. Obejmuje to badanie statystyk drużyn i graczy oraz śledzenie najnowszych wiadomości na ich temat. Znajomość kontuzji zawodników i poziomu sprawności jest podstawową informacją przy zawieraniu na przykład zakładów na propozycje.

Ponadto wiedza o tym, jak zespoły radzą sobie na różnych etapach gry, w połączeniu z rodzajem pogody oraz występami u siebie i na wyjeździe, może mieć kluczowe znaczenie dla bardziej skutecznych zakładów na instrumenty pochodne.

Jak obstawiać AFL
Najlepsze strony z zakładami AFL w 2024

Najlepsze strony z zakładami AFL w 2024

Bettingranker ułatwił wybór najlepszych stron z zakładami AFL w 2022 roku dzięki szczegółowym przeglądom stron. Jest wiele dobrych stron, na które można postawić, ale 1xBet (9.2), Melbet (9.0) i Malina (8,9) wszystkie uzyskały bardzo wysokie wyniki, podobnie jak wiele innych witryn internetowych.

Absolutnym zwycięzcą jest Casumo, który zdobył idealną dziesiątkę. Jak można się spodziewać, wszystkie te witryny są bezpieczne, odpowiednio licencjonowane i chronione technologią SSL. Wiele z nich oferuje świetne bonusy; na przykład do 500 USD na stronie Casumo.

Można do nich uzyskać dostęp z niewiarygodnej liczby krajów na całym świecie i oferują wiele walut, języków oraz metod wpłat i wypłat, które odpowiadają szerokiemu gronu osób. Dla graczy, którzy lubią stawiać zakłady, dostępne są również aplikacje mobilne. Te internetowe zakłady bukmacherskie oferują wiele różnych rynków, na których można obstawiać, w tym Moneyline, marżę, instrumenty pochodne, oferty, kontrakty terminowe i zakłady na żywo.

Zakłady na żywo to ekscytujące doświadczenie, które umożliwia obstawianie w trakcie gry i sprawia, że gracz bardzo uważnie śledzi przebieg gry, aby postawić właściwe zakłady. Ponieważ szanse stale się zmieniają podczas meczu, sprawia to, że gracze, którzy muszą odpowiednio rozplanować swoje zakłady, są bardzo ekscytujące.

Najlepsze strony z zakładami AFL w 2024
Inne wydarzenia i turnieje organizowane przez AFL Europe

Inne wydarzenia i turnieje organizowane przez AFL Europe

Rok po Mistrzostwach Europy AFL Europe organizuje AFL International Cup, w którym drużyny z całego świata rywalizują o dominację. Ponieważ są to zawody amatorskie, żadna drużyna ani zawodnicy z Australii nie mogą rywalizować, ponieważ są zawodowcami.

AFL Europe ma również listę turniejów sportowych, które organizuje, w tym Fitzpatrick Cup, który jest corocznym konkursem 9-a-side rozgrywanym między studentami uniwersytetów i college'ów z całej Europy.

Organizują także AFL Europe Champions League, w której co roku australijskie ligi rządzące w całej Europie rywalizują o znalezienie klubowego mistrza Europy. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych gier AFL Europe, wszystkie rywalizujące drużyny to amatorzy. Kolejnym corocznym wydarzeniem jest Anzac Cup, który odbywa się od 2012 roku i upamiętnia wyzwolenie Anzac przez siły australijskie podczas II wojny światowej.

Zawodnicy z Australii powiązani z Anzac grają przeciwko francuskiej drużynie narodowej w ramach corocznych wydarzeń upamiętniających. AFL Europe bierze również udział w meczach testowych rozgrywanych między Anglią a Irlandią, dwoma potęgami w tym sporcie.

Inne wydarzenia i turnieje organizowane przez AFL Europe
Historia AFL Europe

Historia AFL Europe

Futbol australijski jest rozgrywany w Australii od ponad 150 lat, a jego popularność przynieśli do Europy pod koniec lat 80. emigranci, początkowo w Wielkiej Brytanii i Danii. Zaczęło się więc od zaledwie dwóch lig, które teraz rozrosły się do 15, z reprezentacjami narodowymi w 23 krajach i wciąż się rozwijającymi.

W 2005 r. utworzono pierwszy organ centralny, który ostatecznie stał się AFL Europe w 2010 r. Jest to organ, który organizuje wszystkie wydarzenia i turnieje AFL w Europie, a pierwszy Puchar Europy został rozegrany w 2005 r. Mistrzostwa Europy są rozgrywane od 2010 r.

Historia AFL Europe
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak