Tennis zakłady

Tenis jest popularnym sportem dla graczy, widzów i obstawiających zakłady sportowe na całym świecie od końca XIX wieku. Ta gra akcji o szybkim tempie jest odpowiednia do treningu cardio, zapewnia zabawę do oglądania i ekscytujący sport, który można obstawiać zarówno na żywo, jak i przed meczem. Jest to popularna gra zarówno wśród graczy, jak i bukmacherów. Jest tak wiele turniejów tenisowych, na które można postawić, co czyni go jeszcze lepszym.

Ten artykuł zawiera wnikliwe informacje na temat zakładów na tenisa zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy.

Tennis zakłady
Najlepsze zakłady na tenisaJak obstawiać tenisKursy na tenisa
Najlepsze zakłady na tenisa

Najlepsze zakłady na tenisa

Tenis istnieje od wielu lat, a współczesna forma miała miejsce około 1859 roku. Od tego czasu pojawiają się nieformalne zakłady na wyniki meczów. Kiedy oficjalne zakłady sportowe stały się głównym nurtem działalności, tenis był jednym z pierwszych sportów przyjętych przez bukmacherów, obok powszechnych wówczas zakładów na wyścigi konne.

Popularność zakładów na tenisa stale rośnie od samego początku. Obecnie istnieją duże turnieje i gwiazdy, które przyciągają tłumy graczy, którzy obstawiają wyniki gry. Nazwiska takie jak Maria Sharapova, Roger Federer i Serena Williams są często „pewnymi zakładami” dla wielu graczy. Wielkie turnieje, takie jak Opens (Wimbledon, Australii i Francji), a igrzyska olimpijskie są zawsze popularne wśród graczy.

Dziś, zakłady sportowe online sprawił, że obstawianie tenisa stało się jeszcze bardziej popularne. Ludzie mogą obstawiać zagraniczne firmy bukmacherskie i natychmiast otrzymywać swoje wygrane. Firmy bukmacherskie rozszerzyły również rynki, wprowadzając zakłady na żywo na żywo, wypłaty oraz wirtualne gry i ligi tenisowe.

Najlepsze zakłady na tenisa
Jak obstawiać tenis

Jak obstawiać tenis

Rozgrywki tenisowe rozgrywane są w grze pojedynczej lub podwójnej. Pierwszym krokiem jest wybór strony bukmacherskiej, która oferuje duże rynki (wiele rzeczy do obstawiania), jest przyjazna dla użytkownika, ma dobre wsparcie i jest skuteczna w płatnościach. Gdy to zrobisz, każdy może z łatwością postawić na tenisa. Popularne zakłady to:

  • Money Line: bezwzględny zwycięzca meczu tenisowego.
  • Game Spread: Zakłady na gracza/drużynę, która wygra więcej meczów w określonym czasie, np. turniej lub serię.
  • Set Spread: Zakłady na wygrane setów w meczu. Na przykład, czy gracz wygra dwa proste sety, wygra pierwszy i przegra pozostałe dwa i tak dalej.
  • Inne zakłady obejmują over/under, futures i rekwizyty.

Obstawianie tych zakładów wymaga od gracza zdeponowania stawki na swoim koncie zakładów. Na stronie z zakładami podane są kursy dla każdego wyniku. (Szanse są omówione w następnej części tego artykułu).

Gracz sprawdza przewidywany wynik, wpisuje kwotę do postawienia, a następnie klika „potwierdź”. Stawka jest następnie odejmowana z konta gracza w oczekiwaniu na wyniki. Zwycięskie zakłady są zazwyczaj wypłacane natychmiast, za pomocą wybranej przez gracza metody.

Jak obstawiać tenis
Kursy na tenisa

Kursy na tenisa

Szanse to wielkość wyzwania, które gracz musi pokonać, aby wygrać mecz. Jeśli gracz ma kurs jeden (ulubiony), gra jest dla niego łatwiejsza niż dla gracza z kursem 10.

Dlatego też dla obstawiających wyższe kursy oznaczają, że wygrają więcej, np. obstawianie słabszego gracza jest zakładem wysokiego ryzyka, ale daje lepsze zwroty. Są one często wyjaśniane w ogólnych artykułach na temat obstawiania zakładów sportowych i tych oferujących typy bukmacherskie.

Zakłady na tenisa są podobne do tych w innych dyscyplinach sportowych. Jednak te same zakłady są wyrażane w różny sposób w różnych częściach świata. Istnieją kursy ułamkowe/brytyjskie, europejskie/dziesiętne oraz amerykańskie/pieniądze.

W kursach ułamkowych pierwsza liczba to wygrane, które otrzymuje się po postawieniu zakładu, oznaczonego drugą liczbą. Kurs 5/1 oznacza wygraną pięciu dolarów za jednego dolara postawionego. Kursy dziesiętne oznaczają liczbę, przez którą należy pomnożyć stawkę, aby uzyskać ostateczną wygraną. Kurs 2,5 oznacza, że osoba, która postawi 10 $, otrzyma 25 $, jeśli wygra, łącznie ze swoją stawką.

Kursy Moneyline mają znak + lub - przed liczbami. Faworyci mają szanse -ve, a słabi mają szanse +5. Zwycięzca otrzymuje swój zakład plus kwotę wskazaną na linii pieniędzy.

Kursy na tenisa