Znajdź najlepsze strony bukmacherskie wg kraju

Zakłady online szturmem podbiły świat, a gracze z dowolnego kraju mogą teraz uzyskać dostęp do najlepszych witryn bukmacherskich z całego świata. Wsparcie prawie zawsze udzielane jest w języku angielskim, więc bez względu na kraj, w którym się znajdujesz, prawie na pewno znajdziesz operatora, który odpowiada Twoim potrzebom. Zakłady online to w dzisiejszych czasach powszechna rozrywka. Jednak określone przepisy krajowe mogą zniechęcać graczy do dołączania do zakładów sportowych i stawiania zakładów.

Bez wątpienia bukmacherzy online różnią się w zależności od kraju. Tak więc celem tego posta jest dostarczenie Ci listy najlepszych witryn bukmacherskich posortowanych według krajów, w których działają. Ponadto jest coś o roli gracza i co zrobić, jeśli zakłady sportowe są nielegalne w twoim kraju.

Znajdź najlepsze strony bukmacherskie wg kraju
Czy zakłady są legalne w każdym kraju?Zakłady z całego świata
Niemcy
de flag

Niemcy

Niemcy mają bogatą historię i znajdują się w Europie Środkowej. Zakłady tutaj są popularne od wieków, a dziś Niemcy nadal lubią obstawiać online. Ostatnio zakłady online w Niemczech przeżywają problemy z przerwami. Obywatele powyżej 18 roku życia mogą grać w zakłady i we wszystkie inne rodzaje hazardu, zarówno online, jak i w domach naziemnych w Niemczech. Jednak prawa do zakładów są niejasne, ponieważ organizowanie hazardu jest nielegalne i nikt nie może uzyskać licencji od rządu w Niemczech.

Pokaż więcej...
Stany Zjednoczone

W ciągu ostatnich kilku lat zakłady sportowe online w USA osiągnęły nowy poziom. Przychody z zakładów sportowych są dobrym wskaźnikiem rosnącej popularności branży. Na przykład zakłady sportowe wygenerowały ponad trzy miliardy dolarów w ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy 2021 roku. 

Pokaż więcej...
Dania

Mieszkańcy Danii cieszą się wszystkimi przywilejami życia w rozwiniętym kraju. Obejmuje to dostęp do szeregu zajęć rozrywkowych, w tym zakładów sportowych. Zakłady stanowią około 0,5% PKB Danii, co jest niewątpliwie znaczące. Zliberalizowana branża hazardowa spowodowała, że wiele kasyn online ma siedzibę w Danii. Wiele kasyn offshore atakuje również duńskich graczy, aby uzyskać udział w kwitnącym rynku.

Pokaż więcej...
Czechy

Zakłady bukmacherskie zostały zalegalizowane w Czechach od 2012 roku. W Czechach jest ponad 100 kasyn, które oferują zakłady bukmacherskie i inne rodzaje hazardu. W Republice Czeskiej z hazardu uzyskuje się znaczne dochody. Stolica kraju, Praga, jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast europejskich. Praga jest domem dla wielu zajęć sportowych, wydarzeń sportowych i oferuje opcje zakładów dla wszystkich Czechów.

Pokaż więcej...
Austria

Austria jest krajem śródlądowym położonym w Europie Środkowej. Dzięki pięknemu alpejskiemu terenowi, urokliwym miastom, wspaniałym zamkom, muzeom i parkom jest już na radarze większości ludzi. Kraj ten słynie również z tego, że jest dobrze prosperującym rynkiem witryn bukmacherskich online, ponieważ większość Austriaków pasjonuje się hazardem. Na szczęście mają nieograniczony dostęp do kasyn stacjonarnych i internetowych z szeroką gamą rynków zakładów sportowych.

Pokaż więcej...
Rosja

Wielu Rosjan traktuje sport jako rozrywkę. Wśród sportów najczęściej stawianych są koszykówka, hokej i piłka ręczna. Doprowadziło to do gwałtownego wzrostu wirtualnych witryn bukmacherskich skierowanych do rosyjskich graczy. Rosyjskie strony z zakładami sportowymi oferują hojne oferty powitalne i umożliwiają klientom korzystanie z lokalnych opcji płatności w przypadku wpłat i wypłat. 

Pokaż więcej...
Szwecja

Hazard i zakłady zawsze były gorącym tematem w Szwecji. Szwecja obstawia od lat. Zwłaszcza w obecnych czasach hazard online znajduje się na szczycie listy aktywności. Odsetek Szwedów w zakładach bukmacherskich wzrasta z czasem wielokrotnie. Szwedzi grają w te gry, kiedy mają wolny czas.

Pokaż więcej...
Słowacja

Była częścią Czechosłowacji (pod kontrolą Związku Radzieckiego), Słowacja jest położona w sercu Europy. Zerwał z kajdanami rządów kolonialnych w 1993 roku i od tego czasu jest niepodległym państwem. Kraj rozkwitał gospodarczo od czasu uzyskania niepodległości, a jego mieszkańcy z każdym rokiem doświadczają coraz lepszych standardów życia. 

Pokaż więcej...

Ukraina

William Hill banuje karty kredytowe w Irlandii
2022-06-01

William Hill banuje karty kredytowe w Irlandii

W Irlandii korzystanie z kart kredytowych w grach hazardowych nie jest dokładnie zakazane, ale jest stale odradzane. Jednak wiele badań wykazało, że wielu bukmacherów internetowych nadal wspiera zakłady kartą kredytową za pośrednictwem swoich aplikacji. Niektórzy z tych, którzy podobno unikają zakładów kartą kredytową, mogą to zrobić za pośrednictwem aplikacji takich jak Revolut i Apple Pay.

Czy zakłady są legalne w każdym kraju?

Czy zakłady są legalne w każdym kraju?

Czy legalne zakłady online to powszechna praktyka? Choć brzmi to jak proste pytanie, niestety tak nie jest. Dzieje się tak, ponieważ przepisy dotyczące zakładów sportowych mogą być skomplikowane i mylące, ponieważ każdy kraj tworzy własne ustawodawstwo. W rzeczywistości wiele krajów nie ma jasnych przepisów regulujących zakłady sportowe. Dobrym przykładem są Indie i Japonia, gdzie zakłady online jest powszechna, chociaż praktyka pozostaje w dużej mierze nieuregulowana.

Aby wiedzieć, że zakłady są legalne w danym kraju, zapoznaj się z przepisami dotyczącymi zakładów w danym kraju i uzyskaj wszystkie informacje na temat legalnych zakładów sportowych online. Jeśli jest to przytłaczające, nie martw się, ponieważ ta strona już wykonała robotę osła.

Wystarczy kliknąć na kraj i sprawdzić szczegóły oraz dostępnych bukmacherów. Pamiętaj jednak, że strona nie obejmuje wszystkich krajów na świecie. Niemniej jednak informacji o najpopularniejszych rynkach bukmacherskich jest wystarczająco dużo.

Czy zakłady są legalne w każdym kraju?
Zakłady z całego świata

Zakłady z całego świata

Zakłady online mogą być nieuregulowane, legalne lub nielegalne. Podczas gdy obstawianie na legalnym rynku jest bez wątpienia bezpieczne, rynki nieregulowane są równie dobre. Na nieuregulowanych rynkach bukmacherzy offshore przyjmują zakłady od graczy, a nawet pozwalają im wypłacić pieniądze. Ta sekcja ma głębszy wygląd.

Międzynarodowe zakłady sportowe

Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie kraje wymagają od witryn bukmacherskich uzyskania lokalnej licencji na prowadzenie działalności. Właśnie dlatego kraje takie jak Indie, Malta, Curacao, Kostaryka i Wyspa Man są rajami hazardowymi dla międzynarodowych bukmacherów. Zamiast tego międzynarodowa strona bukmacherska potrzebuje tylko ważnej licencji od organów takich jak UKGC, MGA, Swedish Gambling Commission lub Kahnawake Gaming Commission.

Czy wszystkie narody stawiają na sport?

Niestety, niektóre kraje całkowicie kryminalizują zakłady sportowe. W takich krajach legalne witryny bukmacherskie online blokują graczom dostęp do ich usług. Co ciekawe, kraje te nie podają konkretnego wyjaśnienia, dlaczego kryminalizują zakłady sportowe. Podczas gdy niektórzy przytaczają powody religijne, inni uważają, że hazard może sprzyjać praniu brudnych pieniędzy.

Czy piłka nożna jest największym sportem, na który można postawić?

Piłka nożna lub europejska piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie. W związku z tym logiczne jest, że piłka nożna jest obecnie największym sportem bukmacherskim. Dzieje się tak, ponieważ większość obstawiających doskonale rozumie zasady gry, a obstawianie zakładów piłkarskich jest dość proste. Ponadto zakłady piłkarskie obejmują wiele rynków zakładów, takich jak wynik końcowy, powyżej/poniżej, podwójna szansa i wiele innych.

Zakłady z całego świata