Zarejestruj się w BetWinner i wygraj bonus 20 €, jeśli Twój pierwszy zakład przegra

Wiadomości

2023-05-16

Benard Maumo

Uruchomiony w 2018 roku przez Harbesina Limited, BetWinner jest jednym z najbardziej zaufanych serwisów bukmacherskich na świecie. Ta strona internetowa znana jest z konkurencyjnych kursów zakładów sportowych i licznych rynków zakładów. 

Zarejestruj się w BetWinner i wygraj bonus 20 €, jeśli Twój pierwszy zakład przegra

Ale BetWinner nie odniósłby sukcesu bez jego częstości bonusy i promocje. Dlatego w tym cotygodniowym przeglądzie bonusów BettingRanker przyjrzy się dostępnemu na stronie bonusowi 20 € Nil-Nil Draw i dowie się, o co w tym wszystkim chodzi. 

Co to jest bonus do remisu Nil-Nil BetWinner?

Remis zero-zero to a bonus powitalny, co oznacza, że tylko nowi gracze kwalifikują się do nagrody. Aby odebrać bonus, utwórz konto na tym renomowany serwis bukmacherski i postaw pojedynczy zakład Moneyline na mecze piłki nożnej wymienione na stronie promocji. Oznacza to, że możesz postawić tylko na jedną ze stron, aby wygrać mecz. Nie ma tu zakładów na remis!

Po postawieniu zakładu będziesz czekać, aż mecz zakończy się przegraną, aby preferowana strona mogła skorzystać z promocji 20 €. Ale po pierwsze, drużyny nie mogą strzelać sobie nawzajem w pierwszej połowie. Zwycięzca zakładu zwróci Ci utraconą stawkę do 20 €, jeśli spełnią się oba scenariusze. Krótko mówiąc, ta promocja bardziej przypomina zakład bez ryzyka, choć z ekscytującym zwrotem akcji. 

Zasady i warunki bonusu zerowego remisu w BetWinner

Jak każdy inny bonus na zakłady sportowe, ta promocja BetWinner ma T&C, które regulują sposób, w jaki gracze z niej korzystają. Zawierają:

  • Bonus jest podawany jako kod promocyjny.
  • Gracz musi aktywować bonus w sekcji „Moje konto”.
  • Kwalifikujący się zakład musi zostać postawiony za prawdziwe pieniądze. 
  • Dostępny jest tylko jeden bonus na mecz.
  • Witryna bukmacherska przyznaje bonus w ciągu 24 godzin.

Sprawdź bonus 100% od depozytu w czwartki

Twoja lojalność w BetWinner jest również nagradzana 100% bonusem od depozytu. Ten bonus za doładowanie jest dostępny dla obstawiających, którzy zdeponują 10 € lub więcej od 00:00 do 23:50 w czwartek. Maksymalna kwota bonusu, którą możesz wygrać, to 100 €. 

Ale ten bonus wiąże się również z pewnymi warunkami. Aby wykorzystać bonus, musisz postawić go 3x na zakłady parlay/akumulatorowe w ciągu 24 godzin. Pamiętaj również, że każdy zakład parlay na Twoim kuponie musi mieć co najmniej trzy nogi. Ponadto każdy zakład akumulatorowy musi mieć co najmniej trzy mecze z kursem 1,40 lub wyższym. 

Dodatkowe warunki tego tygodniowego bonusu obejmują:

  • Bonusowe pieniądze mają zastosowanie do sportów na żywo i przedmeczowych.
  • Zakłady z kursem 1,00 nie liczą się do wymogu obrotu.
  • Bonus jest dostępny tylko wtedy, gdy nie ma innych aktywnych bonusów.

Aktualności

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu
2023-08-29

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu

Wiadomości