Biathlon zakłady

Czasami rozsądnie jest odejść od głównego nurtu sportów i obstawiać sporty, które są mniej znane. Logika stojąca za tym polega na tym, aby nie obstawiać na ślepo, nie. Raczej odwrotnie. Obstawiając sport, o którym wiemy tylko wystarczająco dużo, unikamy uprzedzeń, które towarzyszą znanym sportom, np. obstawianie drużyny, którą się wspiera.

Biathlon zakłady
Podstawy obstawiania biathlonu

Podstawy obstawiania biathlonu

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, trzymanie się głównego nurtu sportów może być dla Ciebie dużym chybieniem. To właśnie wielu obstawiających wykorzystuje swoje szanse gdzie indziej i stawia zakłady na mniej popularne sporty. Ale tylko dlatego, że jest to mniej znany sport, nie oznacza, że obstawiają na ślepo. W rzeczywistości jest to zupełne przeciwieństwo.

W jaki sposób obstawianie mniej znanych sportów pomaga obstawiającym? Cóż, nie unikają stronniczości. Obstawiający mogą naprawdę poznać tajniki tego sportu i mogą mieć jeszcze większe szanse na duże wygrane.

Niezależnie od tego, czy jest to biathlon męski, czy damski, Norwegowie co sezon są faworytami.

Podstawy obstawiania biathlonu
Co to są zakłady na biathlon?

Co to są zakłady na biathlon?

Być może słyszałeś o tym lub nie, ale biathlon to sport pochodzenia skandynawskiego, który zyskał popularność na całym świecie, zwłaszcza w Niemczech i Austrii. Łączy w sobie dwie imprezy sportowe: narciarstwo biegowe i strzelanie z karabinu, więc bez niespodzianki jest to zimowe wydarzenie sportowe.

Jak to się gra? Cóż, gracze zatrzymują się na torze narciarskim, aby strzelać. Punktacja opiera się na dokładności, szybkości i czasie potrzebnym na ukończenie wyścigu.

Chociaż sam sport może być wyjątkowy, styl obstawiania jest podobny do obstawiania innych gier sportowych. Obstawiający mogą wybrać zwycięzców wydarzeń, a także obstawiać inne zakłady w każdej grze. Ponieważ nie jest to zbytnio przestrzegane, wiedza, kiedy i gdzie postawić, jest niezbędna.

Co to są zakłady na biathlon?
Biathlonowe wydarzenia sportowe do obstawiania

Biathlonowe wydarzenia sportowe do obstawiania

tak! Głównym wydarzeniem dla biathlonów jest w rzeczywistości Olimpiada zimowa. Witryny bukmacherskie zwykle dodają tę grę do swoich spisów dla obstawiających. Poza tym w okresie zimowym w Europie Północnej odbywają się imprezy, w tym: Puchar Świata IBU w biathlonie i Mistrzostwa.

W ubiegłym sezonie (od listopada 2021 do marca 2022) było 10 różnych lokalizacji z 28 wydarzeniami w zawodach biathlonowych. Puchar Świata w biathlonie składa się z 4 wydarzeń: indywidualnego, wiosennego, pościgowego i masowego. Są też zawody sztafetowe.

Biathlonowe wydarzenia sportowe do obstawiania
Jak obstawiać biathlon?

Jak obstawiać biathlon?

Ponieważ biathlon jest rzadkim sportem, który można uprawiać tylko w sezonie zimowym, pierwszym krokiem do obstawiania jest śledzenie wydarzeń. Sprawdź Unia biathlonowa stronę internetową, aby sprawdzić daty, kiedy i gdzie odbywają się gry. Następnie musisz wybrać stronę z zakładami online, w której dostępne są rynki biathlonu.

Jednym z pierwszych kroków, które jest również bardzo ważne, jest zbadanie uczestników i ich możliwości. Jest to jednak stosunkowo proste, ponieważ jest to mały sport, który nie jest często opisywany w wiadomościach.

Kim są najlepsi gracze? Oto lista:

 1. Lowell Bailey (Stany Zjednoczone)
 2. Ondřej Moravec (Czechy)
 3. Martin Fourcade (Francja)
 4. Arnd Peiffer (Niemcy)
 5. Johannes Thingnes Bø (Norwegia)
 6. Władimir Iljew (Bułgaria)
 7. Arnd Peiffer (Niemcy)
 8. Sturla Holm Lægreid (Norwegia)

Gdy sezon zacznie się rozpoczynać, bukmacherzy zapewnią kursy dla graczy, aby obstawili swoje zakłady. Możesz się zastanawiać, ale na co mogą postawić? Gracze mogą stawiać zakłady na zwycięzców ogólnych, zwycięzców serii, najdokładniejszych strzelanek, szybszych strzelanek i nie tylko. Wybieraj bukmacherów nawet poza zakładami na biathlon na żywo, aby gracze mogli obstawiać zakłady w czasie rzeczywistym.

Jak obstawiać biathlon?
Zrozumienie szans zakładów na biathlon

Zrozumienie szans zakładów na biathlon

Bukmacherzy podadzą kursy każdego biathlonu i przyjrzą się takim informacjom, jak forma, przeszłe wyniki, jakość przeciwników itp. Wszystkie te informacje będą dostępne na stronie z zakładami biathlonowymi przed wydarzeniem. Kursy na biathlon może również zmienić się w ostatniej minucie, jeśli nastąpi nieprzewidziane zdarzenie, na przykład jeśli silny gracz wycofa się z drużyny lub jeśli zostanie zgłoszona kontuzja.

Chociaż szanse pozostają mniej więcej takie same, na całym świecie można używać różnych formatów. Na przykład kursy amerykańskie są umieszczane w linii pieniężnej, podczas gdy kursy europejskie są wyświetlane w postaci ułamków dziesiętnych lub ułamkowych. W Ameryce negatywne znaki oznaczają, że gracz jest silniejszy niż inny gracz, z którym się zmierzy. Tak więc faworyt może mieć kurs -50, a słabszy może mieć kurs +25.

Jeśli gracz postawi 1 $ i kurs wynosi 10/1, po wygranej otrzyma 10 $. Ponadto 2,5 oznacza, że również po wygranej gracz otrzyma dwuipółkrotną kwotę, którą postawił. Więc jeśli ktoś postawi 10 $, wygra 25 $.

Zrozumienie szans zakładów na biathlon
Co rozważyć stawianie zakładów

Co rozważyć stawianie zakładów

Jeśli chodzi o biathlon, przygotowanie sportowca w sezonie przybiera dwie formy: 1. Zawodnicy, którzy mają jeden szczyt formy, oraz 2. Zawodnicy, którzy mają dwa szczyty formy. Jeśli chodzi o sport, jest wiele do rozważenia, jeśli chodzi o wydajność. Jak wygląda pogoda? Jaki jest sukces strzelecki każdego gracza?

Należy wziąć pod uwagę pogodę, ponieważ biathloniści używają karabinu 22 Long i strzelają do celów z odległości 50 metrów. Jeśli pogoda jest słaba lub zawodnik nie radził sobie dobrze w bieżącym sezonie, wynik dnia może nie być wyjątkowy.

Możliwości obstawiania biathlonu

Podobnie jak wiele innych sportów, istnieją wyjątkowe możliwości, jeśli chodzi o obstawianie biathlonów.

 • Wysokie kursy: Podczas gdy prawie wszystkie szanse w biathlonach mają ponadprzeciętne marże, wykwalifikowani gracze będą w stanie zidentyfikować i wykorzystać pewne głazy, w tym „kto jest wyższy?” i „kto będzie tęsknić więcej?” Jednak ośrodki analityczne zwykle nie przywiązują dużej wagi do biathlonów i pozostawiają to bukmacherom wysoce zawyżone szanse. Te kursy mogą być dobrze wykorzystane przez doświadczonych graczy.
 • Rozwidlenie wzdłuż wczesnej linii: Wiele czynników przyczynia się do tego, że nawet w obliczu dużej marży można ustalić forki, jeśli chodzi o szanse niektórych par na wykresie „kto jest wyższy”. Jest to zakład bez ryzyka poprzez obstawianie różnych kursów w różnych biurach. Współczynniki są szybko przypisywane; jednak najszybsi gracze będą mieli okazję złapać rozwidlenie swoich pragnień.
Co rozważyć stawianie zakładów
Wady zakładów na biathlon

Wady zakładów na biathlon

Wysokie marże

Ponieważ biathlony wciąż nie są zbyt popularne, nie jest zaskoczeniem, że bukmacherzy ustalają wysokie marże, jeśli chodzi o zakłady na biathlon online. Jednak zdeterminowani fani tych zakładów muszą poradzić sobie z niesprawiedliwością, ponieważ nie ma alternatywy.

Niskie limity zakładów

Często niskie limity zakładów towarzyszą wysokiej marży. Biathlony w tym przypadku nie widzą wyjątku. Prawdopodobnie nie znajdziesz bukmachera, który pozwala postawić tysiące dolarów na wynik wyścigu biathlonowego. Średnio maksymalny zakład wynosi 150-300 USD.

Ponadto wielu bukmacherów sportowych online w ogóle nie oferuje zakładów na biathlon, więc musisz przeprowadzić badania i znaleźć taki, który to robi, jeśli zdecydujesz się obstawiać. Mimo że możesz oglądać transmisje biathlonowe na kilku amerykańskich kanałach, wielu bukmacherów nadal w ogóle nie obsługuje biathlonów.

Rzadka obecność na żywo

Pojedynczy bukmacherzy oferują tylko zakłady na żywo na biathlon. Ze względu na wyzwania związane z dostarczaniem zakładów na te zmieniające się wyścigi i ponieważ biathlony wciąż nie zyskują na popularności, istnieją ograniczenia. Bukmacherzy przedstawiają nadmiernie skróconą, przyciętą formę z regularnymi przerwami, zmianami i zawieszeniami współczynników. Dlatego tak naprawdę nie można nazwać tego procesu „na żywo”.

Czynniki wypadków

Podczas gdy wszystkie wyniki w grach sportowych są stosunkowo losowe, w biathlonie szczęście pozostaje na czele. Czemu? O całej imprezie może zadecydować lekka bryza lub zła pogoda, która w jednej chwili jest spokojna, a w następnej szalona. Nieprzewidywalność wyścigu sprawia, że obstawianie biathlonu staje się loterią.

Ograniczenia sezonowe

w odróżnieniu wiele innych sportów które mogą być rozgrywane przez cały rok, główne zawody biathlonowe odbywają się tylko od listopada do marca. Tak więc fani muszą cierpliwie czekać ponad sześć miesięcy, zanim biathlon powróci. Również po rozpoczęciu nowego sezonu mogą wystąpić duże zmiany podczas znaczącej przerwy. To sprawia, że początkowe etapy mundialu są dla większości nieprzewidywalne.

Wady zakładów na biathlon
Rodzaje zakładów na biathlon

Rodzaje zakładów na biathlon

Zwycięzca Wyścigu: Ten styl obstawiania nie powinien dziwić. To też jest całkiem proste: obstawiasz, kto skończy jako pierwszy. Ponieważ nie ma uniwersalnych faworytów w tym sporcie, kursy na faworyta są niższe. A ponieważ kandydatów jest wielu, marże pozostają solidne.

Trzy najlepsze finiszery: Dzięki temu stylowi obstawiania możesz określić, kto wyląduje nie tylko na pierwszym, ale także na drugim i trzecim miejscu. Obstawiasz, kto stanie na podium po zakończeniu wyścigów. Kursy na faworytów często spadają poniżej 1,4.

Wyższy finiszer: Zazwyczaj największa popularność wśród entuzjastów zakładów na biathlon, wyższy finiszer wygrywa. Nie wszystkie bukmacherzy to oferują; Jednakże bukmacherzy sportowi online które ogólnie obejmują sporty zimowe, będą oferować te linie. Możesz znaleźć do 30 porównań podczas wyścigów o mistrzostwo świata. Dla każdego z nich możesz przewidzieć, który gracz będzie grał wyżej niż inny.

Najwięcej błędów: Ta pozycja jest rzadsza, jeśli chodzi o linie u bukmacherów. Dlatego pojawia się większe zapotrzebowanie. Najczęściej limity zakładów na ten styl obstawiania są ograniczone. Tak więc wielcy gracze, którzy obstawiają liczbę pudeł, nie są najbardziej interesujący. Dla wszystkich innych to dobra szansa na nabranie adrenaliny i uatrakcyjnienie gry.

Inne opcje : Ponadto bukmacherzy, którzy faktycznie oferują zakłady na biathlon, oferują również zakłady na liczbę pudeł z handicapem, indywidualne pudła na sumę, podwójna suma pudeł, pierwsze sześć miejsc, które kraj pochwali się zwycięzcą i nie tylko. Liczby i inne rodzaje ofert ograniczają się tylko do tego, co twórca zakładów sportowych wyczarował w swojej wyobraźni.

Kluczowe dania na wynos

 • Biathlony odbywają się tylko zimą
 • Poznaj tajniki sportu, aby mieć jak najlepsze szanse
 • Zakłady można obstawiać na nartach i strzelaniu
 • Poznaj statystyki każdego uczestnika przed postawieniem zakładów
 • Weź pod uwagę pogodę
Rodzaje zakładów na biathlon