Wszystko o zakładach Rugby

Rugby to jeden z najpopularniejszych sportów do obstawiania. Głównym celem w rugby jest zdobycie przez drużynę większej liczby punktów niż jej przeciwnik. Gracze mogą obstawiać zakłady na wiele różnych sposobów i muszą zrozumieć, co oznacza każdy rodzaj zakładu, zanim postawią swoje pieniądze.

Ten post przedstawia niektóre z podstaw zakładów na rugby dla tych, którzy mogą nie być tak zaznajomieni z tym sportem i jego aspektami hazardowymi. Jeszcze nie jest za późno, aby ktokolwiek zaangażował się w zakłady na rugby i przekonał się, czy może cieszyć się tym doświadczeniem.

Wszystko o zakładach Rugby
Najlepsze strony z zakładami na rugbyJak obstawiać rugbyRodzaje zakładów na rugbyZrozumienie kursów zakładów na rugby
Najlepsze strony z zakładami na rugby

Najlepsze strony z zakładami na rugby

Zakłady na rugby to forma zakładów sportowych, która polega na przewidywaniu wyniku meczu rugby. Aby wygrać, gracze muszą prawidłowo wybrać, która strona zwycięży lub czy dojdzie do remisu między którąkolwiek z drużyn.

Obstawianie rugby rozpoczęło się, gdy ten sport zyskał uwagę na całym świecie. W 1997 roku bukmacherzy zarobili dużo pieniędzy obstawiając Ligę Rugby. Wtedy zdali sobie sprawę, jak potencjał ten sport ma w przyciąganiu graczy, podobnie jak piłka nożna.

Weterani bukmacherzy, tacy jak BetWays i Unibet, zaczęli wtedy stawiać zakłady na rugby, a jak mówią, reszta to już historia. Dziś każda minuta meczu rugby ma wielką wartość dla graczy.

Jak popularne są zakłady na rugby?

Chociaż zakłady na rugby online mogą nie być tak popularne jak zakłady piłkarskie, nadal jest to bardzo popularna forma hazardu. Dzieje się tak głównie dlatego, że rugby jest światowym sportem, w którym przez cały rok odbywa się wiele różnych turniejów. Gracze mogą znaleźć wiele okazji do obstawiania zakładów w rugby, co jest jednym z głównych powodów, dla których branża wciąż się rozwija.

Turnieje, w tym Puchar Świata w rugby jest niezwykle popularny wśród graczy sportowych. Obserwuj więc ważne wydarzenia sportowe, aby obstawiać zakłady!

Najlepsze strony z zakładami na rugby
Jak obstawiać rugby

Jak obstawiać rugby

Aby postawić na rugby, należy:

 • Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie i
 • Wybierz rugby jako sport, na który chcesz postawić.
 • Wybierz mecz rugby i rodzaj zakładu, który chcą postawić
 • Wybierz/wprowadź kwotę, którą chcą postawić
 • Złóż zakład i poczekaj na wynik
Jak obstawiać rugby
Rodzaje zakładów na rugby

Rodzaje zakładów na rugby

Oferty zakładów na rugby wiele rodzajów zakładów. Oto kilka przykładów:

 • Zwycięzca meczu: Ten rodzaj zakładu polega na wytypowaniu zwycięzcy meczu rugby.
 • Zakłady z handicapem: To wtedy jedna drużyna ma przewagę, aby wyrównać szanse.
 • Zakłady na spread punktowy: Ten rodzaj zakładu jest podobny do zakładów z handicapem, ale polega na przewidywaniu, o ile punktów jeden zespół wygra lub przegra.
 • Zwycięzca turnieju: To jest zakład na to, kto wygra konkretny turniej rugby.

Powyżej/Poniżej: Gracze przewidują, czy łączne wyniki meczu rugby będą wyższe, czy niższe od określonej liczby.

Dostępnych jest również wiele innych rodzajów zakładów, a gracze powinni przeprowadzić rozeznanie przed postawieniem jakichkolwiek zakładów.

Rodzaje zakładów na rugby
Zrozumienie kursów zakładów na rugby

Zrozumienie kursów zakładów na rugby

Kursy rugby są obliczane inaczej niż w przypadku inne sporty. Dzieje się tak dlatego, że mecze rugby trwają tylko 80 minut, podczas gdy na przykład mecze piłki nożnej trwają 90 lub 120 minut. Bukmacherzy zarabiają pieniądze, zapewniając sobie przewagę nad graczami na danym rynku. Dzięki temu mogą zarabiać i pozostać w biznesie, o czym należy pamiętać podczas obstawiania.

Co wpływa na kursy rugby?

Na kursy rugby wpływa wiele różnych czynników. Niektóre z najważniejszych to:

 • Forma obu drużyn: Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik w zakładach na rugby. Drużyny w dobrej formie są zwykle nagradzane mniejszymi kursami, podczas gdy walczące drużyny będą miały większe szanse.
 • Poprzednie wyniki bezpośrednie: Jeśli dwie drużyny grają blisko siebie, szanse na remis będą wyższe.
 • Warunki pogodowe: Może to być istotny czynnik, zwłaszcza jeśli pada deszcz lub wieje silny wiatr.
 • Którzy gracze są niedostępni dla którejkolwiek ze stron: To kolejny ważny czynnik. Jeśli jedna drużyna musi grać bez swoich najlepszych graczy, kursy to odzwierciedlą, a gracze powinni odpowiednio dostosować swoje zakłady.
 • Miejsce meczu: Niektóre lokale są postrzegane jako trudniejsze do grania niż inne, co znajduje odzwierciedlenie w kursach.
Zrozumienie kursów zakładów na rugby