Najlepszych 1 Sports Bettings w Niemcy w roku 2022

Niemcy mają bogatą historię i znajdują się w Europie Środkowej. Zakłady tutaj są popularne od wieków, a dziś Niemcy nadal lubią obstawiać online. Ostatnio zakłady online w Niemczech przeżywają problemy z przerwami. Obywatele powyżej 18 roku życia mogą grać w zakłady i we wszystkie inne rodzaje hazardu, zarówno online, jak i w domach naziemnych w Niemczech. Jednak prawa do zakładów są niejasne, ponieważ organizowanie hazardu jest nielegalne i nikt nie może uzyskać licencji od rządu w Niemczech.

Władze nie wykazują zainteresowania działalnością hazardową w Niemczech. Gracze obstawiają zakłady przez zagraniczne strony internetowe i jest to dozwolone. Żaden gracz nie miał kłopotów z powodu hazardu online. Ale niezależnie od tego wszystkiego, wciąż jest wielu graczy, co czyni go trzecim co do wielkości na rynku.

Najlepszych 1 Sports Bettings w Niemcy w roku 2022
Historia stron bukmacherskich w NiemczechZakłady w dzisiejszych czasach w NiemczechNowa legislacja zakładówPrzyszłość zakładów w Niemczech
Historia stron bukmacherskich w Niemczech

Historia stron bukmacherskich w Niemczech

Hazard i Niemcy mają bardzo stare stosunki. Jego historia sięga wieków czasów starożytnych żołnierzy rzymskich. Gdy żołnierze rzymscy zajęli tereny Niemiec, przywieźli ze sobą także wędrowne igrzyska. To był dla nich nawyk.

Gdziekolwiek mieli zamiar zaatakować terytorium, zakładali się, czy zdobędą ziemię, czy nie. Sprawili, że nawyki hazardowe rozprzestrzeniły się po całych Niemczech jak pożar lasu.

19 wiek

Niemcy to miejsce, w którym w 1810 roku zbudowano jedno z pierwszych kasyn na świecie. Wyjątkowym faktem było to, że kobiety mogły stawiać zakłady w kasynach, ale warunkiem był określony strój i maska.

Zakłady trwały wśród graczy do 1872 roku, kiedy wszystkie domy hazardowe zostały zamknięte. Zamknięcie tych kasyn spowodowało, że zakłady i gry hazardowe stały się uliczne. Więcej odbiorców przyszło do gier bukmacherskich.

XX wiek

Zakłady na lądzie były zakazane do lat 50. XX wieku. W międzyczasie, po II wojnie światowej, w Niemczech ponownie zaakceptowano wszelkiego rodzaju hazard. Stało się to wtedy szanowaną działalnością, ale mimo to gracze napotykali na wiele przeszkód i problemów.

Historia stron bukmacherskich w Niemczech
Zakłady w dzisiejszych czasach w Niemczech

Zakłady w dzisiejszych czasach w Niemczech

Niemcy zbliżają się do legalizacji gier online, w tym zakładów i hazardu. Zakłady online rozpoczęły się w Niemczech w 1995 roku, ale ich popularność wzrosła, gdy świat powitał rok 2000.

Powodem tego są szybkie postępy technologiczne, a nie każdy miał wtedy smartfon lub komputer. Z biegiem czasu Niemcy mają własne inteligentne urządzenia i bardzo stabilne łącze internetowe.

Dzięki temu mogą łatwo uzyskać dostęp do witryn bukmacherskich i obstawiać swoje ulubione sporty. Niektórzy bukmacherzy naziemni organizują również międzynarodowe wydarzenia w Niemczech. Zakłady online przejmują zakłady fizyczne.

Zakłady w dzisiejszych czasach w Niemczech
Nowa legislacja zakładów

Nowa legislacja zakładów

Do 2008 roku hazard online był ignorowany przez urzędników państwowych. W 2008 roku Międzystanowy Traktat o Hazardzie (ISTG) zakazał wszelkiej działalności hazardowej innej niż zakłady sportowe i gry konne. Traktat ten wstrzymał wydawanie licencji każdemu operatorowi na organizację lub prowadzenie wydarzeń na terenie Niemiec.

Uprawnienie do hazardu online jest legalne dla osób w wieku 18 lat i starszych. Wszystkie państwa niemieckie początkowo zaakceptowały, ale później niektóre wycofały się z porozumienia, a nawet wydały organizatorom na czas licencję. Mimo to hazard jest na szarej liście Niemiec. Na początku 2020 r. rząd zalegalizował wszystkie działania związane z grami online w Niemczech.

Nowa legislacja zakładów
Przyszłość zakładów w Niemczech

Przyszłość zakładów w Niemczech

Po zalegalizowaniu hazardu online w 2020 r. o licencje ubiegało się wielu niemieckich operatorów. Jeśli zezwolenie zostanie zatwierdzone, nastąpi 99% wzrost rynku hazardowego. W ten sposób Niemcy będą organizować także zakłady bukmacherskie w kraju. Mimo to rząd ściśle kontroluje działalność hazardową; wielu zmian nie widać w najbliższym czasie.

Istnieje ponad 400 miejsc do gry i setki dostępne strony z zakładami online dla Niemców; branża nie zmniejszy się w najbliższym czasie, co widać po historii hazardu w Niemczech.

Ruch graczy odnotowany przez bukmacherów w poprzednich miesiącach ustawił wykres stały. Według weteranów finansów, kilku bukmacherów oferuje bonusy, które przyciągają nową publiczność na rynek.

Nowa polityka legalizacji

Nowa polityka legalizacji hazardu umożliwia wszystkim organizatorom krajowym i zagranicznym oferowanie opcji hazardowych Niemcom. W obecnych czasach wielu lepszych gra codziennie, marnując swój czas.

Traktat ten obowiązuje od 1 lipca 2021 r. Porozumienie, choć pozwala organizatorom na organizowanie imprez i uzyskiwanie licencji, nadal działa na rzecz bezpieczeństwa obywateli i ogranicza nadmierny hazard.

Przyszłość zakładów w Niemczech