Boks

Boks to jedna z najstarszych form współzawodnictwa, której początki sięgają III wieku p.n.e. W pewnym momencie boks był najpopularniejszym sportem na świecie, na który można było obstawiać, i był dobrze znany z tego, że widział jedne z największych zakładów w branży zakładów sportowych. Boks składa się z dwóch zawodników w kwadratowym ringu, z których każdy nosi rękawice ochronne przez określony czas.

Profesjonalne mecze bokserskie trwają zazwyczaj do dwunastu rund po trzy minuty dla mężczyzn i dwie minuty dla kobiet. Jak zapewne wiesz, otwiera to świat możliwości obstawiania zakładów na mecze bokserskie.

Boks
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Podstawy zakładów na boks

Podstawy zakładów na boks

Jednym z najstarszych rodzajów zawodów jest boks. Pochodzi już z III wieku p.n.e. Był punkt, że boks był najpopularniejszym sportem na świecie, jeśli chodzi o zakłady. Był również dobrze znany z niektórych zakładów o największej pozycji we wszystkich zakładach sportowych.

Czym jest boks? To sport, w którym dwóch graczy zostaje umieszczonych w kwadratowym ringu. Noszą wyściełane rękawiczki, aby chronić się podczas walki.

Podział jest dość prosty. Każdy mecz boksu zawodowego trwa zwykle do 12 rund, a każda runda trwa około 3 minut dla mężczyzn. U kobiet ląduje po około 2 minutach. Ze względu na to, ile rund ma każdy mecz, istnieje wiele możliwości obstawiania zakładów.

Podstawy zakładów na boks
Czym są zakłady na boks?

Czym są zakłady na boks?

Boks sięga czasów starożytnych cywilizacji, więc nie jest niespodzianką, że ludzie obstawiali ten sport od samego początku. Chociaż boks był najpopularniejszym sportem do zakładów, w ostatnich latach został przyćmiony przez sporty takie jak Mieszane Sztuki Walk awans.

Zanim pojawiły się liczne zakłady sportowe, boks nadal miał sprawiedliwy udział w zakładach. Przyciągnęło nawet niektórych z najbogatszych ludzi, którzy stawiali wysokie zakłady. Chociaż może nie jest już najpopularniejszym sportem do obstawiania, nadal pozostaje dość popularny wśród graczy na całym świecie.

Obstawianie boksu to zupełnie inne zwierzę, co oznacza, że nie możesz po prostu wybrać dowolnego stylu obstawiania z innego sportu i zastosować go do boksu. Musisz wybrać strategie, które są przeznaczone wyłącznie dla tego sportu. Jeśli spróbujesz ukraść strategię, której być może użyłeś, kiedy zakłady na koszykówkę, to po prostu nie zadziała ani nie będzie miało sensu. Zakłady na boks mają tendencję do mierzenia różnych elementów w boksie, takich jak rundy lub wygrane.

Czym są zakłady na boks?
Jak obstawiać mecze pudełkowe?

Jak obstawiać mecze pudełkowe?

Podobnie jak w przypadku większości konkurencyjnych sportów jeden na jednego, standardową metodą zakładów na boks jest obstawianie wyniku walki. Jest to podobne do obstawiania zakładów na pieniądze w sportach zespołowych. To tak samo, jak wtedy, gdy obstawiający stawiają zakłady na zwycięzcę w UFC i tenis ziemny. Format meczu bokserskiego zapewnia również inne rodzaje zakładów, które można rozstrzygnąć w trakcie walki.

Tak samo jak z UFC, obstawiający mogą postawić, ile rund według nich będzie miała walka, a także mogą obstawiać, kto ich zdaniem wygra.

Ogólnie rzecz biorąc, zakład można postawić na mecz kończący się nokautem, nokautem technicznym lub dyskwalifikacją. Lub obstawiający mogą postawić na decyzję lub decyzję techniczną, jeśli walka rzeczywiście trwa. Jeśli naprawdę chcesz zaryzykować, możesz postawić na rzadkie zakończenie, że mecz zakończy się remisem lub remisem technicznym.

Ponadto możesz postawić na kwotę przekraczającą łączną liczbę rund, jaką będzie trwała walka. Możesz także postawić rodzaj zakładu o nazwie Zakłady na rundy grupowe; pozwala to postawić na walkę kończącą się rundą 1 lub 2 lub rundą 3 lub 4, lub tak dalej.

Aby pójść o krok dalej, możesz również sparować oddzielne wyniki z innej walki na tej samej karcie. Wypłata będzie znacznie większa; ale z tym ryzyko jest również znacznie większe.

Jeśli chodzi o zakłady online, ważne jest również, aby wybrać witrynę bukmacherską, która najlepiej Ci odpowiada. Tylko upewnij się, że strona jest niezawodna, odpowiedzialna i że faktycznie otrzymasz zwrot pieniędzy wraz z wygranymi, jeśli postawisz poprawnie. Istnieje wiele fałszywych witryn, więc upewnij się, że umieszczasz swoje pieniądze we właściwym miejscu i we właściwym miejscu.

Jak obstawiać mecze pudełkowe?
Zrozumienie szans zakładów na boks

Zrozumienie szans zakładów na boks

Boks kursy bukmacherskie są tworzone z wykorzystaniem różnych czynników i prawdopodobnych scenariuszy. Jeśli dwaj pierwsi zawodnicy walczyli wcześniej ze sobą, odgrywa to znaczącą rolę w ustalaniu szans. Bukmacherzy i gracze wykorzystają te wyniki, aby określić najlepszą strategię na zbliżającą się walkę i jak wierzą, że ona się rozegra.

Jeśli wcześniej nie walczyli ze sobą, statystyki każdego gracza będą nadal analizowane. Jak często wygrywają? Jaki jest ich styl walki? Jak się bronią i atakują przeciwnika? Zakłady sportowe będą również mierzyć, kto według opinii publicznej wygra w walce, i dostosuje kursy na boks odpowiednio.

Podobnie jak w UFC, bokser może wygrać w każdej chwili. Ważne jest, aby nie brać faworytów i oczekiwać, że wygrają.

Zrozumienie szans zakładów na boks
Skup się na pojedynku

Skup się na pojedynku

Aby obstawiać najlepsze zakłady na boks, nie możesz po prostu wiedzieć, który bokser jest lepszy, a który gorszy. Musisz znać swoje mocne i słabe strony, zwłaszcza jeśli wcześniej grał z tym przeciwnikiem. Przeanalizuj ich wytrzymałość, regenerację, szybkość i zasięg.

Jeśli chodzi o zakłady online na boks, być może będziesz musiał studiować statystyki bardziej niż w przypadku obstawiania innego sportu. Nie wystarczy spojrzeć na rekordy i rankingi. Musisz znać każdego boksera i wiedzieć, jak radzi sobie w zawodach.

To ten rodzaj wiedzy, który pomoże Ci zdobyć przewagę i wygrać duże. Bardzo ważne jest również, aby zwracać uwagę na kategorie wagowe i to, jak każdy zawodnik radzi sobie z przeciwnikami.

Nie stawiaj na hype

Jasne, tłum może tracić rozum nad konkretnym graczem, ale tylko dlatego, że jest szum, nie oznacza, że wygrają. Nie kupuj tego, jak ludzie się czują lub myślą. Przejrzyj statystyki i badania, które sam przeprowadziłeś, ponieważ znacznie lepiej wiesz, jak mogą pojawić się wyniki, jeśli wykonałeś swoje badania.

Wielu fanów boksu ma tendencję do odwracania swoich przekonań od innego fana. Często jest to ślepe i dobre intencje, ale jeśli chodzi o lepsze, możesz po prostu iść z klimatem. Czy chcesz wyjść zwycięzcą czy przegranym? Cóż, musisz opierać swoje zakłady na tym, kto Twoim zdaniem będzie zwycięzcą – lub przegranym.

Skup się na pojedynku
Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na żywo

Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na żywo

Choć może się to wydawać trochę zacofane, możesz obstawiać mecz, gdy mecz jeszcze trwa. Właściwie jest to jeden z najpopularniejszych sposobów obstawiania, jeśli chodzi o boks. Z tego powodu zakłady na żywo są dostępne u większości bukmacherzy online.

Istnieje wiele mądrych powodów, aby postawić na boks, gdy wszystko jest jeszcze w toku. Oto kilka przykładów:

  1. Włóż dużo pracy w obstawianie, zwłaszcza na rzadkie mecze i wszystko, czym są
  2. Zauważ, że na każdy zakład jest więcej kursów
  3. Zmierz się z najlepszymi graczami i sprawdź swój spryt
  4. Sprawdź, jak zmienia się kurs w miarę postępu każdego meczu

Jeśli planujesz obstawiać na żywo online, będziesz mieć wiele możliwości obstawiania zakładów. Dobrą wiadomością jest to, że prawie każdy zakład jest dostępny u bukmacherów online w trakcie gry. Tak więc, niezależnie od Twojej wygody lub wiedzy, możesz znaleźć typ, który najlepiej Ci odpowiada, jeśli chodzi o zakłady bokserskie online.

Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na żywo
Podstawy obstawiania linii

Podstawy obstawiania linii

Masz wystarczająco dużo czasu, aby móc wykorzystać swoją wiedzę i postawić zakład. Jednak walki w namiotach będą ustalane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, tak samo później, podobnie jak linie zakładów.

Zdarzały się nawet przypadki, w których krążą plotki o ważnej walce (pomyśl: Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor), bukmacherzy akceptują zakłady przed rozpoczęciem negocjacji. Z dobrych wiadomości, jeśli walka nie odbędzie się w wybranym przedziale czasowym, zakłady zostaną zwrócone.

Możesz także utrudnić swój zakład, konsultując się z ekspertem od boksu. Parowanie pomaga również być na bieżąco z wiadomościami o zakładach i tym, co dzieje się w świecie zakładów. Będziesz także wiedział, gdzie są szanse - zawsze.

Co warto wiedzieć o nieważnych zakładach

W każdej grze, aby Twój zakład był ważny, musisz zacząć grać. Tak więc, jeśli z jakiegoś powodu twój bokser wycofa się i zostanie zastąpiony przez innego zawodnika, twój zakład zostanie ci zwrócony. Nie możesz postawić na gracza, który w rzeczywistości nie gra.

Podstawy obstawiania linii
Zakłady Parlay na boks

Zakłady Parlay na boks

Jeśli szukasz dużej wypłaty, istnieje dobry sposób na postawienie zakładu: Zakład Parlay. Gracze mogą sparować kilka wyników z tej samej karty, aby podnieść stawki. Możesz spieniężyć dowolną linię pieniężną, runda lub metoda zwycięstwa na wydarzenie z innego. Należy zauważyć, że nie można sparować dwóch wydarzeń z tego samego wydarzenia.

Na przykład: Nie możesz postawić na wygraną McGregora (-600) i wygraną McGregora w trzeciej rundzie (+1200). To, co możesz zrobić, to obstawiać pojedyncze zakłady u tego samego bukmachera online – nie możesz po prostu powiązać ich w parlay.

Zakłady na metodę zwycięstwa

Jeden z najbardziej popularne metody obstawiania zakładów jest „metodą zwycięstwa”. Specyfika tego, jak kończy się walka, może się opłacać i jest szczególnie pomocna w przypadku meczu, który jest raczej jednostronny. Możesz więc założyć, że bokser z KO przeciwnika lub odwrotnie. Możesz też postawić, że mecz zakończy się remisem. Możesz wybrać każdego boksera, który wygra przez KO/TKO lub decyzję w boksie. Możesz także postawić na rzadki przypadek remisu.

Kluczowe dania na wynos

  • Czy gracze walczyli już wcześniej?
  • Jak radził sobie każdy gracz?
  • Jaki jest styl walki każdego gracza?
  • Czy zastanawiałeś się, jaki rodzaj zakładu chcesz postawić?
  • Czy są jakieś konkretne zakłady na żywo, które musisz mieć na oku?
Zakłady Parlay na boks
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak