Handball zakłady

Piłka ręczna jest podobna do futsalu, a celem dwóch siedmioosobowych drużyn w tej grze jest wygrywanie, zdobywając więcej bramek. W przypadku meczu trwającego jedną godzinę, jest on dwukrotnie przedłużany o pięć minut w przypadku remisu, po czym następuje seria rzutów karnych, aż do wyłonienia zwycięzcy.

Gracze mogą używać swoich ciał powyżej kolan, ale ich ręce mogą swobodnie obsługiwać piłkę tylko przez trzy sekundy. Kozłowanie piłki nie może przekraczać trzech kroków. Zakłady na piłkę ręczną to forma zakładów sportowych, która polega na obstawianiu wyniku meczu.

Handball zakłady
Historia gry w piłkę ręcznąJak obstawiać piłkę ręcznąInne rodzaje zakładówKursy na piłkę ręczną
Historia gry w piłkę ręczną

Historia gry w piłkę ręczną

Piłka ręczna szybko zyskała popularność w Europie Wschodniej i całej Europie po II wojnie światowej. Historia zakładów na piłkę ręczną w Stanach Zjednoczonych sięga XX wieku, kiedy po raz pierwszy rozegrano konkurs na dwie gry, znany jako jednościenna piłka ręczna. W tej grze gracze na zmianę uderzali piłkę o ścianę.

Piłka ręczna jest bardzo dynamiczna i zawiera kilka elementów z różnych gier, takich jak koszykówka, hokej na lodzie i piłka nożna. Będąc grą o wysokich wynikach, jest bardzo popularna w zakładach online.

Popularność zakładów na piłkę ręczną zyskała ostatnio na popularności, o czym świadczy liczba międzynarodowych turniejów i wzrost zakładów. Jest to teraz niezwykle popularny sport na całym świecie ze wzrostem liczby stron z zakładami na piłkę ręczną dostępnych dla ludzi.

Ludzie są również bardziej wyedukowani na temat gry, co powoduje, że częściej na nią grają. Popularność zakładów na piłkę ręczną rośnie ze względu na dostępność większej liczby kasyn online, transmisji telewizyjnych i innych relacji medialnych na temat tego sportu.

Historia gry w piłkę ręczną
Jak obstawiać piłkę ręczną

Jak obstawiać piłkę ręczną

Czym więc są zakłady sportowe na piłkę ręczną? Najprostszy rodzaj zakładu to miejsce, w którym musisz postawić na to, która drużyna wygra. Możesz także postawić na to, że drużyna wygra każdą połowę meczu.

Spread betting polega na tym, że obstawiasz wygraną drużyny, ale wygrywasz zakład tylko wtedy, gdy strzeli więcej niż określoną liczbę bramek ponad przeciwną drużyną. Na przykład, jeśli postawisz na Drużynę B -8,5, będą musieli wygrać 8,5 gola nad drugą drużyną.

Możesz także postawić na łączną sumę wszystkich bramek strzelonych podczas meczu. Jeśli bukmacher zaproponuje linię 33,5, wygrasz, jeśli strzelonych goli będzie 34 lub więcej i przegrasz, jeśli będzie 33 lub mniej goli. Jeśli drużyna zdobędzie nieparzystą lub parzystą liczbę goli, również jest na to zakład. Co ciekawe, możesz również obstawiać kursy lub parzyste na każdą połowę meczu.

Jak obstawiać piłkę ręczną
Inne rodzaje zakładów

Inne rodzaje zakładów

Zakłady na dwa wyniki nazywane są zakładami podwójnej szansy, w których można postawić na wygrane dwóch drużyn i remis. Jeśli uważasz, że drużyna wygra określoną liczbą bramek, możesz postawić zakład na marżę wygranej. To kolejny rodzaj zakładu, który ma zastosowanie do poszczególnych połówek gry.

Możesz także postawić na drużynę, która wygra połowę z wyższym wynikiem, a także połowę meczu, która będzie miała wyższy wynik. Jeśli drużyna jako pierwsza zdobędzie określoną liczbę bramek, istnieje zakład na to, która drużyna strzeli odpowiednio jako pierwsza i ostatnia.

Last but not least, zakłady bezpośrednie są na całość Turniej, na przykład Mistrzostwa Świata.

Inne rodzaje zakładów
Kursy na piłkę ręczną

Kursy na piłkę ręczną

Jeśli wiesz, jak obstawiać zakłady sportowe, będziesz zaznajomiony z formatem dziesiętnym używanym do obliczanie kursów. Możesz obliczyć oczekiwaną wypłatę, używając kursów, aby pomnożyć ją przez kwotę stawki. Mamy nadzieję, że te wskazówki dotyczące zakładów sportowych na piłkę ręczną pomogą Ci obstawiać zakłady.

Kursy na piłkę ręczną