Wiadomości

November 2, 2022

Unibet podpisuje umowę z Ajax

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Unibet startuje w Holandii

Po tym, jak firma macierzysta Kindred uzyskała licencję na prowadzenie działalności w Holandia w maju Unibet wystartował w lipcu. Kindred przestał działać w Holandii przed otwarciem rynku, dołączając do kilku innych operatorów, którzy zrobili to samo, aby dostosować się do przepisów holenderskiego rządu.

Unibet podpisuje umowę z Ajax

To było niesamowite doświadczenie, według Lennarta Kesselsa, dyrektora generalnego Kindred w Holandii, kiedy Unibet.nl został uruchomiony. Był zadowolony z drużyny, ponieważ ciężko pracowali, aby osiągnąć ten cel. Kessels powiedział, że nadszedł czas, aby świadczyć swoje usługi swoim klientom w języku niderlandzkim i że są gotowi powitać ich z powrotem na swojej ekscytującej nowej stronie internetowej Unibet.nl.

Proces ekspansji bukmachera w kraju

Ze swojej strony dyrektor generalny Kindred Group, Henrik Tjärnström, powiedział, że nie mogą się doczekać prowadzenia działalności w Holandii. Kraj posiada duży i znaczący rynek europejski z lokalną licencją, a firma od dziesięciu lat promuje lokalne programy licencyjne.

Dlatego byli zachwyceni, że ich niedawno przyznana licencja w Holandii umożliwi im aktywne wspieranie uczciwej i zrównoważonej branży gier.

Ponadto zakłady sportowe online ma na celu pogłębienie i rozszerzenie swojej roli w społeczeństwie holenderskim. Bukmacher pragnie zapewnić holenderskim klientom bezpieczne i przyjemne doświadczenie hazardowe w ramach ich długoterminowych celów i strategii.

Umowa sponsorska z Ajax

Po powrocie Unibet, holenderscy giganci piłki nożnej Ajax zawarł wieloletni kontrakt z dostawcą zakładów sportowych online. Dzięki tej transakcji bukmacher dołączy do Partnerstwo Ajaksu grupować natychmiast. 

Ajax i Unibet będą współpracować przy projektach związanych z odpowiedzialnym hazardem, zdrowiem psychicznym i zapobieganiem ustawianiu meczów w uzupełnieniu ich relacji biznesowych. Partnerstwo ma miejsce po tym, jak Unibet otrzymał w czerwcu pozwolenie na oferowanie gier online w Holandii.

Dyrektor Handlowy Ajaksu, Menno Geelen, wyraził zadowolenie swojej firmy z powitania Unibet jako nowego partnera, który jest znany na całym świecie jako pionier w dziedzinie odpowiedzialnej gry. W ich współpracy ten obszar będzie szczególnie uwzględniany. Dostarczając fanom produkty wysokiej jakości, Unibet wyróżnia się na tle konkurencji. Ajax pomoże w tym poprzez wspólne projekty i treści.

Zobowiązanie Unibet do odpowiedzialnego hazardu

W holenderskiej branży bukmacherskiej Unibet wprowadził nowy Unibet Program wpływu. Program ten ma na celu ochronę etycznych i odpowiedzialnych standardów hazardowych, a także zwalczanie oszustw i korupcji w zakładach sportowych. Program jest całkowicie skoncentrowany na finansowaniu inicjatyw, które koncentrują swoje wysiłki na zwiększaniu odpowiedzialności i bezpieczeństwa w branży gier. Unibet skupił się na trzech filarach, aby zrealizować cele programu.

Do filarów tych należą relacje z European Football for Development Network, mecz charytatywny z Telstar i De Graafschap oraz dalsze zaangażowanie w sport amatorski. Dzięki temu sojuszowi Unibet został oficjalnym partnerem EFDN w kraju i dopilnuje, aby organizacja promowała najlepsze bezpieczne metody hazardu.

Oczywiście nie wszyscy są zadowoleni z niedawnego wzrostu obecności Unibet w kraju. Jednak dyrektor generalny Unibet Netherlands, Lennart Kessels, wyraził ogromną dumę swojej firmy, zwłaszcza ze współpracy z Ajaxem. W ramach współpracy sfinansują Unibet Impact. 

Unikalny program o nazwie Unibet Impact zbudowany jest na partnerstwie z organizacjami społecznymi, profesjonalne i amatorskie ligi sportowei zespoły. Celem Unibet Impact jest sprawienie, aby holenderskie społeczeństwo graczy było przyjemniejsze, przy jednoczesnym promowaniu bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego biznesu gier online.

Sporty amatorskie i dodatkowa widoczność

Firma sfinansuje 50 drużyn w ramach swojego zaangażowania we wspieranie sportów amatorskich. W ramach pozytywnego wzmacniania marki Unibet w Holandii, zgłaszające się drużyny otrzymają spersonalizowane koszulki, skarpetki, spodenki i torby. Na regulowanym rynku gier w kraju Unibet szybko się rozwija. Musiał odejść wcześniej, ponieważ rynek był ponownie regulowany, ale wrócił w czerwcu.

Unibet chce skoncentrować się na odpowiedzialnym graniu pod kątem zdrowia psychicznego, szczególnie z Ajaxem. Będą badać dokładny kształt, jaki nadadzą temu w nadchodzącym semestrze, jednocześnie wyciągając wnioski z inicjatyw, które już wspierali na całym świecie.

Spokrewniona Grupa ogólnie chce częściej uczestniczyć w sportach narodowych. Jednocześnie Unibet nawiązał relacje z partnerami z firm Telstar i Graafschap, aby móc realizować swoje filary obowiązków.

Wszystko o Unibecie

Grupa Kindred, jedna z największych na świecie notowanych na giełdzie firm zajmujących się hazardem online, posiadająca dziewięć marek w swoim portfolio, obejmuje Unibet, który powstał w 1997 roku. Użytkownicy mogą obstawiać różne wydarzenia sportowe za pośrednictwem Unibet i brać udział w ekskluzywnych grach kasynowych online.

Witryna zapewnia nowym użytkownikom bonus powitalny przy pierwszym depozycie. Witryna współpracuje również z kilkoma firmami zajmującymi się płatnościami online. Dlatego Unibet zapewnia swoim klientom szeroki wachlarz opcji wpłat, z których mogą korzystać podczas dokonywania wpłat i wypłat pieniędzy.

Visa, MasterCard, Neteller, przelewy bankowe, Skrill i PayPal to tylko niektóre z dostępnych opcji płatności. W szczególności platforma oferuje około 35 sportów, w tym krykieta, baseball, wyścigi konne, hokej na lodzie, polityka, UFC i sporty zimowe.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości