Rugby zakłady

Zakłady na rugby to forma zakładów sportowych, która polega na przewidywaniu wyniku meczu rugby. Aby wygrać, gracze muszą prawidłowo wybrać, która strona zwycięży lub czy dojdzie do remisu między którąkolwiek z drużyn.

Zakłady na rugby rozpoczęły się, gdy sport zyskał na popularności na całym świecie. W 1997 roku bukmacherzy zarobili dużo pieniędzy obstawiając Ligę Rugby. Wtedy zdali sobie sprawę, jak potencjał ten sport ma w przyciąganiu graczy, podobnie jak piłka nożna.

Weterani bukmacherzy, tacy jak BetWays i Unibet, zaczęliby wtedy przyjmować zakłady na rugby, a jak mówią, reszta to już historia. Dziś każda minuta meczu rugby ma wielką wartość dla graczy.

Jak popularne są zakłady na rugby?

Chociaż zakłady na rugby mogą nie być tak popularne jak zakłady piłkarskie, nadal jest to bardzo popularna forma hazardu. Dzieje się tak głównie dlatego, że rugby to światowy sport, w którym przez cały rok odbywa się wiele różnych turniejów. Gracze mogą znaleźć wiele okazji do obstawiania zakładów w rugby, co jest jednym z głównych powodów, dla których branża wciąż się rozwija.

Jak obstawiać rugby

Aby postawić na rugby należy:

 • Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie i
 • Wybierz rugby jako sport, na który chcą postawić.
 • Wybierz mecz rugby i rodzaj zakładu, który chcą postawić
 • Wybierz/wprowadź kwotę, którą chcą postawić
 • Złóż zakład i poczekaj na wynik

Jakie są główne rodzaje zakładów na rugby?

Oferty zakładów na rugby wiele rodzajów zakładów. Oto kilka przykładów:

 • Zwycięzca meczu: Ten rodzaj zakładu polega na wytypowaniu zwycięzcy meczu rugby.
 • Zakłady z handicapem: To wtedy jedna drużyna ma przewagę, aby wyrównać szanse.
 • Zakłady na spread punktowy: Ten rodzaj zakładu jest podobny do zakładów z handicapem, ale polega na przewidywaniu, o ile punktów jeden zespół wygra lub przegra.
 • Zwycięzca turnieju: To jest zakład na to, kto wygra konkretny turniej rugby.

Powyżej/Poniżej: Gracze przewidują, czy łączne wyniki meczu rugby będą wyższe, czy niższe od określonej liczby.

Dostępnych jest również wiele innych rodzajów zakładów, a gracze powinni przeprowadzić rozeznanie przed postawieniem jakichkolwiek zakładów.

Rugby zakłady
Kursy na rugby
Kursy na rugby

Kursy na rugby

Kursy rugby są obliczane inaczej niż w przypadku inne sporty. Dzieje się tak dlatego, że mecze rugby trwają tylko 80 minut, podczas gdy na przykład mecze piłki nożnej trwają 90 lub 120 minut. Bukmacherzy zarabiają pieniądze, zapewniając sobie przewagę nad graczami na danym rynku. Dzięki temu mogą zarabiać i pozostać w biznesie, o czym należy pamiętać podczas obstawiania.

Co wpływa na kursy rugby?

Na kursy rugby wpływa wiele różnych czynników. Niektóre z najważniejszych to:

 • Forma obu drużyn: Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik w zakładach na rugby. Drużyny w dobrej formie są zwykle nagradzane mniejszymi szansami, podczas gdy walczące drużyny będą miały większe szanse.
 • Poprzednie wyniki bezpośrednie: Jeśli dwie drużyny grają blisko siebie, szanse na remis będą wyższe.
 • Warunki pogodowe: Może to być istotny czynnik, zwłaszcza jeśli pada deszcz lub wieje silny wiatr.
 • Którzy gracze są niedostępni dla którejkolwiek ze stron: To kolejny ważny czynnik. Jeśli jedna drużyna musi grać bez swoich najlepszych graczy, kursy to odzwierciedlą, a gracze powinni odpowiednio dostosować swoje zakłady.
 • Miejsce meczu: Niektóre lokale są postrzegane jako trudniejsze do grania niż inne, co znajduje odzwierciedlenie w kursach.
Kursy na rugby