Greyhounds zakłady

Wyścigi chartów, praktyka, która istnieje od około półtora wieku, są nadal bardzo popularnym sportem kibiców. Sport, który rozpoczął się od coursingu (wysyłanie chartów do pogoni za zającem), obecnie odbywa się głównie na torze owalnym, podobnie jak wyścigi konne (oczywiście bez dżokeja).

Jedną z rzeczy, która przyciąga wielu ludzi do wyścigów chartów, jest możliwość obstawiania na nie. Wspaniale jest patrzeć, jak psy, które osiągają prędkość do 72 km/h, ścigają przynętę do mety. Emocje są jeszcze większe, gdy widz postawił zakład i ma szansę na wygraną.

Greyhounds zakłady
Najlepsze zakłady na chartyJak obstawiać wyścigi chartówKursy na wyścigi chartów
Najlepsze zakłady na charty

Najlepsze zakłady na charty

Wyścigi chartów były i pozostały w dużej mierze nieuregulowaną formą spędzania wolnego czasu. Jednak dzisiaj, w kraje podobnie jak Wielka Brytania, USA, Australia i Irlandia, sport stanowi dużą część branży bukmacherskiej. W tych krajach są nawet ludzie oddani oferowaniu wskazówek dotyczących zakładów sportowych na charty.

Rozwój zakładów sportowych online sprawił, że praktyka ta stała się jeszcze bardziej popularna. Ludzie kochają ten sport, ponieważ jest szybki. Po rozpoczęciu wyścigu postawiony zakład nie trwa długo przed poznaniem wyniku.

Nawet z popularnością zakłady sportowe online, wiele osób nadal ogląda fizycznie wyścigi chartów. Tory wyścigowe Greyhound, takie jak Romford, Nottingham, Sandown Park, Shelbourne Park i Wentworth Park, zawsze witają entuzjastycznych graczy i widzów. Niektórzy bukmacherzy, którzy wiedzą, jak ludzie lubią obstawiać te wydarzenia sportowe, nawet transmitują je na żywo.

Najlepsze zakłady na charty
Jak obstawiać wyścigi chartów

Jak obstawiać wyścigi chartów

Wystarczy wiedzieć, czym są zakłady sportowe, aby zrozumieć obstawianie chartów. ten zwykłe strategie zarządzania ryzykiem i odrabiania wystarczającej ilości pracy domowej mają zastosowanie również w tym przypadku. Najlepsze psy to najbezpieczniejsze zakłady, podobnie jak niektóre drużyny piłkarskie wydają się wygrywać za każdym razem, gdy staną. W dekadzie między 1983 a 1983 r. wszyscy obstawialiby Ballyregana Boba, psa gończego, który odniósł rekordowe 32 zwycięstwa z rzędu.

Ze względu na szybkość wyścigów w grze nie ma zbyt wiele do postawienia. Oprócz zdecydowanego zwycięzcy, inne powszechne zakłady dotyczą tego, ile czasu zajmie ukończenie wyścigu, pozycja danego psa i czy którykolwiek z konkurentów potknie się.

Aby postawić, wystarczy znaleźć stronę z zakładami online, która oferuje rynki wyścigów psów, otworzyć i załadować konto bukmacherskie, a następnie postawić zakład.

Jak obstawiać wyścigi chartów
Kursy na wyścigi chartów

Kursy na wyścigi chartów

Wyścigi zwierząt (głównie wyścigi konne i charty) to coś więcej niż tylko zwierzę. Szanse są również ustalane przez trenera psów. Psy tresowane przez doświadczonych trenerów zawsze miały większe szanse na wygraną. Czynnikiem decydującym jest również rodowód psa.

Podobnie jak u ludzi, wiek i poziom sprawności konkurencyjnego psa również wpływają na szanse. Pojawienie się nowych psów zbliżających się do ich szczytu często spycha dotychczasowych faworytów w dół w kolejności dziobania. Dobrą stroną psów jest to, że w krótkim czasie mogą brać udział w wielu wyścigach. Oznacza to, że gracze mogą postawić wiele zakładów na określone psy, gdy są w stałym biegu formy.

Kursy są oferowane na stronie z zakładami do kilku minut przed rozpoczęciem wyścigu. Obstawiający wybierają preferowane kursy i stawiają na nie. Nie ma różnicy między kursami, nawet jeśli wyglądają inaczej (amerykański, brytyjski i europejski). Różne wyrażenia linii pieniężnej, dziesiętnej lub ułamkowej nie oznaczają, że zwycięzcy otrzymają różne kwoty. Niektóre kursy pokazują kwotę, jaką gracz może wygrać, łącznie ze stawką, podczas gdy inne nie uwzględniają stawki.

Kursy mogą jednak różnić się w zależności od strony bukmacherskiej. Ale różnica rzadko jest znacząca, chyba że obstawia się fortunę.

Kursy na wyścigi chartów