Water Polo zakłady

Piłka wodna została po raz pierwszy zagrana w kraje Europy Środkowej na przełomie wieków i został włączony do programu igrzysk olimpijskich w 1900 roku. Europejskie drużyny męskie Węgier, Hiszpanii, Rosji, Włoch i byłej Jugosławii zazwyczaj były mocne w remisach mężczyzn na mistrzostwach świata i na olimpiadzie. Gry, natomiast kobieca drużyna z USA jest najwspanialsza.

W igrzyskach olimpijskich 2016 wzięło udział w sumie 260 sportowców z 20 krajów. Serbia zdobyła złoty medal w turnieju mężczyzn po pokonaniu w finale Chorwacji. Piłka wodna, podobnie jak wiele innych niedocenianych sportów, oferuje fantastyczne możliwości obstawiania dla doświadczonych graczy.

Water Polo zakłady
Dlaczego piłka wodna jest popularna w zakładach?

Dlaczego piłka wodna jest popularna w zakładach?

Mimo, że piłka wodna jest dobrze rozwiniętym sportem, interesuje ją tylko niewielka grupa osób. Z drugiej strony profesjonalni gracze uważają, że słabe oświetlenie tego sportu jest atrakcyjne, ponieważ o wiele łatwiej jest grać przeciwko bukmacherowi, gdy jest niewielu ekspertów w tej konkretnej dziedzinie sportu.

Piłka wodna może nie ma największej międzynarodowej publiczności, ale ma na tyle dużą liczbę fanów, że jest dostępna na większości głównych stron bukmacherskich. Jest to szczególnie prawdziwe co cztery lata, kiedy odbywają się igrzyska olimpijskie, a sport jest ponownie przedstawiany globalnej publiczności. Bukmacherzy piłki wodnej obejmują inne kluczowe wydarzenia, takie jak ważne pojedynki NCAA, główne ligi europejskie i Liga Światowa FINA Water Polo pomiędzy turniejami olimpijskimi.

Musimy jednak pamiętać, że zakłady na piłkę wodną nie mają takiego samego poziomu obecności w Internecie jak inne ważne sporty. Znalezienie dobrej lokalizacji do postawienia na piłkę wodną online wymaga pewnego wysiłku. Podczas igrzysk olimpijskich łatwo znaleźć miejsca, w których można postawić na piłkę wodną, ale poza sezonem to prawdziwe polowanie.

Innym powodem popularności zakładów na piłkę wodną online jest to, że są one porównywalne z innymi sportami, co ułatwia zrozumienie. Na przykład w koszykówce wszyscy grają w obronie i ofensywie. Jest środek, wartownik, rozgrywający i strzelcy z zewnątrz, którzy cały czas poruszają piłką - zupełnie jak w water polo.

Aby ustalić kąty strzałów, musisz być w ciągłym ruchu, podobnie jak w hokeju na trawie. Jedynym sposobem na zdobycie bramki jest pokonanie bramkarza, tak jak w piłce nożnej. Natomiast piłka wodna rozgrywana jest w całości w wodzie, bez kontaktu z dnem basenu – przez 32 minuty na raz.

Dlaczego piłka wodna jest popularna w zakładach?
Jak obstawiać piłkę wodną?

Jak obstawiać piłkę wodną?

Utrzymuj konta u co najmniej dwóch różnych bukmacherów na piłkę wodną, aby mieć otwarty wybór. Ułatwi Ci to uzyskanie kursów na dowolny konkretny mecz, który Cię interesuje. Nawet na najlepszy bukmacher online, piłka wodna jest strzałem w dziesiątkę, więc posiadanie kilku stron do sprawdzenia i obstawiania to dobry pomysł.

Ta rada opiera się na fakcie, że żaden bukmacher nie oferuje przez cały czas kompletnych, kompleksowych zakładów na piłkę wodną. Aby odkryć aktywne rynki zakładów, musisz odwiedzić kilka różnych witryn bukmacherskich.

Jak obstawiać piłkę wodną?
Czy zakłady na piłkę wodną online są legalne?

Czy zakłady na piłkę wodną online są legalne?

Każdy może postawić na piłkę wodną na dowolnych licencjonowanych turniejach i wydarzeniach bukmacherów online. Obowiązują jednak ograniczenia specyficzne dla danego kraju, dlatego należy unikać zakładów w krajach, które zabraniają zakładów sportowych online – jeśli coś pójdzie nie tak, Twój kraj nie będzie w stanie Ci pomóc.

Najlepsze zakłady na piłkę wodną

Najbardziej popularne typy zakładów na rynkach zakładów na piłkę wodną określa się, kto wygra mecz, jaki będzie łączny wynik i margines zwycięstwa zwycięskiej drużyny. Jeśli chodzi o piłkę wodną, bukmacherzy zachowują prostotę, ponieważ nie jest to najpopularniejszy sport pod względem ogólnej obsługi zakładów.

Czy zakłady na piłkę wodną online są legalne?
Zrozumienie kursów zakładów na piłkę wodną

Zrozumienie kursów zakładów na piłkę wodną

Kursy na pieniądze

W grze na pieniądze z piłki wodnej Twoim celem jest wybranie zwycięskiej drużyny.

Tutaj kursy wyświetlane przy każdej drużynie wskazują, ile zostaniesz poproszony o zaryzykowanie w stosunku do tego, ile możesz wygrać. Kursy są dostosowywane przez bukmacherów, aby odzwierciedlić postrzeganą różnicę talentów między zespołami.

Kursy są ustawione w taki sposób, aby gracze byli zainteresowani obiema stronami zakładu. Słabsza drużyna otrzymuje lepsze szanse, natomiast silniejsza drużyna otrzymuje niższe kursy. Bukmacher ma nadzieję przyciągnąć w ten sposób pieniądze po obu stronach zakładu, aby przegranych można było wykorzystać do wypłacenia wygranych, podczas gdy bukmacher zachowa niewielki zysk.

Kursy handicapowe

Handicap na zakłady na piłkę wodną online działa podobnie do zakładów na pieniądze, aby prawidłowo przewidzieć zwycięską stronę. Różnica polega na tym, że zakłady z handicapem zapewniają sztuczną stratę punktów jednej lub drugiej drużynie, aby uwzględnić przewagę jednej ze stron.

Oto przykład: Serbia: -6,5 (2,10) kontra Słowacja: +6,5 (1,76).

Ten scenariusz pokazuje, że Serbia ma 6,5-punktowy handicap i jest bardzo faworyzowana do wygrania meczu. Jeśli postawisz na Serbia, muszą wygrać co najmniej siedmioma punktami, aby zostać uznanym za zwycięzcę. Twoja stawka jest przegrana, jeśli np. Serbia przegra lub wygra tylko 5 punktami.

Jeśli zamiast tego postawisz na Słowację, otrzymasz handicap 6,5 punktu na swoją korzyść. Oznacza to, że Słowacja może przegrać nawet o 6 punktów i mimo to wygrać Twój zakład. Kursy ujęte w nawiasach wskazują również, ile możesz wygrać, obstawiając zakłady na każdą drużynę.

Obstawianie sum

Celem zakładu na sumę punktów nie jest to, kto wygra grę. Celem jest odgadnięcie, czy łączna liczba punktów zdobytych w meczu będzie wyższa czy niższa od liczby ustalonej przez bukmachera.

Poniżej znajduje się przykład zakładu na całkowitą liczbę punktów:

  • Powyżej 18,5: 1,90
  • Poniżej 18,5: 1,90

W tym przypadku suma została ustalona przez bukmachera na 18,5 punktu. Na koniec gry jest to łączny wynik obu drużyn. Wybrałbyś over po kursie 1,90, jeśli uważasz, że obie drużyny osiągną łączny wynik 19 lub więcej punktów. Wybierz poniżej, jeśli uważasz, że łączny wynik wyniesie 18 lub mniej punktów.

Zrozumienie kursów zakładów na piłkę wodną
Wskazówki dotyczące zakładów na piłkę wodną

Wskazówki dotyczące zakładów na piłkę wodną

Piłka wodna to gra, w której faworyci mogą wygrać 20-30 meczów z rzędu, nawet w meczach międzynarodowych, co utrudnia dokładne określenie formy zespołu, zwłaszcza gdy jakość zawodników dla graczy w piłkę wodną jest stale zróżnicowana. Obserwuj, jak szybko drużyny przechodzą od obrony do ataku. W porównaniu do drużyny ze słabą linią obrony, drużyna, która dobrze to wykona, będzie miała przewagę w grze.

W water polo bramkarz odgrywa kluczową rolę. Kiedy bramkarz dozna kontuzji, szanse drużyny na zwycięstwo są znacznie zmniejszone, na co reagują bukmacherzy, chociaż czasami spóźniają się z dostosowaniem notowań. Każda drużyna piłki wodnej ma dodatkowych ważnych zawodników, których kontuzja może spowodować zakłócenie gry drużyny.

Poszczególne drużyny mają graczy, którzy są trzymani w grze tylko po to, aby powstrzymać najlepszych graczy przeciwnika (w oparciu o prototypy hokeistów w hokeju). Jeśli drużyna ma kluczowego zawodnika, jego nieobecność będzie miała znaczący wpływ na grę. Powinieneś unikać obstawiania meczów towarzyskich, ponieważ zespoły mogą łatwo zidentyfikować eksperymentalny skład i grać w celu opanowania nowych technik, a nie dla wygrywania.

Wskazówki dotyczące zakładów na piłkę wodną
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Powinieneś ostrożnie zarządzać swoimi środkami, aby uniknąć niespodziewanej utraty dużej sumy pieniędzy. Zawsze pamiętaj, że nigdy nie powinieneś ryzykować więcej pieniędzy niż chcesz stracić na zakład. Powinieneś podzielić swoje finanse, aby nie marnować wszystkich pieniędzy na raz.

Jeśli masz negatywną passę, nie próbuj rekompensować tego podnoszeniem stawki. Ustaw limit kwoty, którą możesz wpłacić co miesiąc, lub limit kwoty, którą możesz stracić w jednej grze.

Musisz być w stanie kontrolować swoje emocje i wiedzieć, kiedy się poddać. Jesteś bardziej skłonny do podejmowania impulsywnych decyzji, gdy jesteś zdenerwowany, co jest złe, jeśli chodzi o hazard. Zawsze miej trzeźwą głowę i dokładnie przemyśl swoją następną opcję.

Spróbuj samowykluczenia, jeśli sytuacja się pogarsza i zaczynasz odczuwać uzależnienie. Samowykluczenie pomaga osobom, które zmagają się z uzależnieniem od hazardu, odpocząć od tego i skupić swoje życie i pieniądze na czymś innym.

Może to pomóc Ci połączyć się z dodatkowymi programami społecznościowymi, które pomogą Ci poradzić sobie z problemem hazardowym, a także zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, jeśli nie masz pewności, jak pokierować kolejnymi etapami powrotu do zdrowia.

Odpowiedzialny hazard