Wszystko o zakładach Baseball

Baseball jest znany jako rozrywka Ameryki i jest jednym z najpopularniejszych sportów w Stanach Zjednoczonych. Ma długą tradycję w Ameryce, ponieważ Major League Baseball została założona w 1903 roku. Od tego czasu baseball rozprzestrzenił się na całym świecie, mając bardzo lojalnych fanów w Azji i Ameryce Łacińskiej.

Major League Baseball to uczta dla graczy sportowych, a każda drużyna ma rozegrać 162 mecze w samym sezonie zasadniczym. Oznacza to, że przez cały sezon każdego dnia jest mnóstwo gier dla obstawiających.

Wszystko o zakładach Baseball
Najlepsi bukmacherzy na baseball 2023

Najlepsi bukmacherzy na baseball 2023

Jeden z Najpopularniejsze sporty w USA baseball jest najbardziej znany jako rozrywka Ameryki. Założona w 1903 roku Major League Baseball wyprodukowała niektóre z najbardziej legendarnych postaci w kraju, w tym między innymi Babe Ruth, Jackie Robinson i Lou Gehrig.

Wraz ze wzrostem popularności w USA, od tego czasu stał się światowym fenomenem, a kraje na każdym kontynencie ustanawiają ligę baseballową. Pomiędzy koleżeństwami, zabawami z pompowaniem serca i hot-dogami trudno nie zostać fanem tego sportu.

Ze względu na popularność MLB nic dziwnego, że stał się on popularnym miejscem dla graczy sportowych na całym świecie. Obstawiający mają nieograniczone możliwości, a każda drużyna ma zaplanowane 162 mecze w sezonie zasadniczym, a w sezonie wiosennym jeszcze więcej. Każdego dnia w szczycie sezonu obstawiający mogą brać udział w wielu grach.

Innym popularnym turniejem baseballowym, na który można obstawiać, jest Koreańska seria KBO League. Warto sprawdzić możliwości obstawiania tego wydarzenia.

Najlepsi bukmacherzy na baseball 2023
Jak postawić na baseball?

Jak postawić na baseball?

Baseball jest wyjątkowy, ponieważ istnieje niezliczona ilość możliwości obstawiania zakładów w każdej grze. Ponieważ gry składają się z dziewięciu inningów, w każdym inningu dostępne są nowe możliwości obstawiania. Najczęstszym sposobem obstawiania zakładów przez graczy jest linia pieniędzy. Gracze mogą również obstawiać na linii startowej, jeśli chcą uzyskać wyższą wypłatę.

Moneyline kontra Runline

Moneyline to termin powszechnie używany, gdy gracze obstawiają, która drużyna wygra. Runline jest podobny do spreadu punktowego, w którym zakłady są stawiane z przyrostem -1,5. Oznacza to, że aby wygrać dużo, drużyna, która wygrywa, musi to zrobić, kończąc grę więcej niż jednym biegiem przeciwko przeciwnikowi.

Kolejny zakład może wynosić +1,5, co oznacza, że przegrana drużyna musi zakończyć grę przed zakończeniem gry. Alternatywnie mogą wygrać mecz.

Poważny gracz musiałby postawić 150 USD, aby zarobić 100 USD na zwycięskim faworycie. Słabsze psy zazwyczaj mają przed sobą znak „+” kursy na pieniądze. Na przykład może to być +130, co oznacza, że gracz musiałby postawić 100 $, aby zarobić 130 $.

Gracze, którzy wolą utrzymywać niskie pieniądze, nie muszą ryzykować 100 $, aby osiągnąć zysk. Jeśli dopiero zaczynasz obstawiać bejsbol, rozważ upuszczenie zer na końcach liczb. Na przykład postaw 15 USD, aby zarobić 10 USD.

Jak postawić na baseball?
Inne typy zakładów na baseball

Inne typy zakładów na baseball

Jeśli trudno jest zorientować się, jak dokładnie zakończy się gra, możesz nawet spróbować obstawiać łączną liczbę zdobytych przebiegów. Ten zakład na całkowitą liczbę przebiegów może zmieniać się w celu wyznaczenia całkowitej liczby ustawionej dla gry.

Możesz obstawiać kilka aspektów gry w baseball, w tym pierwszy przebieg pięciu inningów, określone przebiegi inningu oraz zwycięską drużynę w określonym inningu. Kiedy myślisz, że baseball nie może być bardziej skomplikowany, w jakiś sposób obstawianie to podnosi!

Ostatnio wzrosła popularność rekwizytów graczy. Dostępne prawie we wszystkich bukmacherzy online, obstawiasz liczbę przekreśleń miotacza lub liczbę home runów.

Zakłady na rekwizyty: Zakłady w rekwizytach są dobrym rozwiązaniem, jeśli obstawiający nie jest pewien zwycięzcy gry, ale ma dobre przeczucia w stosunku do konkretnego gracza. Zakłady te mogą obejmować liczbę przekreśleń danego miotacza i liczbę RBI, które będzie miał dany gracz.

Sumy: Sumy w baseballu to zakłady oparte na liczbie zdobytych runów. Na przykład, gracz może postawić na to, czy suma przebiegów przekroczy lub spadnie poniżej liczby ustalonej przez bukmacherów. Jeśli wynik powyżej/poniżej dla Nowego Jorku i Bostonu wynosi 7, będziesz potrzebować co najmniej 8 zaliczonych przebiegów, aby uzyskać wynik powyżej i maksymalnie 6 zaliczonych przebiegów, aby uzyskać wynik poniżej.

Powiedzmy jednak, że końcowy wynik to 3-4 dla tytułu z 7 biegów, a obstawiasz, wygrywasz. Sumy w baseballu są często ustalane na poziomie 7,5, co oznacza, że suma przejazdów musiałaby wynosić 7 lub mniej, aby wygrać poniżej, lub 8 lub więcej, aby wygrać nad. Ta przerwa pomaga uniknąć problemów, w których ostatnie runy wychodzą na całość, co nazywa się „pchnięciem”. W tym przypadku nie jest to ani powyżej, ani poniżej, więc zakład jest zwracany.

Kontrakty terminowe: Czy myślisz, że Cleveland wygra World Series? Postaw na to! Są to tak zwane futures, ponieważ umieszczasz je z dużym wyprzedzeniem. Jeśli kurs bejsbola wynosi +750, stawiasz 100 $, a Cleveland wygrywa, przyniesiesz 750 $. Im wcześniej postawisz, tym więcej pieniędzy masz w końcu szansę na zarobienie. Kontrakty terminowe są oferowane wcześnie i odpowiednio dostosowują się w miarę upływu czasu.

Inne typy zakładów na baseball
Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach na baseball

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach na baseball

Prawdopodobnie nie jest niespodzianką, że każdy mecz baseballowy jest dostarczany różne szanse wynikające z wyjątkowych okoliczności. Przede wszystkim początkujący miotacze mogą stworzyć lub zepsuć sposób, w jaki gra się rozwinie.

Różnice znacząco wpłyną na kursy, aby zapewnić, że jedna drużyna będzie grała fair play, tak jak druga. Wyjściowe składy są równie ważne dla określenia wydźwięku ofensywnych i defensywnych filmów obu drużyn, wpływając na zakłady graczy.

Innym godnym uwagi elementem gier baseballowych jest to, że każdy mecz odbywa się w innym parku, a każdy wymiar stadionu odgrywa znaczącą rolę w obliczaniu łącznej liczby przebiegów. Co więcej, jeśli park znajduje się na zewnątrz, pogoda odgrywa ogromny czynnik, jeśli chodzi o sukces w grze. Ważne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie zmiany między grami, jeśli chodzi o obstawianie, aby zachować swój kursy na baseball wysokie, a Twoje wygrane jeszcze wyższe.

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach na baseball
Co warto wiedzieć, zanim zaczniesz obstawiać baseball

Co warto wiedzieć, zanim zaczniesz obstawiać baseball

Jeśli chodzi o obstawianie, musisz być więcej niż tylko zaznajomiony z grą. Aby wygrać duże, musisz znać tajniki, kto gra, komu idzie dobrze, komu słabo i nie tylko.

Musisz znać historię każdego zespołu i gracza, na którego lub przeciwko któremu stawiasz zakłady, aby mieć pewność, że zabezpieczasz swoją torbę. Chociaż wszyscy uwielbiają historię słabszych, obstawianie mniej doświadczonych graczy może na dłuższą metę tylko zaszkodzić twojemu portfelowi.

Jednym tchem, podczas gdy naprawdę świetnie jest wspierać i śledzić swoją ulubioną drużynę, obstawianie tylko tej drużyny i jej zawodników może cię skrzywdzić.

Jasne, Yankees mogą mieć niesamowity miniony sezon, ale jeśli wymienili swoich najlepszych graczy na debiutantów, nie możesz patrzeć na ich nowy najgorszy sezon. Tak bardzo, jak możesz chcieć się założyć, że wygrają Seria światowa ponieważ w przeszłości byli niesamowici, najpierw przeprowadź badania nad zawodnikami.

Innym świetnym sposobem na rozpoczęcie gry jest obstawianie drużyn, które nie są często faworyzowane. Dzięki temu stawki mogą być niskie – lub wysokie, w zależności od tego, jakim jesteś graczem – ale daje też więcej szans na poznanie zasad i zobaczenie, jak naprawdę działają zakłady na bejsbol na podstawie doświadczenia z pierwszej ręki.

Wskazówka, która sprawdziła się dla wielu graczy w przeszłości, to obstawianie przeciwko publiczności. Faktem jest, że najczęściej ludzie przegrywają, ponieważ stawiają na przeczucie, a nie na liczby. Kiedy obstawiasz przeciwko publiczności, to ty bawisz się szansami i badasz, kto wygra iw jaki sposób.

Nie wspominając o tym, że publiczność często obstawia w sentymentalny sposób, w tym na swoich faworytów, drużynę gospodarzy i gwiazdy. Padają również ofiarą zakładów opartych na wynikach. Tak więc, jeśli drużyna wygrała ostatnim razem, założy się, że wygra ponownie. Skorzystanie z tych sztucznie zawyżonych liczb pomoże Ci wygrać.

Ważne jest również, aby znać sędziów, ich przeszłe wezwania i obecne tendencje. Skąd możesz to wiedzieć? Wszystkie dane dotyczące zakładów „umpire” od 2005 r. są publikowane na Laboratorium zakładów. Sędziowie „umpire” są świadomi wszystkiego, co dzieje się na boisku, dzięki czemu mogą wyczuć energię kibiców i mogą być odpowiednio kołysani, co ostatecznie przyniesie korzyści drużynie gospodarzy.

Kupuj linie bukmacherskie

Ważne jest, aby obstawiać platformę, która działa dla Ciebie, nie tylko dlatego, że korzystają z niej wszyscy Twoi znajomi. Zakłady to niezwykle indywidualna akcja, którą należy wykonać zgodnie z tym, co jest najlepsze dla Twojego stylu obstawiania. W końcu to twoje pieniądze i chcesz je z powrotem – i jeszcze trochę.

Co warto wiedzieć, zanim zaczniesz obstawiać baseball
Zakłady na pierwsze pięć inningów

Zakłady na pierwsze pięć inningów

Odnalezienie odpowiedniego rytmu w sezonie zasadniczym może zająć drużynom trochę czasu. Młodzi gracze mogą się przyłączyć, nowi menedżerowie uczą się swojego zespołu, a weterynarze mogą mieć powolne starty. Wszystkie te czynniki mogą wpłynąć na ostateczny wynik i jak się obstawiasz. Więc jak sobie z tym radzisz? Za pomocą narzędzia zwanego zakładami na pięć pierwszych inningów.

Znany również jako zakłady F5, ten styl obstawiania jest podobny do zakładu moneyline, ale główna różnica polega na tym, że obstawiasz tylko pięć pierwszych inningów, a nie całą grę. Aby postawić ten zakład, musisz tylko utrudnić początkującym miotaczom i sprawdzić, jak radzą sobie przez pięć rund. Z zakładami na F5 ryzyko jest mniejsze, ponieważ nie musisz brać pod uwagę całego personelu rzucającego, tylko startera.

Powodzenia, gdy zaczynasz swoją przygodę z zakładami na bejsbol online.

Oto kilka kluczowych wniosków:

  1. Wiedz, kiedy postawić zakład Moneyline lub Runline
  2. Pomyśl o zakładach na rekwizyty
  3. Rozważ sumy
  4. Czy kontrakty terminowe wołają twoje imię?
  5. Sprawdź pogodę
  6. Rozważ wielkość stadionu
  7. Czy znasz statystyki sędziego?
  8. Co to są zakłady publiczne?
  9. Czy chcesz zacząć od zakładu F5?
  10. Co mogą dla Ciebie zrobić różne linie zakładów?
Zakłady na pierwsze pięć inningów