Kompleksowy przewodnik dotyczący płatności dla witryn bukmacherskich 2024

W zakładach online wybór odpowiedniego bukmachera i badanie kursów ma kluczowe znaczenie. Ale jeszcze ważniejszy jest wybór odpowiedniej metody płatności. Niezawodne metody płatności pozwalają graczom szybko, łatwo i bezpiecznie wypłacać i wpłacać środki.

Na szczęście większość legalnych bukmacherów ma do wyboru różne metody bankowe. Jednak sama liczba alternatyw może być przytłaczająca dla zielonych rąk. Spójrz więc na nasze oceniane metody płatności dla zakładów poniżej i znajdź tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Revolut

Revolut to brytyjska firma finansowa oferująca różnorodne usługi bankowe. Firma powstała w 2015 roku i miała swoją siedzibę w Londynie. Obecnie firma jest uznawana za najcenniejszą brytyjską firmę zajmującą się technologiami finansowymi, o wartości ponad 33 miliardów euro.

Pokaż więcej
PaysafeCard

Paysafecard zawsze kojarzyło się z zakładami online i tak jest do dziś. Gracze, którzy kiedykolwiek postawili zakład online, prawdopodobnie już natknęli się na Paysafecard lub już raz z niej korzystali. Wszyscy gracze, niezależnie od doświadczenia lub preferencji w grach, cieszyli się anonimowością, jaką dają przedpłacone kupony.

Pokaż więcej
Neteller

Neteller to metoda płatności, która jest bardzo popularna na całym świecie. Ta metoda płatności cieszy się dużym zaufaniem zarówno wśród sprzedawców, jak i graczy, i jest kompatybilna z większością witryn bukmacherskich na całym świecie. Neteller jest bardzo popularny wśród kasyn online i stron z zakładami sportowymi jako bezpieczna metoda wpłat, a wielu graczy korzysta z tej usługi, aby wpłacać i wypłacać swoje pieniądze.

Pokaż więcej
Skrill

Skrill to metoda płatności, która jest bardzo popularna zarówno wśród graczy, jak i serwisów bukmacherskich. Skrill został założony w 2001 roku i od tego czasu zyskał na popularności. Obecnie wiele witryn bukmacherskich online akceptuje Skrill, ponieważ jest to jedno z najlepszych rozwiązań płatniczych w zakładach bukmacherskich. Wybierając witrynę, na której można obstawiać, ważne jest, aby obstawiający wybrali bukmachera, który akceptuje preferowaną przez nich opcję płatności.

Pokaż więcej
Jeton

Operatorzy zakładów sportowych online są zobowiązani do oferowania najlepszej listy metod bankowych na swoich stronach kasjerskich. Z drugiej strony fani zakładów sportowych online szukają niezawodnych portfeli elektronicznych, aby zasilić swoje konta bukmacherskie. Jeton to jedna z nowszych generacji e-portfeli i jest stosunkowo łatwa w użyciu. Łączy zaawansowane wynalazki płatnicze w celu tworzenia wygodnych i dostępnych rozwiązań.

Pokaż więcej
Klarna

Klarna Bank AB, lub po prostu znany jako Klarna, to szwedzki bank, który zapewnia płatności online milionom ludzi w całej Europie. Została założona w 2005 roku. Firma Klarna, która ma ponad 85 milionów klientów i codziennie wykonuje ponad 1 milion transakcji, zyskała popularność wśród graczy jako opcja płatności u bukmacherów internetowych.

Pokaż więcej
Neosurf

Neosurf został założony we Francji w 2004 roku. Ma ponad 350 000 klientów w ponad 40 krajach.

Pokaż więcej
Visa

Visa od dawna jest jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o usługi płatnicze na całym świecie. Pomagają milionom klientów przetwarzać miliardy transakcji każdego roku, ponieważ prawie wszystkie strony internetowe akceptują Visa jako metodę płatności – w tym strony bukmacherskie.

Pokaż więcej

American Express

Opcje płatności dostępne dla graczy w 2024
2023-11-17

Opcje płatności dostępne dla graczy w 2024

W przeszłości bankowość internetowa spotykała się z dużym sceptycyzmem ze względu na przypadki kradzieży danych, oszustw i włamań do przestrzeni internetowej. Jednakże wraz ze znacznym postępem w rozwiązaniach dotyczących przekazów pieniężnych bankowość internetowa stała się łatwym, szybkim i niezawodnym sposobem przesyłania środków. Od 2024 stała się preferowaną metodą płatności w wielu branżach, szczególnie w zakładach sportowych. Metody płatności online znacząco przyczyniły się do rozwoju tych branż.

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard

Szukając bukmachera, do którego można dołączyć, należy wziąć pod uwagę dostępne opcje płatności i oferty powitalne. Na szczęście większość bukmacherów oferuje płatności kartami debetowymi/kredytowymi za pośrednictwem kart Mastercard lub Visa. Co więcej, otrzymasz bonus bukmacherski po zdeponowaniu środków i, w niektórych przypadkach, postawieniu pierwszego rzeczywistego zakładu pieniężnego.

William Hill banuje karty kredytowe w Irlandii
2022-06-01

William Hill banuje karty kredytowe w Irlandii

W Irlandii korzystanie z kart kredytowych w grach hazardowych nie jest dokładnie zakazane, ale jest stale odradzane. Jednak wiele badań wykazało, że wielu bukmacherów internetowych nadal wspiera zakłady kartą kredytową za pośrednictwem swoich aplikacji. Niektórzy z tych, którzy podobno unikają zakładów kartą kredytową, mogą to zrobić za pośrednictwem aplikacji takich jak Revolut i Apple Pay.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Jakie są najbezpieczniejsze metody płatności za zakłady?

Jakie są najbezpieczniejsze metody płatności za zakłady?

Do najpopularniejszych metod należą karty kredytowe/debetowe, przelewy bankowe i opcje e-portfela, takie jak PayPal Skrill, Neteller itp. Niektóre bukmacherzy pozwalają nawet graczom wpłacać i wypłacać płatności za pośrednictwem kryptowaluty jak Bitcoin, Litecoin, Dogecoin i inne.

Ale zanim wybierzesz metody wpłat bukmacherów, ważne jest, aby zabezpieczyć je blokadą bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku e-portfeli. W takim przypadku bankowość internetowa powinna być szyfrowana za pomocą protokołu SSL, aby zapewnić całodobową ochronę ważnych danych finansowych.

Ponadto bezpieczna metoda płatności za zakłady online powinna być licencjonowana przez renomowaną instytucję finansową. W następnej sekcji omówiono więcej tego pojęcia.

Jakie są najbezpieczniejsze metody płatności za zakłady?
Jak wybrać metodę bankową do obstawiania?

Jak wybrać metodę bankową do obstawiania?

Ponieważ zakłady online wiążą się z prawdziwymi pieniędzmi, ważne jest, aby upewnić się, że metoda płatności spełnia wszystkie warunki, aby cieszyć się płynną bankowością. Poniżej znajduje się kilka pomysłów, o których należy pamiętać przy wyborze metody bankowej zakładów online:

Bezpieczeństwo i ochrona: Niezawodna metoda płatności musi być licencjonowana przez legalną instytucję finansową, aby ją rozważyć. Na przykład PayPal i Skrill mają licencje Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Z drugiej strony FCA (Financial Conduct Authority) reguluje Neteller. Tak więc, dokonuj transakcji tylko z licencjonowanymi i szyfrowanymi SSL usługami płatniczymi.

Czas trwania transakcji: Dziś depozyty w najlepszych bukmacherach online są niemal natychmiastowe. Jednak sytuacja może wyglądać inaczej podczas wypłaty. Dobrym przykładem są karty kredytowe/debetowe, które umożliwiają natychmiastowe wpłaty, ale wypłaty mogą potrwać do 5 dni roboczych. Ponadto przelewy bankowe mogą zająć trochę czasu na przetworzenie płatności. Dlatego wybierz najszybszą metodę bankową, aby uniknąć frustracji i opóźnień.

Opłata transakcyjna: Oto kolejny obszar, w którym przelewy bankowe i karty debetowe/kredytowe pozostają w tyle za portfelami elektronicznymi. Metody bankowości internetowej często pobierają niewielką prowizję, aby ułatwić przelewy, w przeciwieństwie do przelewów bankowych, które pobierają wysokie opłaty. Na przykład większość e-portfeli nie pobiera żadnych opłat za wpłatę środków na konto bukmachera. Pamiętaj jednak, że koszty różnią się w zależności od metody bankowej.

Bonusy płatnicze: Większość bukmacherów oferuje bonusy w te dni. Co więcej, obstawiający mogą otrzymać nagrodę od bukmachera za wpłatę przy użyciu określonych metod. Dlatego warto odwiedzić stronę depozytu i dowiedzieć się, co jest w ofercie. Jednak nie wybieraj metody, która zarabia premię od depozytu, pobierając wysokie opłaty transakcyjne.

Wspierać się: Czasami bukmacher sportowy może pomyślnie przetwarzać wygrane tylko po to, by utknąć gdzieś w systemie metody płatności. Może to być spowodowane niepełną weryfikacją tożsamości lub innymi problemami technicznymi. Ale dzięki responsywnemu zespołowi wsparcia problemy te są rozwiązywane szybko. Wsparcie powinno być dostępne za pośrednictwem czatu na żywo, chociaż wystarczy wsparcie przez e-mail i telefon.

Dostępność: Na koniec ważne jest, aby przed wpłatą pieniędzy ustalić, czy metoda płatności jest legalnie dostępna w Twoim kraju. Aby się o tym dowiedzieć, odwiedź stronę warunków korzystania z metody płatności, aby poznać wszystkie kwalifikujące się kraje. Pamiętaj, że niektóre zezwalają tylko na wpłaty w niektórych krajach.

Jak wybrać metodę bankową do obstawiania?
Jak dokonać wpłaty

Jak dokonać wpłaty

Wpłacanie pieniędzy do zakładów sportowych może wydawać się proste dla początkującego gracza. Opcje takie jak Neteller, PayPal, Paysafecard, Skrill i kryptowaluty są powszechne u większości bukmacherów.

Czasami jednak depozyty mogą zostać odrzucone. Co gorsza, większość nowych graczy po prostu nie wie, jak przelać środki na swoje konta bukmacherskie. Ale nie martw się, ponieważ z odpowiednim przewodnikiem wszystko jest całkiem proste. Wykonaj następujące kroki:

Załóż konto bukmachera sportowego, wypełniając udostępniony formularz elektroniczny. Wymagane informacje mogą obejmować imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne. Pamiętaj, aby nie podawać fałszywych danych, ponieważ może to być kosztowne podczas wypłat.

Po pomyślnym otwarciu konta niektórzy bukmacherzy mogą wymagać od gracza aktywacji go poprzez wprowadzenie kodu. Kod wysyłany jest zazwyczaj na podany adres e-mail lub numer telefonu.

Po pomyślnym skonfigurowaniu konta odwiedź stronę płatności bukmachera, wybierz bezpieczną metodę płatności i połącz konto bankowe. Teraz dokonaj wpłaty. W większości przypadków bonus powitalny zostanie natychmiast dodany na konto zakładu wraz z wpłaconymi pieniędzmi.

Czy bukmacher może odrzucić kartę kredytową? Tak, chociaż to nie do końca wina gracza czy bukmachera. W niektórych krajach hazard kartami kredytowymi jest nielegalny.

Dobrym przykładem jest Wielka Brytania, gdzie UKGC zakazała hazardu kartami kredytowymi w zeszłym roku. Chociaż powody takiego postępowania są niejasne, większość licencjonowanych bukmacherów nie ma innego wyjścia, jak tylko się podporządkować. Ale nie wiedzą, że bankowość z e-portfelami jest jeszcze szybsza.

Jak dokonać wpłaty
Jak grać online z PayPal?

Jak grać online z PayPal?

Jeśli chodzi o najlepsze opcje płatności za zakłady online, niewiele osób może dorównać PayPalowi pod względem popularności. To jest ponieważ zakłady online z PayPal umożliwiają natychmiastowe wpłaty i wypłaty, w zależności od operatora zakładów sportowych.

Ponadto PayPal jest prawdopodobnie najbezpieczniejszą metodą bankowości internetowej. Firma używa bardzo ważnego szyfrowania SSL (Secure Socket Layer), aby chronić informacje i fundusze użytkowników przed oszustami internetowymi. Nic dziwnego, że PayPal współpracuje tylko z niezawodnymi bukmacherami online.

To powiedziawszy, najłatwiejszym sposobem na zasilenie konta zakładów sportowych przez PayPal jest użycie istniejącego salda. Ale jeśli ich nie ma, przejdź do zasilenia konta, klikając opcję Portfel > Przelej pieniądze, a następnie dodaj pieniądze do salda PayPal za pośrednictwem konta bankowego.

Użytkownicy mogą nawet zasilać swoje saldo PayPal za pośrednictwem innego konta PayPal. Tak czy inaczej, kwota zostanie natychmiast odzwierciedlona.

Pamiętaj jednak, że PayPal pobiera opłatę w wysokości 2,9% za wpłatę pieniędzy za pomocą karty debetowej/kredytowej. Ponadto zakłady online w systemie PayPal nie są dostępne w większości stanów w USA. Ponadto niektórzy bukmacherzy wykluczają depozyty PayPal z promocji bonusowych.

Teraz jest to kolejny solidny powód, aby uważnie przeczytać stronę z warunkami bonusu powitalnego przed dokonaniem wpłaty.

Jak grać online z PayPal?
Jak dokonać wypłaty

Jak dokonać wypłaty

Jeśli chodzi o dokonywanie bezpiecznych wypłat, wszystkie legalne bukmacherzy działają podobnie.

W skrócie oznacza to, że wszyscy obstawiający muszą przejść proces KYC (Poznaj swojego klienta) przed dokonaniem pierwszych wypłat. Nie martw się jednak, ponieważ ten proces jest dość prosty i szybki.

Bukmacher poprosi o ważne dokumenty, takie jak wydany przez rząd dokument tożsamości ze zdjęciem/paszport oraz ostatni rachunek za media lub kopię wyciągu bankowego. W przypadku rachunku za media, dokument musi wyraźnie wskazywać imię i nazwisko gracza oraz jego adres domowy.

Ponadto większość bukmacherów poprosi o rachunek za media nie starszy niż sześć miesięcy od żądanej daty. I jeszcze jedna rzecz, niektórzy mogą zaplanować czat wideo, aby upewnić się, że gracz jest faktycznym właścicielem konta.

Po zaakceptowaniu dokumentów przez witrynę bukmacherską i zweryfikowaniu identyfikatora gracza, wypłaty można teraz szybko przetwarzać. Należy jednak pamiętać, że niektóre witryny bukmacherskie mogą wymagać od graczy korzystania z tej samej metody bankowej do dokonywania wpłat i wypłat.

Ponadto czas trwania transakcji i opłaty różnią się w zależności od witryny bukmacherskiej i metody płatności.

Jak dokonać wypłaty
Najlepsze opcje bankowe dla zakładów online

Najlepsze opcje bankowe dla zakładów online

Zakładając, że właśnie otworzyłeś konto bukmachera i jesteś gotowy do wpłaty. Choć brzmi to dość prosto, wybór najlepszej metody płatności może być zaskakującym wyzwaniem. Na szczęście nie brakuje metod bankowych w najlepszych bukmacherów w 2022 roku.

Więc jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, nie martw się, ponieważ eksperci BettingRanker Cię chronią. Ta strona zawiera listę najbardziej popularnych i niezawodnych metod bankowych dla każdego gracza online.

Ale zanim zostaną ocenione i zatwierdzone na tej stronie, eksperci poświęcają czas na każdą metodę bankowości bukmacherskiej online. Ponadto zbierają jak najwięcej informacji o doświadczeniach graczy.

Zespół składa się z doświadczonych graczy sportowych, którzy dokładnie wiedzą, na co zwrócić uwagę w sposobie płatności zakładów. Pracują niestrudzenie, aby zapewnić najbardziej kompleksowe recenzje opcji płatności zakładów.

Najlepsze opcje bankowe dla zakładów online
Jak sprawdzamy opcje płatności

Jak sprawdzamy opcje płatności

Nie tracąc dużo czasu, poniżej znajduje się kilka pól wyboru, które metoda płatności musi zaznaczyć, zanim zostanie rozważona do sprawdzenia w BettingRanker:

  • Dostępność: Wszystkie opcje bankowe opisane na tej stronie są dostępne w większości jurysdykcji zakładów sportowych. Pod uwagę brane są również inne szczegóły techniczne, takie jak akceptowana waluta i języki funkcjonalne.
  • Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo pieniędzy ma ogromne znaczenie dla każdego poważnego gracza sportowego. W związku z tym wszystkie sprawdzone metody bankowe mają certyfikaty SSL (Secure Socket Layer) i licencje od legalnych organów finansowych.
  • Popularność wśród dostawców: Aby oddzielić ziarno od plew, zespół dokłada wszelkich starań, aby ręcznie wybrać najczęściej używane opcje w większości witryn bukmacherskich online. Jak być może już wiesz, najpopularniejsze opcje bankowe są również najbezpieczniejsze i najbardziej przystępne cenowo.
  • Obsługa klienta: Jeśli pojawi się problem, opcja płatności musi być w stanie rozwiązać go tak szybko, jak to możliwe. Dlatego zespół wziął pod uwagę takie czynniki, jak responsywność wsparcia, język, mechanizmy i satysfakcja gracza.
  • Szybkość transakcji: Wszyscy obstawiający są zadowoleni, gdy ich wygrane są wypłacane tak szybko, jak to możliwe. Ponadto depozyty powinny natychmiast pojawić się na koncie gracza po ich zaksięgowaniu. Z tych powodów zespół sprawdza tylko najszybsze i najbardziej niezawodne opcje płatności. Nie ma potrzeby korzystania z metody bankowej, której wypłata trwa dłużej niż tydzień.
  • Opłata transakcyjna: Liczy się każdy grosz, który metoda bankowa pobiera z wypłat i wpłat graczy. Upewnij się więc, że wybrana przez Ciebie metoda bankowa przetwarza płatności po przystępnych cenach, tak jak ta wymieniona tutaj.
  • Recenzje online: Oprócz przeprowadzenia własnej dogłębnej analizy zespół bierze również pod uwagę recenzje użytkowników. Tylko dzięki opiniom użytkowników obstawiający mogą poznać najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody płatności za zakłady.
Jak sprawdzamy opcje płatności
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Hazard ma sprawiać przyjemność i dlatego najważniejsze jest, aby grać odpowiedzialnie. Ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić.

Większość graczy często wpada w rozrywkę, zapominając o swoich obowiązkach społecznych. Unikaj więc tego, przeznaczając czas i pieniądze na obstawianie.

Bankroll hazardowy można podzielić na dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity. Oczywiście powinny to być pieniądze, bez których możesz się swobodnie przegrywać. Krótko mówiąc, nie stawiaj, jeśli masz rachunki za mieszkanie, ubezpieczenie medyczne i inne ważne zobowiązania finansowe.

Ponadto nie kontynuuj hazardu, nawet jeśli bogowie zakładów nie są na twoją korzyść. W rzeczywistości ta zasada dotyczy dobrych i złych dni. Sprytni gracze wiedzą, że hazard to kwestia szczęścia, niezależnie od posiadanych umiejętności hazardowych.

Aby uniknąć utraty całego bankrolla w jednym zakładzie, ci gracze zmniejszyli swoje straty po kilku złych wynikach. Ponadto niektórzy przestaną grać po zdobyciu określonego procentu swojego bankrolla. To jedyny sposób, aby wygrywać u bukmachera. Więc graj bezpiecznie i baw się dobrze.

Odpowiedzialny hazard
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak