Najlepsi bukmacherzy 10 GiroPay od 2024

GiroPay to niemiecka metoda płatności online, której właścicielem jest GiroPay GmbH i partnerzy z ponad 1500 instytucjami bankowymi. Założona w 2005 roku i uruchomiona w lutym 2006, umożliwia szybkie, bezpośrednie przelewy bankowe z kodem PIN i TAN. W przeciwieństwie do tradycyjnych transakcji bankowych, klienci nie muszą czekać na paragon, ponieważ pieniądze są dostępne natychmiast po udanym przelewie.

Większość witryn bukmacherskich Giropay akceptuje graczy z Niemiec i Austrii. Ponad 40 milionów użytkowników pochodzi z dwóch krajów europejskich. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa oferowanego przez GiroPay około 16% transakcji online w Niemczech odbywa się za pośrednictwem tej metody płatności.

Najlepsi bukmacherzy 10 GiroPay od 2024
Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPayJak dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą GiroPayJak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPay

Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPay

Gracze, którzy chcą sfinansować swój bankroll za pomocą GiroPay, potrzebują tylko konta bankowego, które umożliwia korzystanie z bankowości internetowej. Konto bankowe musi być ustawione na numer uwierzytelniający transakcję. Płatności z banków do serwisów bukmacherskich za pośrednictwem GiroPay są natychmiastowe.

Podłączanie Giropay do konta bankowego

Banki, które współpracują z GiroPay, zapewniają użytkownikom takie same wrażenia, jak portale bankowości internetowej banków. Jest jak rozszerzenie aplikacji bankowej, które weryfikuje transakcje za pomocą kodu PIN i TAN. Popularni partnerzy bankowi to Sparkasse i banki spółdzielcze.

Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPay
Jak dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą GiroPay

Jak dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą GiroPay

W celu wpłata w serwisie bukmacherskim, gracz wybiera preferowany bank i łączy się z GiroPay za pośrednictwem bezpiecznego środowiska bankowego. Po zalogowaniu mają dostęp do rachunku bankowego i dostępnych środków. TAN wchodzi, aby utworzyć wstępnie wypełniony przelew.

Zatwierdzenie lokaty następuje po wpisaniu przez klienta kodu PIN lub numeru rachunku. Wymiana tych poufnych danych odbywa się między klientem a jego bankiem bez angażowania witryny hazardowej. Bank autoryzuje płatność w czasie rzeczywistym po potrąceniu pieniędzy z rachunku bankowego klienta.

Następnie strona z zakładami otrzymuje tę samą kwotę i potwierdzenie w czasie rzeczywistym z banku. Gracz otrzymuje również wiadomość z potwierdzeniem, że jego depozyt się powiódł.

Dzienny limit wpłat dla Giropay

GiroPay pozwala płatności online do 10 000 € na transakcję. Odpowiedzialność za depozyty przekraczające 10 000 EUR pozostaje po stronie sprzedawcy (operatora gier). Maksymalna dzienna kwota przekazu wynosi 50 000 €. Ale te limity mogą być niższe lub wyższe w witrynie hazardowej.

Wpłata za pomocą telefonu komórkowego

W przypadku transakcji mobilnych użytkownik musi zarejestrować się za pośrednictwem swojego smartfona. Nie ma aplikacji GiroPay, chociaż płatności można przetwarzać za pomocą przeglądarek mobilnych z tymi samymi wysokimi standardami bezpieczeństwa, co wersja na komputery stacjonarne.

Ochrona danych jest na najwyższym poziomie, gdy korzystasz z bezpiecznego dostawcy usług bankowych, takiego jak Sparkasse. Kompatybilność GiroPay mobile różni się w zależności od banku. Niektóre strony bankowości internetowej są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, podczas gdy inne działają wolniej na małych urządzeniach.

Jak dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą GiroPay
Jak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay?

Jak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay?

Wygrane nie mogą zostać przeniesione na konto GiroPay. Gracz powinien użyć swoich osobistych kont bankowych, gdy żąda wypłaty z witryny bukmacherskiej. Zazwyczaj środki przelewane są natychmiast do wybranego banku.

Większość operatorów gier nie pobiera opłat za wypłatę od graczy GiroPay. Jednak niektóre banki mogą pobierać opłatę, w zależności od wypłaconej kwoty.

Dzienny limit wypłat w serwisie bukmacherskim GiroPay?

Maksymalny limit wypłaty wynosi 50 000 €, ale może się on różnić w zależności od używanego banku. Zwykle, gdy gracz używa GiroPay do obsługi swoich zakładów, platforma zapamięta ten wybór.

Ze względów bezpieczeństwa dostawca zakładów kieruje wypłaty do ostatniego banku używanego do zasilenia konta w ciągu 12 miesięcy. Jeśli klient chce skorzystać z innego banku, będzie musiał usunąć ten pierwszy z portfela.

Jakie są czasy przetwarzania?

Po podłączeniu konta bankowego i zainicjowaniu transakcji gracz może natychmiast wypłacić swoje wygrane. Większość dostawców gier nie pobiera opłat za wypłaty.

Czy mogę wypłacić pieniądze na komórkę?

TAk. Chociaż GiroPay nie ma aplikacji mobilnej, użytkownicy mogą logować się do swojej bankowości internetowej za pomocą urządzeń mobilnych obsługiwanych przez ich platformę hazardową

Jak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay?
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak