Tennis

Tenis jest popularnym sportem dla graczy, widzów i obstawiających zakłady sportowe na całym świecie od końca XIX wieku. Ta gra akcji o szybkim tempie jest odpowiednia do treningu cardio, zapewnia zabawę do oglądania i ekscytujący sport, który można obstawiać zarówno na żywo, jak i przed meczem. Jest to popularna gra zarówno wśród graczy, jak i bukmacherów. Jest tak wiele turniejów tenisowych, na które można postawić, co czyni go jeszcze lepszym.

Ten artykuł zawiera wnikliwe informacje na temat zakładów na tenisa zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy.

Tennis
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Podstawy zakładów na tenisa

Podstawy zakładów na tenisa

Tenis jest popularny na całym świecie wśród graczy, widzów i graczy sportowych od XIX wieku. Ta szybka gra jest odpowiednia do ćwiczeń cardio, zabawna do obserwowania i ekscytujący sport do gry na żywo i przed meczem.

Jest to ulubiona gra wśród graczy i bukmacherów, a na mecze tenisa można obstawiać wiele.

Obstawianie tenisa może być bardzo korzystne pod względem finansowym, ponieważ jest jednym z najpopularniejsze dyscypliny bukmacherskie. Solidna znajomość gry i niezawodna strategia obstawiania to tylko dwa elementy, które mogą przyczynić się do Twojego sukcesu, jeśli chodzi o wypłatę.

Sukces na dłuższą metę nie jest łatwy, ale bez wątpienia można go osiągnąć, jeśli odpowiednio się zastosujesz.

W tym przewodniku przedstawimy, na czym polega obstawianie tenisa. Będzie również oferować wskazówki i strategie, co powinno pomóc w kształtowaniu Twojej gry bukmacherskiej.

Podstawy zakładów na tenisa
Co to są zakłady na tenisa?

Co to są zakłady na tenisa?

Tenis istnieje już od dłuższego czasu, a obecna struktura zaczyna się około 1859 roku. Obecnie istnieją nieformalne zakłady na wyniki meczów. Kiedy oficjalne zakłady sportowe stały się głównym nurtem, tenis był jednym z głównych sportów, które bukmacherzy przyjęli.

Tenis jest wyjątkowo szybki i zawiera niektóre z największe gwiazdy sportu na świecie. Ponieważ jest to gra o wysokich wynikach, jest ona powszechna w zakładach online.

Popularność zakładów na tenisa stale rośnie, na co wskazuje liczba turniejów międzynarodowych i wzrost zakładów. Jest to obecnie niezwykle popularny sport na całym świecie, a ludzie mogą obstawiać zakłady na coraz większej liczbie stron internetowych z zakładami na tenisa.

Ludzie są również bardziej zaznajomieni z grą, co doprowadziło do częstszego uprawiania hazardu. Popularność zakładów na tenisa rośnie ze względu na dostępność większej liczby kasyn online, transmisji telewizyjnych i innych relacji medialnych na temat tego sportu.

Co to są zakłady na tenisa?
Najlepsze turnieje tenisowe i najlepsi gracze

Najlepsze turnieje tenisowe i najlepsi gracze

Wściekłość na obstawianie tenisa stale rośnie od samego początku. Dziś wielkie turnieje i gwiazdy przyciągają tłumy graczy, którzy obstawiają wyniki meczów. Dla wielu graczy nazwiska takie jak Maria Sharapova, Roger Federer, Venus Williams i Serena Williams są często nieomylnymi zakładami.

Główne turnieje, takie jak Opens (Wimbledon, australijski i francuski) oraz Igrzyska Olimpijskie są zawsze powszechne wśród graczy.

Niektóre inne wirusowe zawody tenisowe obejmują: Puchar Davisa i trasa ATP.

Obecnie zakłady sportowe online sprawiły, że hazard w tenisie stał się jeszcze bardziej rozpowszechniony. Osoby fizyczne mogą ryzykować w zagranicznych firmach bukmacherskich i natychmiast zdobywać swoje wygrane. Firmy bukmacherskie poszerzyły również rynki, oferując zakłady na żywo na żywo, wypłaty oraz wirtualne gry i ligi tenisowe.

Najlepsze turnieje tenisowe i najlepsi gracze
Jak obstawiać tenis?

Jak obstawiać tenis?

Mecze tenisowe rozgrywane są jako single lub deble. Najważniejszym krokiem jest wybór strony bukmacherskiej, która umożliwia graczom udział w dużych rynkach (tj. w wielu grach do obstawiania), jest przyjazna dla użytkownika, ma akceptowalną obsługę i zapewnia szybkie płatności.

Gdy to zrobisz, każdy może szybko i miejmy nadzieję, że uda się zagrać w tenisa. Popularne zakłady to moneyline, spread gry, spread set, over/under, futures i rekwizyty.

Oto podział:

Linia pieniędzy

Najprostszym typem zakładów jest zakład, w którym obstawiający obstawia, która drużyna wygra. Mogą również obstawiać, która drużyna, ich zdaniem, wygra każdą połowę meczu.

Rozprzestrzenianie się gry

Jest to sytuacja, w której obstawiający może postawić na gracza/drużynę, która wygra więcej meczów w określonym czasie (np. turniej lub serię).

Ustaw rozkład

To wtedy obstawiający obstawia, ile setów zostanie wygranych w jednym meczu. Czy gracz wygra dwa sety z rzędu? Czy wygrają pierwsze, a przegrają drugie?

Powyżej/Poniżej zakładu

Zakład na koniec oznacza, że gracz wierzy, że drużyna/gracz zdobędzie więcej goli, punktów lub przebiegów niż podana suma. Przeciwnie, zakład poniżej to sytuacja, w której obstawiający uważa, że drużyna/gracz zdobędzie mniej punktów niż wymieniona suma.

Kontrakty terminowe

Zakład futures jest bardzo prosty: to wtedy, gdy gracz chce postawić zakład na coś, co wydarzy się w przyszłości. Mogą się założyć, że Serena wygra Wimbledon albo że Maria wygra Opens.

Zakłady tenisowe na rekwizyty

Ten jest trochę mniej prosty, ponieważ istnieje wiele propbetów, na które gracz może postawić!

Oto niektóre z bardziej popularnych opcji:

 1. Zwycięzca pierwszego seta: Dokładnie tak brzmi i jest to łatwy zakład dla kogoś, kto po prostu zmoczy sobie palce w świecie zakładów.
 2. Zakłady na sety: Kiedy obstawiający stawia zakład na sety, obstawia dokładną liczbę setów, które każdy gracz/zespół wygra lub przegra podczas meczu.
 3. Suma asów: Bardziej widoczne w tenisie mężczyzn niż kobiet, suma asów jest wtedy, gdy obstawiający obstawia, czy suma asów będzie wyższa lub niższa od kwoty wysłanej przez bukmachera.

Ustalenie tych zakładów wymaga od gracza zdeponowania stawki na swoim koncie zakładów. Następnie strona z zakładami podaje kursy dla każdego wyniku.

Oto podział zakładów:

 1. Zarejestruj się w witrynie bukmacherskiej, która oferuje zakłady na tenisa i dokonaj wpłaty.
 2. Wybierz wydarzenie tenisowe, na które chcesz postawić.
 3. Wybierz drużynę, na którą chcesz postawić.
 4. Wybierz kwotę stawki.
 5. Postaw zakład.
Jak obstawiać tenis?
Obliczanie kursów zakładów na tenisa

Obliczanie kursów zakładów na tenisa

Dla prostego podziału, kursy na tenisa to liczby stanowiące procent pretendenta. Na przykład, jeśli gracz ma kurs jeden (ulubiony), gra jest dla niego łatwiejsza niż dla gracza z kursem 10.

Oznacza to, że dla obstawiających im większe kursy, tym więcej wygrają. Tak więc obstawianie słabszego gracza wiąże się z dużym ryzykiem; dlatego zwroty są lepsze.

Zakłady na tenisa są równoznaczne z inne sporty, ale zakłady są różnie identyfikowane w różnych częściach świata. Istnieją kursy brytyjskie/ułamkowe, europejskie/dziesiętne i amerykańskie/liniowe.

W przypadku kursów ułamkowych, pierwsza liczba to wygrane, które gracz otrzymuje po obstawieniu, oznaczone drugą liczbą. Na przykład kurs 7/1 oznacza, że obstawiający wygrywa siedem dolarów za każdego postawionego dolara.

Kursy dziesiętne oznaczają liczbę, którą należy pomnożyć stawkę, aby uzyskać ostateczną wygraną. Na przykład kurs 3.0 oznacza, że osoba, która postawi 10 $, otrzyma 30 $, jeśli wygra, wliczając w to stawkę.

Kursy Moneyline mają znak „+” lub „-” przed liczbami. Faworyci mają „-: kursy, podczas gdy słabsi mają kursy „+”. Zwycięzca otrzymuje swoją stawkę plus ilość wskazaną na linia pieniędzy.

Obliczanie kursów zakładów na tenisa
Nie stawiaj na szum

Nie stawiaj na szum

Ponieważ tenis jest bardzo popularnym sportem obstawiania, łatwo jest obstawiający postawić na innego lepszego, wierząc, że musi znać tajniki, jeśli obstawia ten sport. Jednak nie zawsze tak jest.

Ważne jest, aby obstawiający zdobyli własną wiedzę na temat gry i aktualnego meczu, a nie podążali za spekulacjami publiczności. To, że tłum kibicuje jednemu nazwisku, nie oznacza, że to on wygra mecz.

Ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że chociaż statystyki i style gry są ważne, każdy gracz ma swoje mocne i słabe strony. Oznacza to, że chociaż jeden gracz mógł wygrać swoje ostatnie 10 meczów, jeśli zmierzy się z innym graczem, który ma inny styl gry niż on, może przegrać.

Kiedy obstawiający patrzą na swoje kursy, muszą wziąć pod uwagę różne style gry i to, czy w przeszłości dwóch graczy szło ze sobą łeb w łeb.

Nie stawiaj na szum
Statystyki tenisowe do rozważenia

Statystyki tenisowe do rozważenia

Jeśli chodzi o obstawianie tenisa, należy wziąć pod uwagę cztery konkretne czynniki.

Rozmowa w punkcie przerwania

Tenis w dużej mierze opiera się na wielkich momentach; teoretycznie każdy punkt liczy się tak samo, ale niektóre mogą znacząco wpłynąć na mecz, a niektóre są przede wszystkim nieistotne.

Najważniejszym wskaźnikiem dużego problemu są punkty przerwania, w których serwery są na skraju przegrania gry, którą prawie zawsze mają wygrać.

Ten aspekt jest zmienną zależną od kontekstu gry i tego, który gracz jest tam, ale rozpoznanie graczy, którzy dobrze radzą sobie w tych punktach, może ukierunkować na bardziej znaczące zyski. Na przykład gracz może się zastanawiać, dlaczego jeden tenisista wygrywa rekordy z drugim.

Kluczowym elementem jest zdobycie większej liczby breakpointów, zapisanie ich na własnym serwu i przekształcenie ich po powrocie.

Zmęczenie/Podróż

Mecze odbywają się na całym świecie, co oznacza, że latają najlepsi z najlepszych kraj do kraju. Chociaż oglądanie amerykańskiego faworyta w Anglii może być bardzo ekscytujące, obstawiający musi wziąć pod uwagę różnice w strefach czasowych i ich wpływ na wyniki gracza.

Ponadto, jeśli gracz gra w meczach jeden po drugim przez tygodnie z rzędu, w końcu się wypali. Mogą grać niesamowicie w pierwszym tygodniu, a potem w drugim mogą być na szczycie swojej gry. Ale kiedy dojdą do czwartego tygodnia, zaczną zwalniać fizycznie i psychicznie.

Powierzchnia

Niewielu nowych graczy rozumie, że niektórzy gracze radzą sobie lepiej na niektórych powierzchniach w porównaniu z innymi. Na przykład niektórzy zawodnicy radzą sobie najlepiej na trawie, jak na Wimbledonie, ale mogą nie radzić sobie tak dobrze na Roland-Garros, który ma glinianą powierzchnię. Każda nawierzchnia ma inną trakcję, uderzenia, zalety i wady.

Kluczowe dania na wynos

 • Zastanów się, jaki typ zakładów będzie dla Ciebie najlepszy
 • Upewnij się, że podróże, wydajność i nawierzchnia odgrywają rolę w Twoich zakładach
 • Sprawdź różne zakłady na rekwizyty na każdy mecz
Statystyki tenisowe do rozważenia
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak