William Hill recenzja bukmachera - Bezpieczeństwo

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDarmowy zakład dla nowych członków
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
William Hill is not available in your country. Please try:
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Ponieważ William Hills jest tak dobrze znaną stroną internetową, nie powinno dziwić, że wykorzystuje ona najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa.

  • Gibraltar Gambling Commission jest organem regulacyjnym William Hills, a United Kingdom Gambling Commission jest organizacją, która wydała licencję dla firmy. Oznacza to, że oprogramowanie do gier firmy William Hills podlega arbitralnym testom, a firma jest zobowiązana do przestrzegania wszystkich wymogów etycznych ustanowionych przez te władze.
  • Ponadto William Hills jest członkiem Independent Betting Adjudication Service (IBAS), co oznacza, że jego klienci mogą uzyskać dostęp do usługi rozstrzygania sporów IBAS, jeśli nie zgadzają się z firmą.
  • Prowadzenie przez William Hills setek tradycyjnych „ceglanych” punktów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii i Irlandii to kolejny czynnik, który przyczynia się do reputacji firmy w zakresie niezawodności i zadowolenia klientów.
  • Informacje na stronie William Hills są szyfrowane 128-bitową technologią SSL dla maksymalnego bezpieczeństwa.
  • Ponadto William Hills korzysta z uznanych, znanych firm zajmujących się transakcjami internetowymi do obsługi transakcji finansowych, co zapewnia dodatkowy stopień ochrony internetowych transakcji finansowych klientów.
William Hill Incentives Spark ekspansji
2022-08-24

William Hill Incentives Spark ekspansji

Innowacyjna oferta darmowych zakładów William Hill rewolucjonizuje zachęty w hazardzie sportowym. W przypadku nadchodzących zawodów klienci bukmacherów mogą otrzymać darmowy zakład za proste przestrzeganie warunków bonusu. Bezgotówkowy darmowy zakład to oferta promocyjna dla kwalifikowanych posiadaczy kont, która nie ma wartości pieniężnej. Wygrane pieniężne z darmowego zakładu są jednak realne, dlatego promocja cieszy się dużym zainteresowaniem.