William Hill recenzja bukmachera - Faq

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDarmowy zakład dla nowych członków
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Historyczne zakłady sportowe Nieograniczone wypłaty
William Hill is not available in your country. Please try:
Faq

Faq

Klienci William Hills często zadają te pytania przed, w trakcie i po postawieniu zakładu.

Dlaczego mój zakład nie został rozliczony?

Rozliczenie trwa zwykle nie dłużej niż 30 minut. Jednak w rzadkich przypadkach może to potrwać nieco dłużej. Wynika to z niemożności uzyskania oficjalnego wyniku, utraty paszy z naszego źródła lub problemu technicznego.

Twoje zakłady muszą zostać rozstrzygnięte tak szybko, jak to możliwe. William Hills próbuje rozliczyć zakłady na żywo natychmiast, gdy znany jest wynik rynkowy, a wszystkie inne zakłady po potwierdzeniu oficjalnego wyniku.

Dlaczego nie zawsze mogę zdecydować, jak wypłacić pieniądze?

Musisz dokonać wypłaty przy użyciu tej samej metody płatności, za pomocą której dokonałeś wpłaty. Jeśli Twoja metoda wpłaty nie pozwala na wypłaty, musisz użyć przelewu bankowego. Jeśli dokonałeś wpłaty za pomocą kilku metod, musisz dokonać wypłaty za pomocą metody, z której korzystałeś najczęściej.

Co to jest funkcja Moje zakłady?

Moje zakłady rozwija się w stosunku do poprzedniej opcji „Otwarte zakłady”.

Nadal pokazuje otwarte zakłady, ale ma również dodatkową stronę „Rozliczone”, która pozwala łatwo zobaczyć rozliczone zakłady z poprzednich 48 godzin, a następnie kliknąć „Wyświetl pełną historię zakładów”, aby przejść do obszaru konta i znaleźć pełną historia.

Jak mogę zaktualizować kartę debetową lub kredytową mojego konta, jeśli wygaśnie?

Usunięcie starej karty nie jest konieczne, jeśli została ponownie wydana z nową datą ważności. Wystarczy zmienić datę ważności:

 1. Wybierz opcję „Wpłata”.
 2. Wybierz „Edytuj” obok numeru karty kredytowej (patrz pierwszy obraz poniżej)
 3. Zostaniesz przekierowany do wyskakującego okienka, w którym możesz zmienić datę wygaśnięcia (patrz drugi obraz poniżej)
 4. Kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.
 5. Ta karta może być teraz używana do wpłacania i wypłacania środków.

Jak mogę zwiększyć bezpieczeństwo mojego konta?

Nieautoryzowany dostęp do Twojego konta jest blokowany przez Twoją nazwę użytkownika i hasło. Ustaw unikalne hasło lub hasło, które łatwo zapamiętasz, ale nigdy nie zapisuj go ani nie ujawniaj nikomu, nawet William Hills. Używaj kombinacji cyfr i liter zamiast słowa ze słownika.

Twoje odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa, między innymi dane konta, służą do weryfikacji Twojej tożsamości podczas kontaktowania się z Obsługą Klienta. W rezultacie odpowiedź na Twoje pytanie bezpieczeństwa musi być trudna do przewidzenia, a nie taka, jaką można znaleźć w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook. Dlaczego nie ustawić swojego pytania bezpieczeństwa na nazwisko panieńskie matki swojego partnera lub najbliższego przyjaciela? Nawet najbardziej oddana osoba miałaby trudności z odgadnięciem odpowiedzi.

Gdzie mogę znaleźć narzędzia Safer Gambling Tools na nowej stronie zakładów sportowych William Hills?

 1. Zaloguj się i przejdź na górę ekranu do skrzynki z saldem.
 2. Wybierz „Bezpieczniejszy hazard” z menu rozwijanego.

Spowoduje to przekierowanie do „Bezpieczniejszych narzędzi hazardowych”. Poniższe narzędzia służą do egzekwowania bezpieczniejszych praktyk hazardowych.

 • Limity wpłat mogą być ustalane i aktualizowane (maksymalna dzienna, tygodniowa lub miesięczna kwota, jaką możesz wpłacić na swoje konto).
 • W sekcji „Przypomnienia o czasie grania” możesz ustawić okres, w którym będą pojawiać się przypomnienia podczas aktywności w grach, aby pomóc Ci śledzić, jak długo grasz.
 • Zrób sobie przerwę, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do Twojego konta.
 • Jeśli potrzebujesz dłuższej przerwy, możesz wybrać pełny okres samowykluczenia od 6 miesięcy do 5 lat.
 • W sekcji „Zamknięcie konta” możesz również zdecydować się na zamknięcie konta na czas nieokreślony.
William Hill Incentives Spark ekspansji
2022-08-24

William Hill Incentives Spark ekspansji

Innowacyjna oferta darmowych zakładów William Hill rewolucjonizuje zachęty w hazardzie sportowym. W przypadku nadchodzących zawodów klienci bukmacherów mogą otrzymać darmowy zakład za proste przestrzeganie warunków bonusu. Bezgotówkowy darmowy zakład to oferta promocyjna dla kwalifikowanych posiadaczy kont, która nie ma wartości pieniężnej. Wygrane pieniężne z darmowego zakładu są jednak realne, dlatego promocja cieszy się dużym zainteresowaniem.