Najlepsi bukmacherzy 10 FastPay od 2024

FastPay to wygodne, proste i szybkie rozwiązanie płatnicze, którego właścicielem jest firma Next-Generation Communications z siedzibą w Iraku. Od momentu uruchomienia w 2017 r. FastPay zyskał popularność wśród graczy bukmacherskich z Iraku ze względu na wiele zalet. Użytkownicy potrzebują irackiego numeru telefonu komórkowego, aby zarejestrować się w tej usłudze, więc jest ona ograniczona do tego kraju.

Firma szuka jednak rozwiązania tego problemu, aby mogła zyskać międzynarodowe uznanie. Najlepsze strony z zakładami sportowymi w Iraku akceptują wpłaty i wypłaty FastPay. Witryny te obsługują również języki kurdyjski i arabski, oferując jednocześnie dziesiątki możliwości obstawiania zakładów sportowych.

Najlepsi bukmacherzy 10 FastPay od 2024
O FastPayJak dokonać wpłaty za pomocą FastPayJak dokonać wypłaty za pomocą FastPayBezpieczeństwo i ochrona w FastPayOpcje obsługi klienta FastPay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
O FastPay

O FastPay

Gracze, którzy zarejestrują się na stronie internetowej z zakładami FastPay, powinni spodziewać się wysokiej jakości kursów z szerokiej gamy rynków, które obejmują również sporty wirtualne. Wszystkie lokalne drużyny sportowe, mistrzostwa i turnieje są objęte gwarancją. Gracze również będą mile widziani bonusy i liczne promocje. Ponieważ FastPay to przedpłacona bramka płatnicza, odpowiedzialny gracz z trudem przekroczy swój budżet.

Ponadto bukmacherzy FastPay stosują środki o wysokim poziomie bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę danych klientów i informacji finansowych. W tym artykule wyjaśniono, jak wpłacać za pomocą FastPay i wypłacać za pomocą tej samej metody. Czytelnicy dowiedzą się również, jak bezpieczna jest ta technika i jak skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

O FastPay
Jak dokonać wpłaty za pomocą FastPay

Jak dokonać wpłaty za pomocą FastPay

Aby dokonać wpłaty za pomocą FastPay, fani zakładów sportowych powinni najpierw potwierdzić, że witryna obsługuje tę opcję płatności. Tylko nieliczni bukmacherzy obecnie to akceptują, ale branża przechodzi szybką ewolucję, więc więcej witryn hazardowych będzie wspierać FastPay w przyszłości. Dobrze jest również potwierdzić u przedstawicieli klienta, czy metoda działa.

Konto FastPay jest dostępne za pośrednictwem strony internetowej portfela lub aplikacji mobilnej, która działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Właściciel konta może doładować swoje saldo za pośrednictwem agenta bankomatu lub najbliższego bankomatu. Powinni upewnić się, że mają wystarczającą ilość środków, zanim podejmą kolejny krok obstawiania za prawdziwe pieniądze.

Jak dokonać wpłaty FastPay

Proces wpłaty przebiega tak samo, jak przy korzystaniu z e-portfela w witrynie e-commerce. Wszystko, co gracze muszą zrobić, to:

 1. Odwiedź stronę z zakładami sportowymi i zaloguj się na swoje konto
 2. Otwórz stronę kasjera i kliknij opcję wpłaty
 3. Z listy opcji płatności wybierz FastPay
 4. Zaloguj się do wyskakującej strony za pomocą numeru telefonu komórkowego i hasła
 5. Wpisz kwotę wpłaty
 6. Potwierdź płatność

Strony z zakładami sportowymi FastPay mają elastyczne limity depozytów, a gracze mogą zapłacić zaledwie 10 USD na początek. Gracze na wysokich obrotach mogą wpłacić nawet 5000 USD za transakcję. Co więcej, nowi gracze mają prawo do dużych bonusów przy pierwszym depozycie.

FastPay pobiera zryczałtowaną stawkę w wysokości 1% za każdą wypłaconą kwotę, więc każdy depozyt obejmuje 1% kwoty depozytu. Niektórzy bukmacherzy mogą pobierać opłatę depozytową, w zależności od ich polityki płatności. Gracze muszą sprawdzić obowiązujące opłaty, zanim zaczną obstawiać swoje ulubione sporty.

Jak dokonać wpłaty za pomocą FastPay
Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay

Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay

Każdy bukmacher ma inny sposób przetwarzania wypłaty. Ale podstawowy proces jest taki sam dla wszystkich bukmacherów FastPay.

 1. Gracz musi zalogować się na swoje konto zakładów sportowych i kliknąć opcję Kasjer lub Portfel
 2. Witryna wymaga od gracza wybrania metody płatności. W takim przypadku muszą wybrać FastPay, aby dokonać wypłaty
 3. Gracz musi podać swój numer telefonu komórkowego, który jest powiązany z FastPay
 4. Następnie określają, ile wypłacić
 5. Bukmacher poprosi o weryfikację powyższych danych
 6. Strona potwierdza szczegóły i inicjuje transakcję

Szybkość transakcji jest natychmiastowa, chociaż bukmacherzy online mają własne ramy czasowe wypłaty. Zależy to od kwoty wypłaty i polityki płatności witryny.

Warunki wypłaty

Zakłady online z FastPay podlegają pewnym warunkom, aby zapewnić płynną wypłatę wygranych. Większość bukmacherów ma minimalny limit wypłat. Istnieje również limit wypłat, które można otrzymać w ciągu dnia lub tygodnia. Na przykład witryna może ustawić minimum 50 USD i maksymalnie 10 000 USD na transakcję, które będą dozwolone cztery razy w tygodniu.

Oznacza to, że gracz musiał otrzymać nagrodę w wysokości 50 USD lub więcej, aby w dowolnym momencie wymienić saldo konta na gotówkę. Niektóre z najlepszych witryn bukmacherskich FastPay oferują bezpłatne żądanie wypłaty. Później mogą naliczyć więcej, jeśli ktoś zażąda wypłat przekraczających maksymalną dozwoloną kwotę.

Warto zauważyć, że wszyscy godni zaufania bukmacherzy stosują protokoły KYC przed wypłatą wygranych na to samo metoda płatności które gracz używa do wpłacania. Na przykład ci, którzy korzystają z Visa Iraq są opłacani w ten sam sposób, podobnie jak gracze FastPay. Jeśli gracz spróbuje użyć FastPay do wypłaty, prośba może nie zostać przetworzona, jeśli nie użył jej w swojej ostatniej wpłacie.

Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay
Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay

Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay

Jako cyfrowy portfel FastPay wykorzystuje awangardowe mechanizmy ochrony online. Najbardziej zauważalną funkcją jest Secure Sockets Layer na oficjalnej stronie internetowej (HTTPS). Technologia utrzymuje bezpieczne połączenia, aby chronić poufne informacje finansowe przesyłane między dwiema platformami. Zapobiega to kopiowaniu lub modyfikowaniu przez cyberprzestępców przesyłanych danych, w tym nazw graczy, numerów kart czy kont bankowych. Jest to możliwe dzięki algorytmom szyfrowania, które szyfrują informacje podczas przesyłania, co praktycznie uniemożliwia konfigurację.

FastPay jest firmą zgodną z PA-DSS, która jest wymagana przez branżę kart płatniczych (PCI). Oznacza to, że nie przechowuje poufnych danych klientów, takich jak kod CVV2, kod PIN bezpieczeństwa i dane paska magnetycznego. Certyfikacja PA-DSS gwarantuje również ochronę informacji o klientach przed stronami trzecimi, które mogą być zaangażowane w proces płatności.

Podczas wpłaty lub wypłaty FastPay zapora ogniowa jest zaangażowana w ograniczanie potencjalnych naruszeń danych. Konta FastPay są wspierane nie tylko hasłami, ale także odciskami palców i rozpoznawaniem twarzy. Inne wymagania PA-DSS, które zwiększają bezpieczeństwo FastPay to:

 • Bezpieczne wdrożenia sieciowe
 • Bezpieczne aktualizacje oprogramowania
 • Szyfrowanie wrażliwego ruchu w sieciach publicznych
 • Regularne monitorowanie podatności online
Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay
Opcje obsługi klienta FastPay

Opcje obsługi klienta FastPay

Nie można wystarczająco podkreślić dobrej obsługi klienta. To powiedziawszy, FastPay zatrudnił uprzejmych przedstawicieli obsługi klienta, którzy są ostatecznie twarzą firmy. Ich nienaganne umiejętności są jednym z powodów, dla których wielu klientów pozostało lojalnych, umożliwiając firmie rozwój. Wyróżniają się umiejętnościami rozwiązywania problemów, zwłaszcza podczas poruszania się w skomplikowanych kwestiach.

Oprócz przyjaznego nastawienia, komunikują się jasno, wchodząc w buty swoich klientów. Skuteczna korespondencja pozwala uzyskać najwłaściwsze rozwiązanie problemu. Często przedstawiciele obsługi klienta w FastPay rezygnują z technicznego języka i żargonu na rzecz języka klienta. Ich niezawodna obsługa klienta jest dostępna 24/7. Zespół wsparcia jest osiągalny w następujący sposób.

Sekcja FAQ zawiera najczęściej zadawane pytania i ogólne odpowiedzi. Klienci powinni skorzystać z podręcznika, który zawiera wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów. Pomaga to klientom znaleźć szybkie rozwiązania przed skontaktowaniem się z agentami pomocy technicznej. Osoby, które chcą skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami klienta, mogą zadzwonić pod numer telefonu na stronie kontaktowej.

Większość graczy woli wysyłać wiadomości e-mailem. Ewentualnie wypełniają formularz kontaktowy swoimi danymi osobowymi i notatkami; formularz kontaktowy jest idealny do rozwiązywania problemów związanych z płatnościami, siecią i zapytaniami ogólnymi.

Opcje obsługi klienta FastPay
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak