Zagraj w Politykę już dziś – wygraj prawdziwe pieniądze

Od czasu wynalezienia zakładów ponad 2000 lat temu, praktyka ta rozszerzyła się i zawiera więcej możliwości. Polityka od setek lat jest jednym z najważniejszych tematów, na których ludzie troszczą się - ponieważ kształtuje nas, naszą przyszłość i nasz świat.

Oprócz sportu gracze mogą również przewidywać wyniki popularnych wydarzeń politycznych i wygrywać w zamian pieniądze. Czym więc są zakłady polityczne? Czy legalne jest granie na wydarzeniach politycznych? Jeśli tak, jak się do tego zabrać? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania i wiele innych, czytaj dalej.

Zagraj w Politykę już dziś – wygraj prawdziwe pieniądze
Czym są zakłady polityczne?Jak obstawiać politykęStrony z zakładami politycznymiWskazówki dotyczące zakładów politycznychOdpowiedzialny hazard
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Czym są zakłady polityczne?

Czym są zakłady polityczne?

Jak sama nazwa wskazuje, zakłady polityczne polegają na przewidywaniu wyników głównych konkursów politycznych, takich jak wybory powszechne w Wielkiej Brytanii, wybory prezydenckie w USA i inne.

Ale bukmacherzy nie tylko obstawiają polityczne kursy na prawybory. Obstawiający mogą również uzyskać informacje o rynkach, takich jak kto biegnie w jakim biurze, uczestnicy debaty, czas trwania debaty i inne. Krótko mówiąc, istnieje mnóstwo rynków zakładów politycznych do wykorzystania.

Tymczasem powszechnie uważa się, że zakłady polityczne są stosunkowo nowym wynalazkiem. Ale prawda jest taka, że zakłady polityczne mają bogatą historię, zwłaszcza w krajach zachodnich.

Jej korzenie sięgają XVI wieku we Włoszech i XVIII wieku w Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych zakłady polityczne były tak powszechne w okresie przed 1860 rokiem. W 1960 roku bukmacherzy w Nevadzie brali duże zakłady na zbliżające się wybory prezydenckie w USA. Widzisz, hazard polityczny nie jest niczym nowym.

Czy zakłady na wybory są legalne?

Tak, obstawianie oskarżeń politycznych jest w 100% legalne. Jednak ważne jest, aby obstawiać zakłady u renomowanych bukmacherów, takich jak ci wymienieni tutaj. Na przykład w USA ponad 20 stanów zalegalizowało zakłady sportowe, czyniąc zakłady polityczne w tych obszarach całkowicie legalnymi.

Jeszcze lepiej jest w Europie, gdzie większość krajów zmieniła niedawno swoje przepisy dotyczące zakładów, aby uwzględnić zakłady sportowe online. Ogólnie rzecz biorąc, obstawianie każdej okazji jest legalne, w zależności od tego, skąd pochodzi gracz.

Ale co się stanie, jeśli zakłady w danym kraju są nielegalne? Nie martw się; obstawiający w takich jurysdykcjach nadal mogą stawiać zakłady u najlepszych bukmacherów offshore.

Ci międzynarodowi bukmacherzy akceptują zagranicznych graczy, pod warunkiem, że przejdą proces KYC (Poznaj swojego klienta). Ponadto najlepsi międzynarodowi bukmacherzy są licencjonowani i regulowani przez szanowane organy, takie jak UK Gambling Commission (UKGC), Maltański Urząd ds. Gier (MGA) oraz Szwedzki Urząd ds. Hazardu.

Czym są zakłady polityczne?
Jak obstawiać politykę

Jak obstawiać politykę

Po przeczytaniu do tego momentu oczywiste jest, że chcesz postawić na wyniki polityczne, takie jak wybory prezydenckie w USA w 2024 r. Na szczęście wielu licencjonowanych bukmacherów oferuje graczom przepyszne kursy na wybory. Rekwizyty wyborcze są bardzo podobne do tradycyjnych kursów dostępnych na dowolna strona z zakładami.

Poniżej znajduje się kilka standardowych rekwizytów politycznych, na które należy zwrócić uwagę:

  • Kto wygra wybory?
  • Kto będzie biegnącym partnerem „X”?
  • Czy kandydat „X” skacze w Clintonach czy Obamach?
  • Jak długo potrwa debata między X i Y?
  • Która partia zdobędzie głosy powszechne?

Teraz, gdy znasz już niektóre popularne rynki zakładów politycznych, śmiało załóż konto w legalnym bukmacherze. Aby to zrobić, załóż konto, odbierz bonus i wybierz wydarzenie polityczne, na które chcesz postawić. Ale zanim postawisz zakład, naucz się odczytywać kursy. Na szczęście o tym będzie teraz mowa na tej stronie.

Jak czytać kursy na wybory

Odczytywanie politycznych kursów na zakłady jest dość proste. Kursy są dostępne w formacie dziesiętnym, amerykańskim lub ułamkowym, w zależności od jurysdykcji.

Kursy na zakłady dziesiętne są powszechne w Europie i Azji, podczas gdy bukmacherzy w USA i Kanadzie używają kursów amerykańskich. Wreszcie, obstawiający często napotykają kursy na zakłady ułamkowe w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Na przykład brytyjski bukmacher może oferować 2,51 szans na wygraną przez rządzącą Partię Konserwatywną w gorąco kontestowanych wyborach parlamentarnych przeciwko Liberalnym Demokratom. Teraz, w tym przypadku, jeśli obstawiający postawi 10 USD na partię rządzącą, aby zrobić to, co konieczne, kończą z zyskiem w wysokości 15,1 USD, jeśli wygra (10 x 2,51 USD).

Jeśli chodzi o kursy amerykańskie, twórca kursów może zaoferować -150 dla Joe Bidena, aby wygrać nadchodzące wybory prezydenckie. Z drugiej strony Kanye West ma +150 do wygrania.

Jeśli tak jest, obstawiający musi zapłacić 150 $, aby Biden wygrał, aby uzyskać 100 $ zysku. Tymczasem postawienie 100 USD na Kanye West może dać 150 USD zysku. Pamiętaj, że ujemny (-) kurs reprezentuje faworytów, a dodatni (+) to słabsze.

Wreszcie bukmacher może oferować zakłady w kursach ułamkowych, czyli kursach brytyjskich, czyli brytyjskich. Trzymając się pierwszego przykładu powyżej, załóżmy, że szanse Liberalnych Demokratów na prowadzenie dnia wynoszą 6/1. Jeśli tak, oznacza to, że zakład o wartości 10 $ gwarantuje zysk w wysokości 60 $ wraz ze stawką 10 $. Wystarczy pomnożyć stawkę przez licznik, a następnie podzielić przez mianownik. Następnie dodaj całkowitą stawkę, aby poznać swój potencjał wygranej.

Jak obstawiać politykę
Strony z zakładami politycznymi

Strony z zakładami politycznymi

Co sprawia, że jest to idealna strona z zakładami politycznymi? Istnieje określone kryterium wyszukiwania i wyboru najlepszych stron z zakładami politycznymi. Oto najczęstsze:

  • Licencje i regulacje: Podobnie jak w przypadku wyboru tradycyjnej witryny hazardowej, licencje powinny być głównym priorytetem przy wyborze witryny z zakładami politycznymi. Przed postawieniem zakładu wyborczego w dowolnym bukmacherze upewnij się, że witryna ma reputację, taką jak te promowane na tej stronie.
  • Protokoły bezpieczeństwa: To kolejny czynnik, który zwiększa wiarygodność witryn hazardowych. Oprócz posiadania ważnej licencji, bezpieczna strona bukmacherska musi być zaszyfrowana SSL, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych. Ponownie, większość polecanych witryn tutaj zaznacza to pole wyboru.
  • Rynki zakładów i kursy: Rynki polityczne to nie tylko inne rynki zakładów. W związku z tym najlepsi bukmacherzy muszą ciężko dążyć do zapewnienia jak największej liczby rynków. Ponadto kursy muszą być przyjazne graczom. Aby to zapewnić, zbadaj i porównaj kursy przed dołączeniem do bukmachera.
  • Bonusy i promocje: Dzięki szerokiej gamie opcji do wyboru nie warto dołączać do bukmachera, który nie oferuje zachęt. Najlepsze strony z zakładami politycznymi powinny oferować nowym graczom darmowe zakłady i bonusy od depozytu. Ponadto lojalni gracze muszą korzystać z zachęt, takich jak częste rabaty i premie depozytowe.
  • Obsługa klienta: Upewnij się, że zakłady sportowe oferują najnowocześniejszy mechanizm wsparcia. Zespół wsparcia powinien być dostępny przez telefon, e-mail, czat na żywo lub media społecznościowe. Powinny być również dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i w wielu językach. Dodatkowo wypróbuj je za pomocą zapytania lub dwóch, aby zobaczyć, jak szybko odpowiadają.
Strony z zakładami politycznymi
Wskazówki dotyczące zakładów politycznych

Wskazówki dotyczące zakładów politycznych

Co ciekawe, w zakładach politycznych nie ma dobrej ani kiepskiej strategii obstawiania. Jednak z biegiem czasu niektóre systemy okazały się bardziej wydajne niż inne. Najpierw kop głęboko, aby odkryć rzeczywistą sytuację na ziemi. Na przykład wiadomości polityczne w CNN mogą różnić się od tego, co jest dostępne w BBC. Wiadomo, że międzynarodowe kanały informacyjne mają inklinacje polityczne. Tak więc poszukaj głęboko w kilku źródłach.

Po drugie, rozważnie korzystaj z sondaży politycznych. To dlatego, że te sondaże mogą być wypaczone w zależności od źródła. Pamiętaj, że najbardziej wiarygodne sondaże przedstawiają dokładnie sytuację, w której się dzieje. Jeśli to możliwe, korzystaj z lokalnych ankieterów, ponieważ są one zazwyczaj dokładniejsze. Ogólnie rzecz biorąc, ważne jest, z kim przeprowadzono wywiad i kto przeprowadził ankietę.

Przede wszystkim ustal budżet hazardowy i przestrzegaj go przez cały czas. To jest ta rzecz; ograniczenie kwoty postawionej w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca sprawia, że straty są mniej bolesne, a wygrane jeszcze słodsze. Chodzi o to, aby dołączyć do politycznego szaleństwa, wiedząc, że straty są bardziej powszechne niż wygrane. I oczywiście nie ścigaj strat, ponieważ wynik końcowy jest przewidywalny.

Wskazówki dotyczące zakładów politycznych
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Niezależnie od tego, czy obstawiasz politykę, czy jakiekolwiek inne wydarzenie, odpowiedzialny hazard jest koniecznością. Tak więc, oprócz odłożenia limitu wydatków, jakie inne sztuczki mają zastosowanie? Na początek ustal limit czasu, ponieważ hazard może być czasochłonny. Możliwe jest spędzenie godzin w zakładach bukmacherskich, dopóki bankroll nie spadnie. W takim przypadku obstawiający nie tylko ryzykują uzależnienie od zakładów, ale także bankrutują.

Unikaj także hazardu pod wpływem narkotyków lub depresji. Gracze w depresji są znani z podejmowania irracjonalnych i nierozsądnych decyzji dotyczących zakładów. Ponadto obstawianie pod wpływem alkoholu lub narkotyków może zaburzyć ocenę. Dlatego baw się tylko wtedy, gdy głowa jest wolna od stresujących myśli lub wpływów.

Wreszcie, nie zakładaj, że zarabiasz na tym. Wiadomo, że konkursy polityczne przynoszą nieprzewidywalne wyniki, podobnie jak inne formy hazardu. Dlatego zainwestowanie fortuny na rynku zakładów prawdopodobnie sprawi, że pod koniec tego wszystkiego będziesz spłukany i zestresowany. Więc obstawiaj małe i ciesz się pokazem, gdy nadejdą.

Odpowiedzialny hazard
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak