Najlepszych 10 Sports Bettings w Ukraina w roku 2022

Ukraina jest jednym z krajów, które zalegalizowały hazard, czyniąc go wyjątkowo popularnym. Liczba graczy rośnie tu z każdym dniem, głównie dlatego, że swoje usługi oferuje im wielu wyjątkowych bukmacherów krajowych i zagranicznych. Podczas gdy większość ukraińskich graczy oddaje się temu wspaniałemu przedsięwzięciu dla zabawy, innych kieruje pragnienie nawiązania kontaktu ze swoimi kumplami i nawiązania nowych znajomości.

Jest też część hazardzistów, którzy obstawiają sport, aby złagodzić stres związany z codzienną pracą, nauką lub relacjami osobistymi. Niektórzy gracze na Ukrainie mają najgorsze doświadczenia z hazardem. Ale wielu innych lubi tę aktywność w pełni. Co więc właściwie robią inni gracze, którzy odnieśli sukces?

Najlepszych 10 Sports Bettings w Ukraina w roku 2022
Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online

Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online

Na początek przyglądają się konkretnemu sportowi, zanim postawią na niego. Dzięki temu mogą znaleźć najlepsze drużyny lub graczy, na których warto postawić, na podstawie takich czynników, jak ostatnie wyniki i kursy podane przez ich bukmachera.

Poza tym dobrze prosperujący gracze na Ukrainie są obiektywni. Osoby te nie pozwalają, aby ich uczucia wpłynęły na ich decyzje dotyczące zakładów bez względu na wszystko. Na przykład genialny gracz nie może postawić na drużynę tylko dlatego, że podziwia jej graczy. Nie jest to wystarczająco dobry motyw i może doprowadzić do ogromnych strat.

Lokalni bukmacherzy a strony z zakładami online
Historia zakładów na Ukrainie

Historia zakładów na Ukrainie

Pierwsze legalne kasyno stacjonarne na Ukrainie powstało w latach 90., wkrótce po tym, jak po rozpadzie Związku Radzieckiego kraj ten został ogłoszony niepodległym państwem. Następnie w różnych dużych miastach uruchomiono kolejne kasyna. Jednak rynek hazardowy został zamknięty około dwie dekady później.

W 2009 roku dom hazardowy w Dnieprze, czwartym co do wielkości mieście Ukrainy, spłonął, w wyniku czego zginęło dziewięć osób. Skłoniło to kilka społeczności do żądania natychmiastowego zakazu zakładów, a rząd ustąpił. Zabronił obywatelom odwiedzania naziemnych hal hazardowych lub kasyn online w celu obstawiania zakładów sportowych.

Loterie były jednak nadal dozwolone. Ale niestety nie wystarczyły, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby wszystkich graczy w tym kraju. Doprowadziło to do wzrostu liczby nielegalnych operatorów hazardowych oferujących usługi bukmacherskie Ukraińcom, którzy byli gotowi podjąć ryzyko, by rozkoszować się emocjami związanymi z tym przedsięwzięciem.

W 2020 roku sytuacja zmieniła się na lepsze dla ukraińskich graczy po legalizacji hazardu. Niektórzy z pierwszych dostawców zakładów, którzy otrzymali swoje licencje, to SpaceX i jego kasyna Cosmolot, Game Dev i Parimatch.

Historia zakładów na Ukrainie
Zakłady w dzisiejszych czasach na Ukrainie

Zakłady w dzisiejszych czasach na Ukrainie

Zakłady sportowe na Ukrainie są zdecydowanie bardziej stymulujące niż wiele lat temu. Podczas gdy niektórzy gracze nadal lubią obstawiać w tradycyjnych kasynach, większość woli robić to u bukmacherów online za pomocą laptopów/komputerów stacjonarnych lub smartfonów. Na szczęście mają pełny dostęp do niezliczonych z tych platform. I nie muszą korzystać z VPN i innego oprogramowania ukrywającego IP, aby się zarejestrować i obstawiać.

Doświadczeni ukraińscy gracze słyną z tego, że ostrożnie wybierają bukmacherów. Mają nadzieję, że uda im się zlokalizować najlepsze i uniknąć tych, które mogą świadczyć niesatysfakcjonujące usługi. Na co dokładnie ci gracze zwracają uwagę podczas oceniania bukmacherów? Oto najważniejsze aspekty ekskluzywnego bukmachera.

Różnorodne rynki zakładów

Świetna strona z zakładami sportowymi oferuje graczom szeroką gamę rynków, z których mogą skorzystać. Oczywiście topowe sporty, takie jak piłka nożna, są niezbędne, a te mniej popularne powinny być dostępne. Ale znowu, pod warunkiem, że te gry nie wystarczy – ich szanse muszą być również przyjazne.

Specjalne promocje

Oferty są niezbędne każdemu oddanemu graczowi, ponieważ sprawiają, że obstawianie jest bardziej dostępne i opłacalne. Właśnie dlatego najbardziej doświadczeni gracze na Ukrainie zwracają na nich uwagę. Najwyżej oceniani bukmacherzy mają spore bonusy, w tym pakiety powitalne, zwroty gotówki i oferty doładowania. Poza tym te promocje mają rozsądne wymagania dotyczące zakładów i są dostępne dla nowych i istniejących zarejestrowanych członków.

Bezpieczeństwo gracza

Oto kolejna funkcja najwyższej klasy witryny bukmacherskiej. Bez zabezpieczenia gracze nie mogą czuć się komfortowo, rejestrując się u bukmachera, wpłacając gotówkę i obstawiając zakłady. Nie mogą również ufać, że ich dane osobowe pozostaną ukryte lub ich wypłaty się powiedzą.

Użyteczność

Łatwość obsługi jest również warta rozważenia podczas polowania na niezawodnego bukmachera na Ukrainie. Powinien mieć witrynę responsywną dla urządzeń mobilnych z przeszkolonymi, wielojęzycznymi ekspertami ds. obsługi klienta, aby pomóc graczom w poruszaniu się po niej.

Zakłady w dzisiejszych czasach na Ukrainie
Przyszłość zakładów na Ukrainie

Przyszłość zakładów na Ukrainie

Ukraiński rynek zakładów jest wciąż młody, ponieważ obstawianie zakładów sportowych zostało zalegalizowane dopiero kilka lat temu. Jednak nie ma wątpliwości, że jego potencjał jest nieograniczony, zwłaszcza że istnieją ramy prawne mające na celu ochronę zarówno graczy sportowych, jak i dostawców.

Oczekuje się, że na scenie pojawi się więcej operatorów gier hazardowych, aby obsłużyć dużą liczbę graczy w tym kraju. Skoro o tym mowa, ci gracze nie pozostawiają niczego przypadkowi, ponieważ już wiedzą, jak wspaniale jest wygrać zakład.

To, czy legalny wiek hazardowy na Ukrainie pozostanie 22 lata, czy zostanie skrócony do 18 lub 21 lat, jak w większości krajów, wciąż pozostaje tajemnicą.

Przyszłość zakładów na Ukrainie
Czy kasyna są legalne na Ukrainie?

Czy kasyna są legalne na Ukrainie?

TAk. Kasyna są legalne na Ukrainie od 2020 roku. Ich popularność ogromnie wzrosła podczas pandemii Covid-19, która w tym samym roku nawiedziła świat.

Mnóstwo graczy tutaj jest zachwyconych, że znajdują bukmacherów internetowych oferujących ukraiński, ponieważ rozumieją go lepiej niż większość języków. Mimo to niektórzy są gotowi do zbadania witryn bukmacherskich dostępnych w innych popularnych językach, takich jak rosyjski i angielski.

Ponadto rozumieją procedurę, której należy przestrzegać, obstawiając różne dyscypliny sportowe. Zgodnie z oczekiwaniami, pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się u wybranego przez siebie bukmachera. Na tym etapie gracz musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i fizyczna lokalizacja. Weryfikacja konta zakładów jest również niezbędna, aby uniknąć komplikacji podczas wpłat i wypłat środków.

Rejestracja w a najwyższej klasy bukmacher to tylko jedna z rzeczy, które ukraińscy gracze powinni zrobić, aby cieszyć się tym przedsięwzięciem. Muszą również zapoznać się z przepisami regulującymi ten kwitnący sektor, aby zrozumieć, czego oczekuje się od nich i ich dostawców gier hazardowych.

Czy kasyna są legalne na Ukrainie?
Jak poznać, że ukraińska strona z zakładami sportowymi jest legalna?

Jak poznać, że ukraińska strona z zakładami sportowymi jest legalna?

Oczekuje się, że gracze płacą 18% podatek dochodowy od osób fizycznych za każdym razem, gdy wygrywają zakłady. Na szczęście nie ma podatku VAT. Jednak Komisja Ukraińska dokonuje przeglądu tego ustawodawstwa, aby kodeks podatkowy mógł zostać zmieniony tak, aby faworyzować graczy sportowych.

Prawo chroni interesy ukraińskich hazardzistów i podjęło szereg działań, aby pomóc im zdobyć satysfakcjonujące doświadczenia. Na przykład lokalne podmioty hazardowe muszą oferować treści w języku ukraińskim. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z obstawianiem zakładów online, łatwiej będzie mu rozwiązać je w swoim ojczystym języku.

Ponadto obstawiający mogą wygodnie odróżnić bukmacherów zagranicznych od ukraińskich, ponieważ nazwy domen tych ostatnich muszą kończyć się na „.ua”.

Reklama hazardowa

Licencjonowane firmy hazardowe na Ukrainie mogą sprzedawać swoje usługi swoim docelowym odbiorcom, ale istnieją pewne ograniczenia. Na przykład nielegalne jest reklamowanie ofert zakładów w telewizji lub radiu między 6:00 a 23:00. Inne strefy zakazu to media drukowane, chyba że publikacja specjalizuje się w grach hazardowych, teatrach, koncertach i miejscach odwiedzanych przez osoby poniżej 21 roku życia.

Poza tym w reklamach zakładów na Ukrainie zabrania się nadmiernej sprzedaży lub sugerowania, że hazard jest alternatywnym źródłem dochodów dla bezrobotnych. Pomaga to rządowi uniknąć problemów, takich jak dodawanie, które mogłyby wpłynąć na dobrostan całego społeczeństwa.

Zgodnie z ukraińskim prawem 15% reklam hazardowych powinno zawierać widoczny komunikat ostrzegawczy, przypominający graczom o odpowiedzialnym obstawianiu.

Jak poznać, że ukraińska strona z zakładami sportowymi jest legalna?
Akty bukmacherskie na Ukrainie

Akty bukmacherskie na Ukrainie

W 2020 roku prezydent Wołodymyr Zełenski zaproponował ustawę 2285-D, którą uchwaliła większość posłów ukraińskiego parlamentu. To prawo zezwalało na wszystkie zakłady bukmacherskie w kraju. Potwierdzono również, że rząd stworzył zrozumiały system regulacji przedsięwzięć hazardowych. Dlatego gracze mogą teraz bez obaw obstawiać zakłady sportowe, ponieważ autorytet ma ich plecy.

Prawo ukraińskie wymaga od operatorów gier hazardowych uzyskania licencji, zanim zaczną obsługiwać graczy. Zazwyczaj dokumenty te są ważne przez 5 lat i można je odnowić kosztem 39 mln UAH, ale kwota ta może się różnić w zależności od oferowanych usług.

Gracze nigdy nie powinni stawiać zakładów w nielicencjonowanych firmach hazardowych, ponieważ sprawy mogą szybko pójść na marne. Na przykład operacje tych dostawców zakładów mogą zostać zamknięte w dowolnym momencie. Jeśli gracz zasilił już swoje konto bukmacherskie, może stracić ciężko zarobione pieniądze.

Ukraiński rząd sprawił, że zakup licencji jest prosty i można je wykorzystać do otwarcia do 10 kasyn online. Jednak firmy te muszą dostarczyć niezbędne dokumenty, w tym audyt potwierdzający dostępność kapitału (30,7 mln UAH) w całości. Ponadto dowody, że zapewnili sobie miejsce w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu, mają kluczowe znaczenie.

Akty bukmacherskie na Ukrainie
Ulubione gry ukraińskich graczy, na które można obstawiać

Ulubione gry ukraińskich graczy, na które można obstawiać

Większość bukmacherów na Ukrainie zapewnia co najmniej 20 rynków. Piłka nożna jest tutaj bardzo popularna wśród graczy, podobnie jak w wielu częściach świata. Często zdarza się, że obstawiają mecze w turniejach międzynarodowych i ukraińskiej Premier League.

Zakłady e-sportowe to także dynamicznie rozwijający się rynek zakładów sportowych na Ukrainie. Obstawiający mają wiele opcji, w tym:

 • Counter Strike globalna ofensywa
 • Obserwacja
 • League of Legends
 • Fortnite
 • Dota 2
 • Hearthstone
 • Valorant
 • Starcraft II

Dodatkowy gry sportowe Gracze obstawiają tutaj:

 • Koszykówka
 • Pływanie
 • MMA
 • Hokej na lodzie
 • Boks
 • Tenis ziemny

Można śmiało powiedzieć, że ukraińscy typerzy nie faworyzują tych samych sportów przy obstawianiu zakładów. Dlatego każdy gracz jest odpowiedzialny za robienie tego, co konieczne, aby poprawić swoje doświadczenia z obstawianiem, w zależności od gier, które lubi. Sprawdź, co mogą rozważyć, aby to osiągnąć:

 • Zrozum, jakie rodzaje zakładów mogą postawić
 • Dowiedz się, jak czytać kursy najbardziej lubianych sportów i obliczać potencjalne wypłaty
 • Wybierz tylko najlepszych bukmacherów, którzy są w stanie zaspokoić ich potrzeby bukmacherskie
 • Zbadaj grę, na którą zamierzają postawić, aby poznać faworytów i słabszych
 • Stwórz realistyczny budżet na hazard, jeśli planujesz obstawiać prawdziwe pieniądze
 • Zapoznaj się z krokami, które należy wykonać przy stawianiu zakładu
Ulubione gry ukraińskich graczy, na które można obstawiać
Najlepsze metody płatności bukmacherów na Ukrainie

Najlepsze metody płatności bukmacherów na Ukrainie

Każdy poważny gracz na Ukrainie powinien wybrać bezpieczny i renomowany metoda płatności dokonywać wpłat i wypłat. Jakie mają opcje? Cóż, mnóstwo z nich, w tym:

 • PayPal
 • Przelewy bankowe
 • Karty debetowe i kredytowe
 • Neteller
 • Skrill
 • EcoPayz
 • qiwi
 • Yandex
 • Apple Pay
 • Kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum

Gracz musi dowiedzieć się, jak działa metoda płatności, zanim użyje jej na internetowej platformie bukmacherskiej. Uniemożliwia im to popełnianie błędów, które mogą kosztować ich pieniądze i negatywnie wpływać na ich doświadczenia z obstawianiem.

Na przykład, jeśli ktoś zdecyduje się na przelew bankowy, potrzebuje numerów BIC i IBAN, aby pomyślnie przenieść środki. Ponadto powinni opanować ręczne wykonanie płatności. Osoby wybierające portfele elektroniczne, takie jak Skrill, powinny zrozumieć proces zakładania kont w tych systemach.

Poza tym najlepiej wybrać metodę płatności obsługującą UAH, oficjalną walutę tego kraju. Zapewnia to wygodę, ponieważ nie trzeba dostosowywać swojego budżetu na hazard, aby zapłacić wymagane opłaty za konwersję.

Warto zauważyć, że różne marki płatnicze nie obsługują jeszcze Ukrainy, takie jak Klarna i Trustly. Gracze powinni je znać, ponieważ ułatwia to rozważenie ich opłacalnych opcji, gdy odwiedzają sekcje płatności w swoich witrynach bukmacherskich.

Najlepsze metody płatności bukmacherów na Ukrainie
Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Czy zakłady sportowe są dozwolone na Ukrainie?

TAk. Entuzjaści zakładów na Ukrainie mogą swobodnie obstawiać wiele sportów, takich jak koszykówka, piłka nożna i e-sport.

Czy na Ukrainie są jakieś kasyna?

TAk. Na Ukrainie znajduje się ponad 40 tradycyjnych kasyn. Ponadto w tym kraju istnieje również niezliczona ilość stron z zakładami sportowymi online, które służą miłośnikom hazardu.

Jaki jest wiek legalnych zakładów na Ukrainie?

Tylko gracze w wieku 22 lat i więcej mogą uprawiać hazard na Ukrainie.

Jak ukraińscy typerzy mogą obstawiać sport?

Obstawianie różnych dyscyplin sportowych na Ukrainie jest proste. Ale najpierw trzeba wybrać wygodną platformę stacjonarną lub internetową, oferującą rynki, których szukają, i postawić swoje zakłady.

Czy obstawiający na Ukrainie mogą uzyskać dostęp do zagranicznych platform bukmacherskich, aby obstawiać zakłady sportowe?

TAk. Nie zaszkodzi ukraińskim graczom obstawiającym sport w zagranicznych serwisach bukmacherskich.

Jak gracze mogą być bezpieczni, obstawiając sport online?

Obstawiający sport na Ukrainie mogą być bezpieczni, jeśli podejmą niezbędne środki ostrożności w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Na przykład można zadowolić się wyłącznie licencjonowanymi witrynami bukmacherskimi online z kilkoma najwyższymi środkami bezpieczeństwa lub protokołami. Mogą również powstrzymać się od udostępniania danych logowania do konta w kasynie online.

Często zadawane pytania