Wiadomości

December 14, 2022

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Aby kontynuować świadczenie usług platform i usług zarządzanych, Gaming Innovation Group Inc. i Grupa Betssona wynegocjował długoterminowe przedłużenie partnerstwa. Partnerstwo obejmuje całokształt działalności biznesowej na kilku terytoriach oraz obsługę klienta. Kontrakt potrwa do 2025 roku, dzięki trzyletniemu przedłużeniu.

Partnerzy Betsafe z innowacjami w grach

Po podpisaniu umowy, GiG wprowadzi również kilka nowych rynków wzrostu, demonstrując zdolność Betsafe do ekspansji marek pierwszego poziomu na rynki regulowane poza ich rynkami podstawowymi.

Jak partnerstwo pomoże w rozwoju

Richard Brown, dyrektor generalny GiG, powiedział, że jest zachwycony kontynuacją współpracy z Betsson Group w nadchodzących latach. W ciągu ostatnich kilku lat przeszli na nacisk wyłącznie na B2B, główny cel wewnętrzny. Dzięki partnerstwu firmy Betsson i GiG będą miały większe perspektywy rynkowe i będą mogły rozwijać się zarówno na obecnych, jak i nowych rynkach.

GiG będzie odgrywać znaczącą rolę w strategii rozwoju Betsafe jako dostawcy platformy. Według dyrektora wierzą, że GiG może wesprzeć ich ekspansję na istniejące i nowe rynki. Gaming Innovation Group dąży do uzyskania certyfikatu swojej platformy na ogromnej i zróżnicowanej liczbie rynków regulowanych lokalnie.

Dostawca stara się być w stanie podjąć silne międzynarodowe i lokalne marki online na tych wschodzących rynkach z najnowocześniejszą technologią i ofertą produktów. W tym celu firma widzi dużą szansę na szybkość i zwinność.

Wprowadzenie marki Betsafe w Kolorado

Dzięki współpracy z Dostal Alley, Betsson ogłosił uruchomienie w Colorado aplikacji mobilnej aplikacji bukmacherskiej pod marką Betsafe. Klienci w stanie będą mogli obstawiać różne sporty i konkursy za pomocą aplikacji Betsafe, która zapewnia również kilka zakładów i Metody Płatności

Betsson twierdził, że zakończono znaczne przygotowania regulacyjne i technologiczne do uruchomienia w Kolorado, a jego zakłady sportowe również otrzymały akredytację GLI 33 od Gaming Laboratories International.

Operator powiedział również, że uruchomienie swojego bukmachera B2C w stanie pozwoli mu zaprezentować swoje niestandardowe, dostosowane do USA bukmachera potencjalnym i obecnym operatorom w kraju, wspierając tam jego strategię B2B.

Jak Betsafe będzie zarządzać operacjami regionalnymi?

Według prezesa i dyrektora naczelnego Betssona, Pontusa Lindwalla, otwarcie ekskluzywnych zakładów sportowych w USA oznacza znaczący punkt zwrotny. Aby wesprzeć swoje regionalne działania B2B, Betsson otworzył biuro w centrum Denver. Dodatkowo z nowej lokalizacji będzie zarządzana działalność B2C.

Według Lindwall zwiększy to światowy zasięg firmy Betsson i jeszcze bardziej wzmocni jej cele B2B i B2C w momencie wejścia na nowy kontynent. Przypisał wysiłek, jaki zespoły produktowe i technologiczne włożyły przez wiele miesięcy, aby stworzyć produkt specjalnie na rynek amerykański.

Współpraca z dostawcą płatności Nuvei

Aby pomóc szwedzkiej firmie hazardowej Betsson Group w dalszym rozszerzaniu swoich zakładów sportowych online na amerykańską platformę płatniczą, Nuvei połączył siły z bukmacherem. Gracze mogą zatem automatycznie wpłacać pieniądze na swoje konta Betsafe ze swoich kont bankowych, korzystając z usługi natychmiastowego przelewu bankowego Nuvei. Natychmiastowe wypłaty, które pozwalają graczom na natychmiastowe i całodobowe odbieranie wygranych na swoje konta bankowe, to kolejna zaleta dla graczy.

Integracja z siecią płatności w czasie rzeczywistym (RTP) The Clearing House umożliwia graczom natychmiastowe wpłacanie i wypłacanie środków z portfela gier na konta bankowe dzięki tej relacji. 

Według firm, Nuvei tokenizuje również informacje finansowe graczy po zakończeniu pierwszej transakcji, umożliwiając opcję płatności „jednym kliknięciem” w przypadku wpłat i wypłat. Dzięki temu porozumieniu Betsafe dołącza teraz do rosnącej liczby bukmacherów, którzy używają Nuvei do swoich wymagań dotyczących płatności.

Według Philipa Fayera, prezesa i dyrektora generalnego Nuvei, natychmiastowe, wygodne depozyty i płatności w czasie rzeczywistym są niezbędne, aby zaspokoić potrzeby amerykańskich graczy na ich platformach bukmacherskich. Procesor płatności rozpoczął współpracę z niektórymi z najbardziej krytycznych operatorów na dynamicznym rynku gier w USA w 2022 roku, a Betsafe niewątpliwie należy do tej grupy.

Zespoły Betsafe z grami motywacyjnymi oferują Kenijczykom FTP

Ciara Nic Liam z Grupy Betsson, Dyrektor Produktu, pochwaliła grę Incentive Games za bycie jednym z pionierów w branży. Dzięki historii sukcesów w tworzeniu darmowych tytułów gier na rynki afrykańskie, Incentive Games wspiera operatorów, udostępniając im narzędzie do taniego pozyskiwania i utrzymywania użytkowników, jednocześnie bezpiecznie reklamując ich marki.

Dostępność gier free-to-play (FTP) i płatnych wirtualne gry sportowe, jako część tej zlokalizowanej strategii, jest postrzegana przez Betsafe jako kluczowa droga dla operatora do przyciągnięcia nowych klientów. Według Johna Gordona, dyrektora generalnego Incentive Games, ich współpraca z Grupą Betsson i dostarczanie spersonalizowanych gier typu free-to-play i pay-to-play dla marki Betsafe jest ekscytujące.

Wybór na partnera przez grupę sztokholmską w pierwszym afrykańskim przedsięwzięciu z zakładami sportowymi jest dowodem wyjątkowej pracy i spersonalizowanej strategii Incentive Games. Dostawca czerpie przyjemność z oferowania prawdziwej wartości i chętnie pomaga innej firmie zajmującej się grami w pomyślnym uruchomieniu na tym obszarze.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania
2024-02-14

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania

Wiadomości