Najlepsi bukmacherzy 10 Neosurf od 2024

Neosurf został założony we Francji w 2004 roku. Ma ponad 350 000 klientów w ponad 40 krajach.

Jest to szeroko stosowany mechanizm płatności we Francji, Australii i Kanadzie i jest poprawną metodą płatności dla tysięcy witryn na całym świecie. Po zarejestrowaniu się w Neosurf gracze otrzymują kartę Neosurf. Kupony przedpłacone można również kupić w 150 000 wygodnych miejscach na całym świecie, takich jak kioski, stacje benzynowe, sklepy ogólnospożywcze, supermarkety, kawiarenki internetowe i nie tylko.

Niektóre z głównych korzyści z wyboru Neosurf to świetna aplikacja mobilna, szybkie wpłaty, lepsza kontrola budżetu i kwalifikacje do bonusów powitalnych.

Najlepsi bukmacherzy 10 Neosurf od 2024
Jak dokonać wpłaty z NeosurfWypłata z Neosurf
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Jak dokonać wpłaty z Neosurf

Jak dokonać wpłaty z Neosurf

Istnieje wiele sposobów dokonania wpłaty na konto Neosurf, z których wszystkie są wygodne i dość intuicyjne.

Kupowanie przez konto myNeosurf

Jednym ze sposobów wpłacania środków na konto Neosurf jest online za pośrednictwem konta myNeosurf.

Konto myNeosurf to portal internetowy, na którym gracze mogą wpłacać środki i przeglądać swoje saldo oraz historię transakcji. Konto jest bezpłatne, ale użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat. Weryfikacja tożsamości jest wymagana tylko w celu zwiększenia limitu zarówno depozytów, jak i wydatków.

Neosurf akceptuje karty kredytowe Mastercard i Visa oraz większość kart debetowych. Środki można również wpłacać za pomocą przelewów bankowych (SEPA) i opcji kryptowalut.

Fundusze Neosurf można również doładować za pośrednictwem jednego z wielu partnerów internetowych, takich jak między innymi Topmeup, beCharge, topengo. Niestety, obecnie nie możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem Paypal.

Limit depozytu waha się od 100 € do 30 000 €, w zależności od rodzaju konta i metody wpłaty. Można to osiągnąć, podając dodatkowe dane, dokumenty lub kolejne wpłaty.

Doładowanie gotówką

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie sprzedawcy Neosurf w Twojej okolicy. Kupony Neosurf są dostępne w dogodnych lokalizacjach, takich jak stacje benzynowe, sklepy spożywcze, supermarkety, kawiarenki internetowe i inne placówki oznaczone znakiem Payzone.

Na ich stronie internetowej znajduje się również Wyszukiwarka sklepów, za pomocą której można znaleźć lokale sprzedające kupony Neosurf w Twojej okolicy. Wybierz prawidłowe dane, aby uzyskać wyniki dotyczące legalnych punktów sprzedaży z kuponami Neosurf.

Jak dokonać wpłaty z Neosurf
Wypłata z Neosurf

Wypłata z Neosurf

Największą wadą, która powstrzymuje większość graczy przed wyborem Neosurf, jest brak metod wypłat, jak w przypadku większości przedpłaconych Metody Płatności.

Większość graczy woli, aby ich wygrane były wypłacane przy użyciu tej samej metody, którą wpłacili, ze względu na bezpieczeństwo, ochronę i prostotę. Jednak ci, którzy zdecydują się na korzystanie z Neosurf, muszą znaleźć inny sposób na wypłatę swoich środków u bukmacherów Neosurf.

Obecnie najlepszą opcją dokonywania wypłat za pomocą Neosurf są portfele elektroniczne, takie jak Neteller lub Skrill.

Inną opcją jest wypłata środków za pośrednictwem konta bankowego, ale ma to swoje wady.

Za wypłaty z konta bankowego pobierana jest opłata w wysokości 1,5%. Istnieje również prawie tydzień czasu przetwarzania, co brzmi źle, biorąc pod uwagę, że wpłaty można dokonywać natychmiast. Inną wadą wypłat z kont bankowych dla niektórych jest to, że dzięki tej metodzie historie zakładów nie będą już prywatne.

Obstawiający mogą również wypłacić pieniądze za pomocą swojej karty Neocash Mastercard, która jest fizyczną plastikową kartą Neosurf, z opłatą w wysokości 2% za wypłatę.

Możesz także wypłacić swoje wygrane z powrotem na konto myNeosurf. Aby to zrobić, po prostu wybierz opcję wypłaty myNeosurf, wprowadź dane swojego konta Neosurf i wybierz żądany rozmiar transakcji.

Przeforsowanie wypłat może zająć trochę czasu, ponieważ większość usług przeprowadza kontrole legalności, aby zapewnić bezpieczeństwo funduszu, co zwykle zajmuje nie więcej niż 24 godziny. Po zakończeniu tych kontroli środki niemal natychmiast trafią na konto Neosurf.

Wypłata z Neosurf
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak