Wiadomości

August 24, 2022

William Hill Incentives Spark ekspansji

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Innowacyjna oferta darmowych zakładów William Hill rewolucjonizuje zachęty w hazardzie sportowym. W przypadku nadchodzących zawodów klienci bukmacherów mogą otrzymać darmowy zakład za proste przestrzeganie warunków bonusu. Bezgotówkowy darmowy zakład to oferta promocyjna dla kwalifikowanych posiadaczy kont, która nie ma wartości pieniężnej. Wygrane pieniężne z darmowego zakładu są jednak realne, dlatego promocja cieszy się dużym zainteresowaniem.

William Hill Incentives Spark ekspansji

Z ponad 2 milionami klientów z co najmniej 85 krajów, William Hill nie wykazuje oznak spowolnienia na rynku zakładów sportowych online. Chociaż marka nie musi oferować lukratywnych bonusów, jej ciągłe promocje służą utrzymaniu istniejącej bazy klientów i przyciągnięciu nowych graczy.

Wyróżnione w obszarze menu ustawień konta firmy na stronie internetowej, darmowe zakłady są dobre tylko dla kwalifikujących się zakładów sportowych. Marka zwiększa zachęty w Stanach Zjednoczonych, które są rozwijającym się rynkiem od czasu, gdy Sąd Najwyższy tego kraju zalegalizował zakłady sportowe w 2018 roku. Przyjrzyjmy się, jak gwałtowny wzrost William Hill wpływa na warty miliardy dolarów rynek zakładów sportowych.

Historia Williama Hilla

William Hill cieszy się sporą częścią rynku zakładów sportowych. Z przychodami przekraczającymi 1,3 miliarda dolarów rocznie na rynku wartym ponad 9 miliardów dolarów, firma jest głównym graczem w zakłady sportowe online. Uruchomiony w 1934 roku William Hill kilkakrotnie zmieniał właściciela. W 1971 Sears Holding przejął firmę. W tamtym czasie zakład bukmacherski odpowiadał za co najmniej 10 procent zysków Searsa. Jednak Sears sprzedał firmę do 1988 roku.

Do 2018 r. ekspansja internetowa napędzała wykładniczy wzrost firmy jako jednego z najlepszych bukmacherów internetowych. W 2020 r. Caesars Entertainment przejął kontrolę nad ówczesną spółką publiczną za 2,9 mld euro, aby w 2021 r. przejąć ją jako prywatną. We wrześniu 2021 r. Caesars sprzedał europejską część firmy 888 za 3 mld USD, a pozostałą część za 2,2 mld USD. 2022. Współpraca z Relax Gaming w 2021 r. rozszerzyła portfolio gier William Hill, dodając 2000 gier kasynowych do aplikacji i strony internetowej marki.

Kwestie prawne i zakazy

Przez prawie dekadę George Howarth pełnił funkcję doradcy parlamentarnego firmy otrzymującej płatność w wysokości 30 000 funtów. W tym czasie Howarth przedstawił pozycje budżetowe w celu zaostrzenia opodatkowania giełd zakładów. Później odszedł z roli posła do parlamentu w następstwie skandalu związanego z wydatkami, w którym niektórzy posłowie zostali oskarżeni o powszechne nadużywanie diet i wydatków.

W 2008 r. brytyjski urząd ds. standardów reklamowych oskarżył William Hill o prowadzenie „społecznie nieodpowiedzialnej” reklamy. W następnym roku ASA zakazała rozpowszechniania przez firmę dodatkowych reklam zawierających wprowadzające w błąd informacje, które naruszały „prawdziwość”

Wielka Brytania kontra międzynarodowe

Pomimo niektórych wyzwań, przed jakimi stanęła firma w swojej historii, William Hill jest przygotowany na gwałtowny wzrost dzięki innowacyjnemu katalogowi gier cyfrowych, atrakcyjnym zachętom i rozległej bazie klientów. Oferując kursy na zawody, mecze i turnieje na całym świecie, książka sportowa jest przeznaczona dla entuzjastów zakładów sportowych.

Łatwa w nawigacji strona internetowa wyświetla popularne konkursy i najlepsze zakłady dla graczy, którzy decydują, na który mecz postawić zakład. Serwis, organizując wszystkie mecze według sportu, umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym rozgrywanych akcji dla zakładów na żywo.

Jako jeden z pierwszych, którzy zagłębili się w hazard sportowy za pośrednictwem aplikacji mobilnej, William Hill stał się jedną z najbardziej ruchliwych platform mobilnych na rynku. Po latach udoskonalania aplikacja odzwierciedla popularną na całym świecie ofertę internetową marki.

Sporty do obstawiania

Klienci mogą używać tylko darmowe zakłady na kwalifikujące się zakłady sportowe, a bukmacher ma wiele sportów do wyboru. Z ponad 30 dyscyplinami sportowymi w menu, gracze mogą korzystać z różnych opcji zakładów. Począwszy od krykieta po bilard, William Hill oferuje kursy na tradycyjne i niszowe sporty.
Opcje sportowe mogą się różnić w zależności od kraju, zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi hazardu. Oto kilka popularnych sportów, których mogą oczekiwać klienci William Hill.

eSport

Eksplodująca popularność e-sport ma osiągnąć do 2027 r. wartość rynkową ponad 6 miliardów dolarów. Ten dojrzały rynek oferuje graczom tysiące konkurencyjnych możliwości obstawiania miesięcznie z całego świata. Zakłady sportowe przyciągają eSport entuzjastów, oferując kursy popularnych meczów międzynarodowych i regionalnych.

Piłka nożna

Jako jeden z Najpopularniejsze sporty na świecie piłka nożna przyciąga fanów do obstawiania ulubionych drużyn, zawodników i wyników. Zwiększając zaangażowanie z konkurencją i konkurentami, zakłady sportowe w William Hill stały się ważną częścią światowej kultury.

Boks

W zawodach twardzieli i dowcipu w meczach bokserskich biorą udział wykwalifikowani zawodnicy w zaciętych pojedynkach, aby zobaczyć, kto zwycięży. Od wagi przekomarzania do wagi ciężkiej, William Hill oferuje dostęp do oglądania meczów w czasie rzeczywistym i obstawiania, kto może wygrać. Według ekspertów ponad 45 procent zakładów sportowych odbywa się online. 

Dla fanów boksu i innych sportów łatwy dostęp do możliwości obstawiania jest zarówno wygodny, jak i niebezpieczny. Badania sugerują, że skrzyżowanie zakładów i technologii może zwiększyć liczbę przypadków uzależnienia od hazardu na całym świecie.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości