Najlepsze strony z zakładami na e-sport

Zakłady na e-sporty to nowa moda na hazard w mieście. Każdego dnia rozgrywane są tysiące wirtualnych meczów, a bukmacherzy oferują lukratywne kursy. Te gry wieloosobowe online są nie tylko zabawne, ale zdecydowanie warte obejrzenia. Wiemy, że nie zawsze łatwo jest nadążyć za ciągle zmieniającymi się trendami w świecie zakładów.

Pomożemy Ci więc poruszać się po trendach zakładów na eSporty i postawić Twój pierwszy w historii zakład na eSporty. Istnieje również wystarczająca ilość informacji na temat analizowania kursów i obstawiania zakładów w najlepszych witrynach z zakładami e-sportowymi. Przygotuj się do nauki!

Najlepsze strony z zakładami na e-sport
Czym są zakłady na e-sporty?

Czym są zakłady na e-sporty?

Po pierwsze, czym są zakłady na e-sporty? Cóż, e-sport to każdy rodzaj rywalizacji w grach wideo rozgrywanej między zespołami lub osobami. Główna różnica w porównaniu z tradycyjnymi grami wideo polega na tym, że gracze rywalizują ze sobą w e-sporcie zamiast w systemie komputerowym. Tak więc w zasadzie nie ma znaczącej różnicy między zakładami na e-sporty a tradycyjnymi zakładami. Tym razem obstawianie dotyczy wirtualnych zawodów, takich jak wyścigi samochodowe, wyścigi konne, piłka nożna, PUBG itp.

Co ciekawe, hazard e-sportowy ma swoje korzenie w latach 40., kiedy pierwsza gra wideo ujrzała światło dzienne. Później, w latach 50., Tennis for Two został wprowadzony jako pierwsza wirtualna rozgrywka oparta na rywalizacji.

Potem sprawy e-sportowe nadal eksplodowały, a znakomici gracze byli rozpoznawani w latach 80-tych. Więcej zawodów e-sportowych zostało wprowadzonych w związku z rozwojem technologii internetowej i gier komputerowych w latach 90., dzięki grom takim jak Doom, StarCraft, Tetris itp. Dziś e-sport jest podstawą w branży hazardowej.

Czym są zakłady na e-sporty?
Jak obstawiać e-sporty

Jak obstawiać e-sporty

Jak zostało powiedziane, obstawianie e-sportów jest bardzo podobny do tradycyjnych zakładów. Jednak rynki zakładów mogą się nieco różnić. Na przykład gracze mogą postawić na drużynę lub osobę, która dokona pierwszego zabójstwa w grach takich jak League of Legends, PUBG lub Counter Strike. Innym popularnym rynkiem zakładów na e-sporty jest zwycięzca mapy, w którym gracze stawiają na drużynę lub osobę, która wygra daną mapę.

Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie, w przypadku e-sportów wszystko pozostaje bez zmian. Bukmacherzy wiedzą, że e-sporty przyciągają międzynarodową publiczność. W związku z tym używają kursów amerykańskich, dziesiętnych i ułamkowych. Tak więc, w zależności od tego, skąd obstawiasz, najpierw naucz się odczytywać kursy. Na szczęście tego nauczysz się dalej.

Jak czytać kursy na zakłady na e-sporty

E-sport kursy bukmacherskie odzwierciedlają prawdopodobieństwo wyniku meczu i wygraną obstawiającego na każdym rynku. Podobnie jak w tradycyjnych zakładach, niższe kursy w e-sporcie reprezentują faworytów meczu, a drużyna z dłuższymi kursami jest słabsza. Pamiętaj jednak, że szanse mogą być mylące.

Zakładając więc, że dwie drużyny e-sportowe mają odpowiednio +200 i -200 kursów na pieniądze. W takim przypadku oznacza to, że obstawiający mogą wygrać 200 USD, jeśli postawią 100 USD na słabszego gracza (+200 szans). To sprawia, że całkowita wygrana wyniesie 300 $ plus początkowa stawka. Z drugiej strony, gracze mogą wygrać 100 $, jeśli postawią 200 $ na gorącego faworyta (kurs -200). Tak więc, znowu, całkowity zysk, jeśli faworyzowana drużyna wygra, wynosi 300 $.

Tymczasem kursy dziesiętne są powszechne w Europie, Azji i Afryce. W rzeczywistości jest to najłatwiejsze do odczytania kursy w świecie hazardu. Tutaj wystarczy pomnożyć kursy przez stawkę, aby określić potencjalną wygraną. Załóżmy więc, że obstawiający obstawia drużynę z kursem 4,2 i stawką 100 USD, oznacza to, że możliwa kwota wygranej wynosi 420 USD.

Wreszcie, obstawiający w Wielkiej Brytanii i Irlandii są dość dobrze zaznajomieni z kursami ułamkowymi. Podobnie jak kursy dziesiętne, kursy te są łatwe do zrozumienia. Na przykład, gdy obstawiasz drużynę z kursem 5/1 i stawiasz 100 $, potencjalny zwrot wynosi 500 $ (5x100 $/). Po prostu pomnóż górną cyfrę przez stawkę, a następnie podziel wynik przez dolną liczbę.

Jak obstawiać e-sporty
Strony z zakładami e-sportowymi

Strony z zakładami e-sportowymi

Chodzi o to, że zakłady na e-sporty są powszechne w większości bukmacherów. Jednak niektórzy bukmacherzy oferują znacznie więcej rynków i lepsze kursy niż inni. Oprócz tych dwóch, poniżej znajduje się kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera e-sportowego:

Różnorodność gry: w zakładach e-sportowych im więcej, tym weselej. Dzieje się tak dlatego, że oprócz Counter Strike: Global Offensive i Dota 2 istnieje wiele zawodów e-sportowych. Chociaż te dwie gry oferują więcej rynków zakładów na większości witryn hazardowych, niektórzy operatorzy dodają tytuły takie jak League of Legends, Fortnite, PUBG i inne.

Bezpieczeństwo i bezpieczeństwo: Oczywiście wszyscy gracze chcą grać na stronie hazardowej, w której ich dane osobowe i fundusze są bezpieczne. Jeśli jesteś jednym z nich, upewnij się, że podmiot prawny udziela licencji na witrynę bukmacherską. Ponadto bezpieczna strona z zakładami powinna używać szyfrowania SSL (Secure Socket Layer), aby chronić dane graczy. Aby to wiedzieć, sprawdź, czy na początku adresu URL witryny znajduje się ikona kłódki.

  • Bezpieczne i szybkie wypłaty: Kiedy dołączasz do świata zakładów na e-sporty, pierwotnym pomysłem jest osiąganie zysków i wypłata pieniędzy tak szybko, jak to możliwe. Więc najlepsze strony bukmacherskie muszą przetwarzać depozyty i wypłaty wystarczająco szybko. Jednak rzadko można znaleźć natychmiastowe wypłaty.
  • Zakłady na żywo: Zakłady na żywo lub na żywo muszą znajdować się wysoko na liście kontrolnej, jeśli chcesz uzyskać najlepsze wrażenia z zakładów e-sportowych. Zazwyczaj profesjonalne turnieje na żywo zawierają ekscytującą akcję i wysokooktanowe dramaty. Wykorzystaj więc swoje umiejętności analityczne, aby zabić.
  • Obsługa klienta: Czy strona z zakładami e-sportowymi oferuje obsługę czatu na żywo? Jeśli nie, czy są łatwo dostępne przez telefon, e-mail lub media społecznościowe? Plus, jaka jest ich reputacja wśród graczy? Odpowiedz na te pytania przed wybraniem witryny bukmacherskiej.
Strony z zakładami e-sportowymi
Bonusy na zakłady e-sportowe

Bonusy na zakłady e-sportowe

Jak tradycyjne bonusy na zakłady online, bonusy na zakłady e-sportowe to nagrody przyznawane graczom przez bukmacherów. Zazwyczaj bukmacher rozda bonusy nowym graczom, którzy pomyślnie założą konto. Ponadto lojalni gracze również otrzymują bogactwo bonusów po spełnieniu określonych warunków.

To powiedziawszy, nowi gracze mogą potrzebować wpłacić minimalnej kwoty, aby odebrać nagrodę bonusową. Ale nie zawsze tak jest, ponieważ niektórzy bukmacherzy aktywują bonus natychmiast, nie prosząc o wpłatę.

Tak czy inaczej, przeczytaj uważnie warunki bonusów e-sportowych, zanim je zrealizujesz. Ponadto niektórzy bukmacherzy mogą wymagać od graczy wprowadzenia kodu bonusowego, aby go aktywować.

Jeśli chodzi o lojalnych graczy, bukmacher może oferować okazjonalne bonusy depozytowe i cashback. Innymi słowy, musisz najpierw coś zrobić, aby otrzymać ten bonus. Na przykład organizator kursów może zdecydować o zwrocie określonego procentu całkowitej kwoty zakładu tygodniowego lub miesięcznego.

Podsumowując, bonusy na zakłady e-sportowe są korzystne zarówno dla gracza, jak i operatora. Z zatłoczonym miejsce na zakłady online, bukmacherom z pewnością zadowoli się atrakcyjna oferta powitalna. Jeśli chodzi o gracza, mile widzianym dodatkiem jest szansa na zdobycie gratisu od zwykle skąpych bukmacherów.

Bonusy na zakłady e-sportowe
Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty

Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty

Dla początkującego obstawianie e-sportów może początkowo wydawać się onieśmielające. Cóż, to prawdopodobnie prawda, biorąc pod uwagę, że zakłady na e-sporty wymagają pewnego zaangażowania i ciężkiej pracy, aby je ograniczyć.

To powiedziawszy, narażasz się na porażkę, jeśli nie wiesz nic o grach e-sportowych na najwyższym poziomie. Niech więc Twoim zadaniem będzie zbadanie czegoś na temat StarCrafta, League of Legends, Dota 2 i innych tytułów. Jeśli to możliwe, graj najpierw w gry, zanim obstawiasz e-sporty.

Po zapoznaniu się z grami przystąp do tworzenia budżetu na hazard. Tworzenie budżetu na hazard to wypróbowana i sprawdzona technika, która pozwala graczom na dłuższe uprawianie hazardu bez przesadzania. Wskazane jest podzielenie bankrolla na mniejsze jednostki, aby uniknąć przestrzelenia wszystkiego na pojedynczym zakładzie e-sportowym. Pamiętaj, nic nie jest gwarantowane w branży hazardowej

Wreszcie, co ważniejsze, nie stawiaj na emocje. Zamiast tego naucz się ustalać czas gry i kiedy rzucać ręcznikiem. W większości przypadków w obstawianiu chodzi o szczęście. Dlatego niektóre dni mogą być dobre lub złe niż inne. Mówiąc najprościej, nie ścigaj przegranych ani nie stawiaj całego łupu w nadziei, że wyśle bukmachera do sprzątaczy.

Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Aby odnieść sukces jako hazardzista, przyjmowanie odpowiedzialnego hazardu nie wchodzi w grę. Oznacza to, że przejęcie pełnej kontroli nad sesjami zakładów jest koniecznością.

Jak wspomniano powyżej, budżet na zakłady i czas gry będą miały duży wpływ na uregulowanie czasu w zakładach sportowych. Wiedz też, kiedy rzucić palenie lub szukać pomocy, jeśli czujesz, że uzależnienie od hazardu cię dogania. A przede wszystkim traktuj zakłady jako rozrywkę, a nie zawód.

Odpowiedzialny hazard

Aktualności

Jak porównuje się gry wideo i zakłady online
2022-09-07

Jak porównuje się gry wideo i zakłady online

Branża gier jest ogromna. Zarówno uznane korporacje, jak i start-upy wykazują coraz większe zainteresowanie tworzeniem gier. Ogólna obserwacja jest taka, że większość dużych chłopców z branży rozrywkowej i technologicznej próbuje teraz wejść na rynek gier. Niedawno Netflix i Amazon ujawniły swoje zamiary, rozpoczynając tworzenie gier. Hazard online to także kolejny aspekt branży gier.

LOOT.BET wkracza na nowe rynki
2022-08-17

LOOT.BET wkracza na nowe rynki

LOOT.BET, prawdopodobnie jedna z najlepszych stron z zakładami eSports, skaluje się na wyższy poziom po tym, jak React Gaming Group przejęła swoją spółkę macierzystą, Livestream Gaming Inc. Zaledwie kilka miesięcy po przejęciu Livestream Gaming Inc., ŁUP. ZAKŁADReact Gaming Group, firma macierzysta, jest chętna do ekspansji na nowe rynki.