Wszystko o American Football Odds

Przenoszenie piłki odbywa się poprzez noszenie jej przy sobie (pośpiech) lub rzucanie i przekazywanie od jednego członka własnej drużyny do drugiego (podanie).

Punkty można zdobywać na wiele różnych sposobów, w tym podając piłkę nad linią bramkową, rzucając piłkę zawodnikowi, który przekroczył linię bramkową (co w obu przypadkach jest przyłożeniem) lub strzelając przez słupki bramkowe (boisko). bramka). Zwycięzcą zostaje drużyna z największą liczbą punktów po upływie czasu.

Gra trwa zwykle 60 minut podzielonych na 4 tercje po 15 minut.

Wszystko o American Football Odds
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Wszystko o kursach futbolu amerykańskiego, liniach zakładów i spreadach

Wszystko o kursach futbolu amerykańskiego, liniach zakładów i spreadach

Większość zakłady na futbol amerykański są w rzeczywistości zakładami na ligę NFL. NFL składa się z 32 drużyn, podzielonych na 8 dywizji, a każda drużyna rozgrywa 17 meczów w sezonie zasadniczym. To krótki sezon w porównaniu z większością innych lig, rozgrywany od początku września do początku lutego.

Ze względu na krótką długość sezonu NFL może być wyzwaniem dla tych, którzy lubią obstawiać ligę, ponieważ ograniczona liczba meczów i przeciwnych drużyn utrudnia ocenę prawdziwego potencjału, jaki mają drużyny. Ale jest to wyzwanie, z którym każdy musi się zmierzyć i może stać się atutem dla tych, którzy są przygotowani.

Wszystko o kursach futbolu amerykańskiego, liniach zakładów i spreadach
Kursy na pieniądze z futbolu amerykańskiego i jak obstawiać futbol amerykański

Kursy na pieniądze z futbolu amerykańskiego i jak obstawiać futbol amerykański

A zakład na pieniądze to taki, w którym wybierasz, kto wygra mecz. Nie musisz przewidywać innych aspektów gry, po prostu wybierz zwycięzcę między drużyną A i drużyną B. Większość początkujących wybiera ten rodzaj zakładu, ponieważ wydaje się najprostszy.

Rozprzestrzenianie się futbolu amerykańskiego

Najpopularniejszą formą obstawiania futbolu amerykańskiego jest spread, zwany również zakładami z handicapem. Najlepszym sposobem opisania tej formy obstawiania jest podanie przykładu. Więc jeśli widzisz mecz pomiędzy New Orleans Saints i Dallas Cowboys z rozpiętością -3,5 punktu w Nowym Orleanie, co to dokładnie oznacza?

Oznacza to, że Święci, aby pokryć spread, muszą wygrać o minimum 4 punkty. Z drugiej strony, jeśli masz zamiar postawić na Cowboys, wygrywasz, jeśli wygrają lub przegrają maksymalnie trzema punktami.

W istocie bukmacher w ten sposób oszacował marżę, która sprawia, że gra wynosi 50-50. W naszym przykładzie bukmacher futbolu amerykańskiego ustalił spread dla Nowego Orleanu na -3,5, ponieważ wierzy, że istnieje 50% szans, że Chicago wygra co najmniej 4 punkty lub 50% szans, że nie wygra.

Niestety, jeśli wiemy, że bukmacherzy nie oferują kursów „parzystych pieniędzy” w wysokości 2,00, a zazwyczaj są to kursy od 1,85 do 1,90 na spread betting, oznacza to, że musisz wygrać co najmniej 52,5% swoich zakładów, aby wyjść na zero. To jest trudniejsze niż się wydaje. Tak czy inaczej, aby odnieść długoterminowy sukces, złoty podział wyniósłby 55,5%.

Kursy na pieniądze z futbolu amerykańskiego i jak obstawiać futbol amerykański
Wyjaśnienie linii zakładów na futbol amerykański

Wyjaśnienie linii zakładów na futbol amerykański

Coś, o czym należy pamiętać podczas obstawiania zakładów na futbol amerykański, to coś, co nazywa się liczbami kluczowymi.

Kluczowe liczby to najczęstsze marginesy zwycięstwa w Gry NFL. W kolejności występowania są to 3 punkty, 7 punktów i 10 punktów. W ciągu ostatnich 20 sezonów prawie jedna trzecia meczów zakończyła się jedną z tych trzech przewag.

Dlaczego więc powinieneś pamiętać o kluczowych liczbach? Cóż, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w ostatnich 20 sezonach 16% gier kończyło się z przewagą 3 punktów, ważne jest, aby obstawiając spread NFL rozumiał różnicę między linią 2,5 a linią 3,5, czyli 6,5 oraz 7.5.

Ponieważ tak wiele gier kończy się na tych marginesach, oznacza to, że różnica 1 punktu między spreadem 2,5 i 3,5 jest znacznie ważniejsza niż różnica 1 punktu między spreadem 4,5 i 5,5 punktu, a nawet różnica 2 punktów między spreadem od 10,5 do 12,5 pkt.

Upraszczając: powiedzmy, że Baltimore Ravens uzyskały rozpiętość +3,5 punktu. Ponieważ przewaga 3 punktów jest tak ustalona i powszechna, że 0,5 punktu więcej niż Kruki powyżej jest o wiele bardziej wartościowe niż około 0,5 punktu w przypadku 5 lub 8 punktów, ponieważ występują one znacznie rzadziej.

Wyjaśnienie linii zakładów na futbol amerykański
Jak znaleźć najlepsze kursy na futbol amerykański

Jak znaleźć najlepsze kursy na futbol amerykański

Biorąc pod uwagę fakt, że NFL jest najpopularniejszą ligą w USA, każdy bukmacher futbolu amerykańskiego oferuje różne opcje dotyczące meczów NFL i futbolu uniwersyteckiego. Wiedząc, że zakłady spread bet są najczęstszą linią rozgrywaną w futbolu amerykańskim, bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby były one tak dobre, jak to tylko możliwe.

Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych różnic dotyczących kursów i linii między nimi bukmacherzy online. Futbol amerykański to sport, w którym zmiana jednego punktu w spreadach robi największą różnicę we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Zazwyczaj między dwiema grami, w których gra drużyna, jest co najmniej tydzień. W tym czasie może wystąpić wiele zdarzeń, które wpłyną na kursy i linie. W tym okresie powinno nastąpić porównanie kursów. Każda znacząca zmiana może zostać wykorzystana do postawienia zakładu na kursy, które przyniosą dobrą wartość.

Jak znaleźć najlepsze kursy na futbol amerykański
Najlepsze strony z zakładami online na kursy futbolu amerykańskiego

Najlepsze strony z zakładami online na kursy futbolu amerykańskiego

Sezon futbolu amerykańskiego nie oferuje tak wielu rozgrywek jak baseball i koszykówka. Fakt ten sprawia, że znalezienie odpowiedniego bukmachera futbolu amerykańskiego online jest jeszcze ważniejsze, ponieważ chcesz mieć najlepsze możliwe kursy bukmacherskie i linie gotowe na początek sezonu.

10bet, BetVictor, Gunsbet i Melbet oferują wszystko, czego potrzebuje każdy gracz w futbol amerykański.

Futbol amerykański, jako jeden z najbardziej dynamicznych sportów, można określić jako partię szachów pomiędzy dwoma zespołami. Każda drużyna ma w swoim playbooku dziesiątki, a nawet setki akcji, które mają do dyspozycji i które pilnie ćwiczyły.

Niektóre akcje są bardzo bezpieczne, a inne ryzykowne, ale jeśli zostaną dobrze wykonane, mogą zyskać dużo miejsca.

Tak samo powinno być z twoimi akcjami podczas stawiania zakładu. Upewnij się, że odrobiłeś pracę domową i znalazłeś najlepszego bukmachera, którego byś trzymał w sezonie i miejmy nadzieję, że na tym skorzystasz.

Nie możesz wpłynąć na wynik gry, ale zdecydowanie możesz postawić się w najlepszej możliwej sytuacji, aby odnieść jak największe korzyści, jeśli Twój zakład okaże się zwycięski.

Najlepsze strony z zakładami online na kursy futbolu amerykańskiego
Wskazówki i porady dotyczące kursów na futbol amerykański

Wskazówki i porady dotyczące kursów na futbol amerykański

Ciężka praca i badania to dwie niezbędne strategie w zakresie zakładów na futbol amerykański online. Musisz wchłonąć jak najwięcej informacji o drużynie, na którą obstawiasz, a także o jej przeciwniku. Futbol amerykański to agresywny sport, który często prowadzi do kontuzji zawodników.

Aby wiedzieć, czy kluczowi gracze będą nieobecni na nadchodzącym wydarzeniu, sprawdź raporty dotyczące kontuzji drużyny. Brak kluczowego zawodnika może doprowadzić do drastycznego spadku wydajności całego zespołu.

Oprócz tego należy zbadać statystyki każdego indywidualnego gracza, wyniki zespołu w poprzednim sezonie, zobaczyć znaczenie meczów i inne czynniki, które mogą wpłynąć na ostateczny wynik.

W rozgrywkach futbolu amerykańskiego ważna jest także przewaga własnego boiska. Przeprowadź badania, porównując sukcesy meczów u siebie i na wyjeździe swojej drużyny. Według ogólnych statystyk drużyny grające u siebie w 60% przypadków wygrywają. Drużyny grające na wyjeździe mogą być w niekorzystnej sytuacji ze względu na efekt tłumu, zmęczenie podróżą, różnicę stref czasowych i tym podobne.

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć, że trenerzy i ich taktyka odgrywają ważną rolę w ostatecznym wyniku każdego meczu. Trenerzy stosują powtarzalne strategie, które mogą być bardzo dobre przeciwko niektórym przeciwnikom i zawodzą przeciwko innym.

Wskazówki i porady dotyczące kursów na futbol amerykański
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak