Unibet recenzja bukmachera - Odpowiedzialny Hazard

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus100% do 100 €
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Unibet is not available in your country. Please try:
Odpowiedzialny Hazard

Odpowiedzialny Hazard

Niektórzy ludzie zarabiają na karierę jako zawodowi hazardziści, chociaż są to niezwykle rzadkie. Dla wielu osób nie jest to wiarygodne źródło dochodu. Powinieneś grać tylko z pieniędzmi, które możesz stracić w dowolnym momencie. Obstawiający nigdy nie powinni grać gotówką, której potrzebują na mieszkanie, media, posiłki i inne niezbędne rzeczy.

Uzależnienie od hazardu jest często wynikiem ludzkiej potrzeby wygrywania. Mogą się zdenerwować lub niepokoić, gdy przegrają, obstawiając jeszcze więcej zakładów, aby zrekompensować swoje straty. To może łatwo wymknąć się spod kontroli, powodując wiele bólu i cierpienia.

Graj odpowiedzialnie

Jesteś mniej podatny na taki sam los, jeśli spodziewasz się przegranej. Nawet gdy przegrywasz, możesz nadal dobrze się bawić, jeśli jesteś na to psychicznie przygotowany i nie masz nic przeciwko wydawaniu pieniędzy. Kiedy spodziewasz się przegrać, wygrywanie jest o wiele przyjemniejsze.

Wyznaczanie sobie granic to pierwszy krok w kierunku odpowiedzialny hazard. Bądź świadomy swojej sytuacji finansowej przed rozpoczęciem sesji hazardowej. To koniec, gdy już zniknie. Jeśli masz szczęście wygrać, gratulacje, ale nie rób sobie nadziei.

Kiedy grasz, łatwo stracić z oczu czas. Jeśli ustawiłeś minutnik lub alarm, będziesz wiedział, kiedy przestać działać. Stracisz więcej pieniędzy, jeśli będziesz grać przez dłuższy czas. Nigdy nie poświęcaj czasu na hazard i nie pozwól, aby hazard wpłynął na Twoje życie osobiste lub życie Twoich bliskich.

Nie pij ani nie używaj narkotyków podczas gry. Najlepszą barierą przed uzależnieniem od hazardu jest silne poczucie samokontroli, a te substancje chemiczne mogą je zniekształcać.

Gdzie szukać pomocy

Załóżmy, że zaczynasz tracić kontrolę nad hazardem lub nie możesz obstawiać w sposób odpowiedzialny. W takim przypadku powinieneś natychmiast zaprzestać wszelkich działań związanych z hazardem. Jeśli nie możesz rzucić palenia lub uważasz, że możesz być uzależniony, musisz poddać się leczeniu.

Nie bój się Zapytaj o pomoc jeśli martwisz się swoimi nawykami związanymi z hazardem. Nie ma się czego wstydzić, a samodzielna próba rozwiązania problemu to ogromna strata czasu. Załóżmy, że nie czujesz się komfortowo, rozmawiając o swoich trudnościach z rodziną lub przyjaciółmi. W takim przypadku możesz uzyskać pomoc od terapeutów lub grup takich jak BądźGambleAware.

Unibet podpisuje umowę z Ajax
2022-11-02

Unibet podpisuje umowę z Ajax

Po tym, jak firma macierzysta Kindred uzyskała licencję na prowadzenie działalności w Holandia w maju Unibet wystartował w lipcu. Kindred przestał działać w Holandii przed otwarciem rynku, dołączając do kilku innych operatorów, którzy zrobili to samo, aby dostosować się do przepisów holenderskiego rządu.