Wszystko o zakładach Cycling

Zakłady kolarskie to stosunkowo nowa forma zakładów online, która zyskała popularność w ostatnich latach. Kolarstwo obejmuje wiele różnych wyścigów, z których niektóre trwają zaledwie jeden kilometr, a inne dziesiątki mil. W zakładach kolarskich gracze mogą obstawiać różne wyniki, takie jak zwycięzca wyścigu, liczba okrążeń przebytych przez konkretnego rowerzystę i wiele więcej.

Wiele stron z zakładami sportowymi oferuje zakłady na kolarstwo. Oznacza to, że gracze nie muszą walczyć o znalezienie opcji zakładów na kolarstwo. Mogą założyć konto i od razu obstawiać zakłady rowerowe.

Wszystko o zakładach Cycling
Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach kolarskichRodzaje zakładów rowerowychZrozumienie kursów na kolarstwo
Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach kolarskich

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach kolarskich

Zakłady kolarskie to forma zakładów online, która umożliwia graczom obstawianie wyścigów kolarskich. Jest to stosunkowo nowa forma zakładów online. Pierwszym wyścigiem kolarskim w internetowym bukmacherze był Tour de France w 2000 roku. Na początku obstawiania kolarstwa większość graczy miała możliwość obstawiania tylko tego, kto wygra wyścig. Turnieje takie jak Mistrzostwa Świata w Kolarstwie UCI daje graczom ekscytujące możliwości obstawiania na rowerze.

Jednak, wraz z popularyzacją kolarstwa, zakłady kolarskie stały się bardziej wyrafinowane. Teraz gracze mogą obstawiać różne wyniki, w tym liczbę okrążeń pokonanych przez danego kolarza i zwycięzcę poszczególnych etapów wyścigu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach kolarskich
Rodzaje zakładów rowerowych

Rodzaje zakładów rowerowych

Gracze mogą stawiać różne rodzaje zakładów kolarskich. Oto najczęstsze typy popularnych zakładów rowerowych oferowanych przez większość bukmacherów:

 • Zwycięzca wyścigu indywidualnego: Ten zakład kolarski pozwala graczom postawić zakład na tego, kto ich zdaniem zostanie zwycięzcą wyścigu indywidualnego.
 • Trzy najlepsze wykończenie: Ten zakład kolarski pozwala graczom postawić zakład, w którym trzej kolarze, ich zdaniem, zajmą trzy pierwsze miejsca.
 • Zwycięzca sprintu: Gracze mogą stawiać zakłady kolarskie na tego, kto ich zdaniem będzie zwycięzcą sprintu kolarskiego.
 • Najlepszy wspinacz: Gracze mogą stawiać zakłady kolarskie na tego, kto ich zdaniem będzie najlepszym wspinaczem w wyścigu kolarskim.

Jak postawić na jazdę na rowerze?

Aby postawić na jazdę na rowerze, gracze powinni:

 • Otwórz konto z renomowany bukmacher online
 • Szukaj wyścigów kolarskich, które już wkrótce się odbędą
 • Przeczytaj o kolarzach, którzy wezmą udział w wyścigu
 • Wybierz odpowiedni typ zakładu, np. który rowerzysta ich zdaniem wygra wyścig
 • Podaj kwotę, jaką chcieliby postawić i sfinalizuj zakład
Rodzaje zakładów rowerowych
Zrozumienie kursów na kolarstwo

Zrozumienie kursów na kolarstwo

W zakładach kolarskich kursy są zwykle wyrażane w postaci dziesiętnej lub ułamkowej. Szanse odzwierciedlają, ile pieniędzy wygra gracz, jeśli postawi 100 $. Na przykład, jeśli kursy na konkretnego rowerzystę są wymienione jako 11/20, gracz obstawiający 100 USD na tego rowerzystę wygra 110 USD, jeśli preferowany przez niego rowerzysta wygra wyścig.

Gracze powinni szukać jak najwyższych kursów na rowerze i czytać o tym wskazówki dotyczące zakładów sportowych, dzięki czemu mogą zmaksymalizować swoje zyski podczas obstawiania.

Co może wpłynąć na kursy w zakładach kolarskich?

Na kursy na zakłady kolarskie może wpływać kilka różnych czynników. Obejmują one:

 • Dystans wyścigu kolarskiego. Wyścig kolarski o długości zaledwie jednego kilometra będzie miał mniejsze szanse niż wyścig kolarski o długości 100 mil, ponieważ w dłuższych wyścigach jest więcej potencjalnych wyników.
 • Doświadczenie i historia rowerzystów: Wyścig kolarski, w którym biorą udział dobrze znani i doświadczeni kolarze, będzie miał wyższe szanse niż wyścig kolarski z mniej znanymi kolarzami, ponieważ ta pierwsza grupa ma większe szanse na wygraną.
 • Warunki pogodowe: Warunki pogodowe mogą wpływać na szanse wyścigu kolarskiego. Na przykład, jeśli w dniu wyścigu kolarskiego pada ulewny deszcz, szanse na to, że kolarze radzą sobie dobrze na mokrej nawierzchni będą wyższe niż zwykle.
Zrozumienie kursów na kolarstwo