Zakłady na ATP Tour Online

ATP to skrót od Association of Tennis Professionals, który organizuje trasę ATP. Trasa skupia się na światowym profesjonalnym męskim torze tenisowym. Trasa składa się z kilku różnych turniejów, w tym turniejów Wielkiego Szlema i kilku turniejów pod marką ATP, takich jak finały ATP, puchar ATP i seria ATP 250.

Z tego powodu trasa odbywa się w lokalizacjach na całym świecie w całym kalendarzu tenisowym. To bardzo prestiżowa trasa, a gracze cały czas rywalizują o punkty, które dadzą im pozycję w kolejnym sezonie tenisowym.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Historia trasy ATP

Historia trasy ATP

Pula nagród w trasie jest różna, ponieważ każdy turniej będzie miał własną pulę nagród. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych turniejów. Na przykład nagroda pieniężna za Puchar ATP w 2022 roku wynosi 10 milionów dolarów. Gracze otrzymują zarówno opłatę za uczestnictwo, jak i nagrody pieniężne. Są też nagrody pieniężne dla drużyn w Pucharze ATP.

ATP powstało w 1972 roku i zostało stworzone przez najlepszych ówczesnych profesjonalistów tenisa. W tym roku zawodnik odbył spotkanie na klatce schodowej podczas US Open, aby porozmawiać o swoim pragnieniu utworzenia stowarzyszenia graczy. Jack Kramer został wybrany na stanowisko dyrektora wykonawczego, a Cliff Drysdale został prezesem. Celem było ulepszenie gry dla graczy.

ATP stworzyło system rankingowy, który analizował wyniki graczy i określał zgłoszenia graczy do różnych turniejów na trasie. Rankingi weszły w życie w następnym roku i ten sam system rankingowy obowiązuje do dziś. Przez piętnaście lat męski obwód tenisowy był nadzorowany przez ATP wraz z Międzynarodową Federacją Tenisową i wieloma różnymi dyrektorami turniejów.

Historia trasy ATP
Nowy kierunek

Nowy kierunek

Pomimo tego, że gracze pomogli stworzyć ATP, nadal czuli, że nie mają dość głosu i chcą większej kontroli. W 1988 roku, również na US Open, na parkingu odbyła się konferencja prasowa prezesa ATP Hamilton Jordan.

Przedstawiono zarówno problemy z trasą, jak i możliwości. Jednym, który został wyraźnie zidentyfikowany, było stworzenie nowej trasy ATP. Gracze poparli to i 24 z nich zapisało się do gry w nowej trasie ATP Tour w 1990 roku.

Nowy kierunek
Wszystko, co musisz wiedzieć o tenisie

Wszystko, co musisz wiedzieć o tenisie

Tenis ziemny od dawna jest bardzo popularnym sportem wśród widzów. Jest to również jeden z najstarszych sportów w okolicy, uprawiany w nieco innej formie przez Henryka VIII w XVI wieku. Turnieje, takie jak Wimbledon, istnieją od ponad wieku i występują w głównych wydarzeniach sportowych, takich jak letnie Igrzyska.

W większości turniejów mecze mężczyzn rozgrywane są przez pięć setów, podczas gdy mecze kobiet rozgrywane są przez trzy sety. Turnieje wykorzystują również najnowsze technologie, które mogą mierzyć prędkość zagrywek i dokładnie mierzyć, gdzie ląduje piłka.

Turnieje odbywają się w krajach na całym świecie i są to wydarzenia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, z opcjami debla i mieszanego w większości turniejów. Wszystkie główne turnieje są transmitowane w telewizji, a niektórzy z najlepszych graczy wezmą udział w mniejszych, bardziej lokalnych turniejach przez cały rok. Imprezy Wielkiego Szlema zawsze cieszą się dużą popularnością i są transmitowane na całym świecie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o tenisie
Dlaczego wycieczka ATP jest popularna do obstawiania?

Dlaczego wycieczka ATP jest popularna do obstawiania?

Trasa ATP oferuje wiele możliwości dla różnych rodzajów zakładów. Ponieważ trasa nie opiera się tylko na jednym pojedynczym turnieju, osoba obstawiająca zakłady ma możliwość obstawienia tylko jednego meczu, jednego turnieju lub całej trasy.

Mogą wybrać śledzenie postępów konkretnego gracza, kraju lub drużyny. Kombinacje są prawie nieskończone. Witryny z zakładami sportowymi online będą zawierać wiele szczegółów i analiz, które są dla nich niezbędne przy określaniu, jakie kursy powinny być oferowane.

Ponieważ trasa ATP obejmuje wiele różne turnieje, kursy będą się zmieniać przez cały czas. Gdy gracze wygrywają lub przegrywają, ich szanse będą się zmieniać, a witryny bukmacherskie online będą monitorować je dla swoich klientów, więc nie ma wymogu, aby klient sam wykonywał jakiekolwiek obliczenia.

Dlaczego wycieczka ATP jest popularna do obstawiania?
Najlepsze mistrzostwa tenisowe

Najlepsze mistrzostwa tenisowe

Trasa ATP jest również atrakcyjna dla obstawiających, ponieważ jest to jedno z największych wydarzeń sportowych i skupia się na elitarnych męskich graczach. Są to najlepsze nazwiska w sporcie, a widz ma gwarancję, że obejrzy doskonały mecz, gdy zmierzą się ze sobą.

Ponieważ składa się z największych turniejów tenisowych, mecze będą bardzo różnorodne, a widzowie będą mogli dostrzec pojawiające się talenty.

Najlepsze mistrzostwa tenisowe
Jak postawić na ATP tour

Jak postawić na ATP tour

Pierwszym krokiem do postawienia zakładu jest zajrzenie na strony z zakładami online. Do wyboru jest kilka i wszystkie będą oferować nieco inne funkcje. Najlepsze mistrzostwa tenisa są zwykle dostępne na wszystkich stronach z zakładami sportowymi, więc większość wydarzeń turniejowych ATP będzie dostępna dla obstawiających. Wszystkie zaoferują nieco różne szanse na graczy i wydarzenia, ale większość z nich będzie podobna z punktu widzenia potencjalnych wyników.

Gdy obstawiający znajdzie dla siebie najlepszego bukmachera, musi się zarejestrować. Proces jest dość łatwy. Obstawiający będzie musiał założyć konto online, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie. Niektóre witryny mogą wymagać od użytkownika weryfikacji adresu i wieku przed zakończeniem procesu rejestracji. Następnie muszą określić, w jaki sposób zamierzają dodać środki na swoje konto, aby mogli dokończyć swoje zakłady.

Jak postawić na ATP tour
Obstawianie zakładu

Obstawianie zakładu

Obstawiający powinien rozważyć oferowane kursy i zastanowić się, czy chce postawić na pojedynczy mecz lub wynik turnieju. Szanse będą się zmieniać w zależności od wyników gracza lub drużyny w innych turniejach tenisowych, które są częścią trasy ATP.

Witryny bukmacherskie online spraw, aby rzeczywisty zakład był łatwy. Obstawiający dodaje, ile chce postawić, i będzie mógł zobaczyć wszystkie swoje aktualne zakłady na wirtualnym kuponie zakładów.

Obstawianie zakładu
Najlepsze strony z zakładami na wycieczki ATP w 2024

Najlepsze strony z zakładami na wycieczki ATP w 2024

Obstawianie turniejów jest bardzo łatwe, gdy obstawiający ma dostęp do jednych z najlepszych stron bukmacherskich online. Wszystkie będą zawierały listę turniejów sportowych, które są aktualne lub nadchodzące, a niektóre nawet szczegółowo wyjaśnią te sporty, aby pomóc graczowi w zrozumieniu zasad.

Betsafe oraz 888Sport należą do najlepszych witryn z dobrymi zakładami sportowymi online. Gracze uznają, że witryny są łatwe w nawigacji i obsłudze. William Hill jest dobrze znany z zakładów sportowych, takich jak ligi tenisowe. Turnieje tenisowe online można również znaleźć na innych stronach, takich jak Dafabet i Betfinal.

Betfresh i Mr Green będą również mieli główne turnieje tenisowe jako część swojej listy turniejów sportowych. Niektóre witryny mogą być specyficzne dla kraju i mieć ograniczenia dotyczące lokalizacji ich klientów, ale istnieje kilka witryn międzynarodowych dostępnych dla graczy z różnych lokalizacji.

Najlepsze strony z zakładami na wycieczki ATP w 2024
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak