Najlepszych 1 Sports Bettings w Szwecja w roku 2022

Hazard i zakłady zawsze były gorącym tematem w Szwecji. Szwecja obstawia od lat. Zwłaszcza w obecnych czasach hazard online znajduje się na szczycie listy aktywności. Odsetek Szwedów w zakładach bukmacherskich wzrasta z czasem wielokrotnie. Szwedzi grają w te gry, kiedy mają wolny czas.

Ciągle rosnący udział w zakładach bukmacherskich wynika z obiecujących czynników. Kasyna, zarówno internetowe, jak i stacjonarne, oferują subskrybentom wyjątkowe oferty. Wiele witryn bukmacherskich jest dostępnych w Szwecji. Gracze mogą uzyskać dostęp do kilku witryn i nie są ograniczeni do jednej.

Najlepszych 1 Sports Bettings w Szwecja w roku 2022
Historia zakładów w SzwecjiZakłady obecnie w SzwecjiLokalni bukmacherzy a strony z zakładami onlinePrzyszłość zakładów w Szwecji
Historia zakładów w Szwecji

Historia zakładów w Szwecji

Szwecja od wieków zajmuje się zakładami i hazardem. Szwecja zbudowała swoje pierwsze kasyno w XVIII wieku, ale zakłady odbywały się w różnych formach na długo przed wybudowaniem kasyna. Gry te stały się bardzo popularne i rozpowszechnione w Szwecji do czasu, gdy władze kościelne oficjalnie zakazały zakładów.

W 1897 roku działalność loteryjna została formalnie zalegalizowana, co doprowadziło do promocji zakładów i hazardu, a tym samym Szwedzi ponownie wkroczyli do branży bukmacherskiej. Ale inne gry, takie jak zakłady i hazard, zajęły 50 lat więcej, aby zostały legalnie zaakceptowane.

XX wiek

W XX wieku zakłady bukmacherskie stały się bardziej popularne wśród graczy, a do 1999 roku zaczęły spełniać międzynarodowe standardy.

Urzędnicy państwowi zdecydowali się rozwinąć biznes hazardowy. W związku z tym rząd zaakceptował hazard naziemny legalnie w 1994 r. Rządowa ustawa o loterii z 1994 r. zezwalała na gry bukmacherskie, takie jak gry w kości, bingo, gry karciane, gry w zgadywanie itp., ale były pewne warunki.

Zakłady stacjonarne były dozwolone, ale tylko wtedy, gdy organizator posiadał licencję. Za nielegalne uznano promowanie zagranicznych zakładów bukmacherskich, a także gier zgodnych z prawem. Państwo narzuciło wszystkie te warunki, aby gry bukmacherskie były bezpieczne dla zwykłych ludzi. Ustawa o kasynach z 1999 r. ustaliła limit wiekowy dla graczy na 18 lat. Prowadzenie ewidencji stało się obowiązkowe.

Historia zakładów w Szwecji
Zakłady obecnie w Szwecji

Zakłady obecnie w Szwecji

Zakłady, stale rozwijająca się firma, ma ugruntowaną pozycję w Szwecji.

Jest to oczywiste, ponieważ Svenska Spel jest spółką państwową która jest właścicielem jedynych czterech istniejących kasyn naziemnych w Malmo, Sztokholmie, Göteborgu i Sundsvall.

Te domy obsługują wszelkiego rodzaju gry bukmacherskie i mogą organizować gry online. Każdy 18-latek może grać w zakłady bukmacherskie online, ale gracz musi mieć co najmniej 20 lat, jeśli chodzi o gry wewnętrzne. Po tym, jak w 2002 r. zalegalizowano internetowe wersje gier bukmacherskich, istniały dwa kasyna do grania, ale stopniowo rozrosły się one do czterech w Szwecji.

Zakłady obecnie w Szwecji
Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online

Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online

Rząd zezwolił setkom witryn z grami online na oferowanie zakładów, ułatwiając graczom znalezienie idealnej witryny. Ale obcym krajom nie wolno całkowicie reklamować swoich gier w Szwecji.

W 2019 roku uchwalono nową ustawę, która umożliwia prywatnym organizatorom wejście na rynek zakładów. Coraz większa liczba graczy zmusza strony z grami do ulepszania swoich usług. Ten akt sprawia, że bezpieczeństwo graczy jest jeszcze bardziej rygorystyczne i bezpieczne dla graczy, którzy inwestują swój czas i majątek. Gry bukmacherskie są reklamowane w telewizji, ale tylko państwowe i licencjonowane mogą promować swoje gry.

Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online
Przyszłość zakładów w Szwecji

Przyszłość zakładów w Szwecji

Branża zakładów online znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich kilku lat i stała się bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek. Weterani zakładów bukmacherskich twierdzą, że zakłady w Szwecji staną się bardziej dostępne i łatwiejsze do grania dla wszystkich poniżej limitu wiekowego.

Uważa się, że tryb gry online zastępuje metody fizyczne. Zgodnie z ustawą uchwaloną w 2019 roku zakłady bukmacherskie zostały zmonopolizowane, a wszyscy prywatni organizatorzy zakładów przejęli swoje firmy. Mogą kontrolować, śledzić, rejestrować i prowadzić swoje wydarzenia zgodnie z własnymi potrzebami.

Wpływ blokady na wzrost zakładów

W okresie blokady i pandemii zakłady obstawiały wiele razy, ponieważ ludzie mieli mnóstwo czasu i nie mieli wiele do roboty. W sytuacji, gdy utknęli w domu, ludzie automatycznie zwrócili twarz w stronę zakładów online.

Mieli zabawne doświadczenia nawet w swoich domach i inwestowali więcej niż kiedykolwiek. Weterani przepowiedni, że Szwecja wkrótce dogoni międzynarodowych konkurentów w wyścigu i może ich wyprzedzić oraz że „niedługo nastąpi ewolucja”

Przyszłość zakładów w Szwecji