William Hill recenzja bukmachera - Bonusy

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDarmowy zakład dla nowych członków
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
William Hill is not available in your country. Please try:
Bonusy

Bonusy

Podobnie jak w przypadku wielu witryn bukmacherskich, rejestrując się w William Hills, możesz spodziewać się obfitości wstępne bonusy i oferty.

William Hills jest dobrze znany z szerokiego wyboru ofert i darmowych zakładów. Podczas przeglądania strony odkryliśmy stronę poświęconą dostępnym promocjom.

Rejestracja i bonus powitalny

Nie możemy objąć wszystkich ofert, więc wybraliśmy kilka ofert specjalnych, które naszym zdaniem są typowe dla tego, co oferujemy. Pamiętaj jednak, że promocje mogą być czasochłonne i często ulegać zmianom. W rezultacie wymienione tutaj promocje mogą być dla Ciebie niedostępne, w zależności od tego, kiedy korzystasz z witryny.

Należy również pamiętać, że nie wszystkie warunki są tutaj szczegółowo opisane, ale mogą być przeglądane w całości na stronie internetowej.

William Hills oferuje zakład bez ryzyka w wysokości 500 USD w większości stanów, w których prowadzi działalność. Jednak warunki bonusu powitalnego bez ryzyka mogą się różnić w zależności od regionu. Bez zbytniego wchodzenia w szczegóły, każdy stan będzie miał nieco inne doświadczenie, najlepiej dopasowane do lokalnej publiczności.

W przypadku zakładu bez ryzyka w wysokości 500 $ William Hills zapewnia środki do postawienia zakładu i odzyskania go, jeśli Twój wybór nie spełni oczekiwań. Stawiany jest kwalifikujący się zakład w wysokości co najmniej 10 $, a następnie dopasowywany w 100% aż do 500 $.

Jeśli Twój początkowy depozyt nie osiągnie wartości, otrzymasz zwrot pieniędzy i kolejny strzał. Ta promocja jest powszechna w miejscach takich jak New Jersey; należy jednak wziąć pod uwagę, że Illinois ma zamiast tego zakład wolny od ryzyka w wysokości 300 USD.

Kod promocyjny P30 Nowa oferta dla klientów

Otwórz nowe konto bukmacherskie z kodem kuponu P30, a zaoferują ci darmowy zakład, jeśli postawisz pierwszy zakład w wysokości 10 € lub więcej. Zakład kwalifikujący musi mieć kurs 1/2 lub 1,5 lub większy. Wspaniałą rzeczą jest to, że zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo kwalifikują się do promocji.

William Hills nagrodzi Cię dwoma darmowymi zakładami po 15 €, gdy spełnisz wymagania. Następnie masz łącznie 30 dni do ich wygaśnięcia. Postaw je w całości, ponieważ częściowe wykupienie nie jest opcją.

Wreszcie, korzyść ta jest dostępna tylko dla nowych klientów w Wielkiej Brytanii lub Irlandii. Ponadto kwalifikują się tylko określone metody płatności, więc zapoznaj się z całym regulaminem bonusu powitalnego.

Bet Boost Acca

Stwórz Acca z ponad 3 typami, nadającymi się do użycia w każdym wydarzeniu z wyjątkiem wyścigów chartów i wyścigów konnych, a możesz uzyskać bonus do 20 £. Boost może być używany tylko raz dziennie, jest dostępny o każdej porze dnia i nie przenosi się na następny dzień, jeśli nie użyjesz go tego dnia. Regulamin Bet Boost Acca pozostaje w mocy.

Ubezpieczenie tenisa na żywo

Obecni gracze otrzymują 10% zwrotu postawionych zakładów, maksymalnie 25 GBP w darmowych zakładach. Te darmowe zakłady będą przyznawane w poniedziałki po zakończeniu tygodnia w południe. Oznacza to, że 10% strat netto jest zwracanych jako darmowy zakład, dzięki czemu obstawianie jest jeszcze mniej ryzykowne.

Darmowe zakłady są dostępne tylko na rynkach tenisowych i dla zakładów pojedynczych. Zakłady wielokrotne nie są akceptowane. Ta oferta jest ważna tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tylko GBP i EUR są akceptowane jako waluty zakładów. Istnieją pewne ograniczenia.

Liceum Williama Hillsa 15

Ta oferta jest ważna podczas krajowych wyścigów polowań w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli Twój wybór wygra o pięć długości lub więcej, otrzymasz 15% bonusu od wygranych, maksymalnie do 100 GBP. Z wyjątkiem Grand National, dotyczy to wszystkich transmitowanych przez telewizję wyścigów National Hunt. Wszystkie dostępne rasy można znaleźć na stronie William Hills.

William Hill Incentives Spark ekspansji
2022-08-24

William Hill Incentives Spark ekspansji

Innowacyjna oferta darmowych zakładów William Hill rewolucjonizuje zachęty w hazardzie sportowym. W przypadku nadchodzących zawodów klienci bukmacherów mogą otrzymać darmowy zakład za proste przestrzeganie warunków bonusu. Bezgotówkowy darmowy zakład to oferta promocyjna dla kwalifikowanych posiadaczy kont, która nie ma wartości pieniężnej. Wygrane pieniężne z darmowego zakładu są jednak realne, dlatego promocja cieszy się dużym zainteresowaniem.