22BET recenzja bukmachera - Bonusy

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDo 300 dolarów
Duży wybór gier
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Duży wybór gier
22BET is not available in your country. Please try:
Bonusy

Bonusy

Najlepsze bonusy w witrynach bukmacherskich nie są sztuczkami - zamiast tego wspierają wrażenia, jakie gracz otrzymuje, gdy korzysta z bukmachera internetowego. Mając to na uwadze, zaleca się graczom zbadanie różnych dostępnych opcji premii i podjęcie decyzji, które z nich najlepiej odpowiadają ich własnemu stylowi gry i celom.

W 22Bet dostępne są różne bonusy na zakłady. Jednak 22Bet nie oferuje obecnie bonusów bez depozytu w wyścigach konnych lub innych grach. Dostawca nie oferuje również obecnie żadnych bonusów do zakładów - wszystkie bonusy 22Bet wymagają pewnego rodzaju depozytu gracza lub zakładu gracza.

Bonusy powitalne

22Bet często wita nowych klientów bonusami bonusy depozytowe. Te bonusy za rejestrację w zakładach sportowych dają graczom szansę podwojenia depozytu, do określonej kwoty. Może to obejmować otrzymanie 100% zwrotu depozytu kiedy gracze założą nowe konto, ograniczona do maksymalnie 100 USDlub inną kwotę.

Premie specyficzne dla sportu

22Bet czasami wysyła do graczy e-maile z bonusami w witrynie bukmacherskiej związanymi z konkretnymi sportami online. Te bonusy na zakłady są zazwyczaj dostępne za tylko ograniczony czasi mogą zakrywać Bonusy na zakłady e-sportowe, premie za wyścigi konne lub dodatki związane z innymi grami w zakładach sportowych 22Bet.

Reload Bonusy

Gracze mogą otrzymać bonusy w postaci dodatkowego kredytu, co tydzień doładowując swoje konta 22Bet. Ten bonus jest zazwyczaj dostępny tylko raz w tygodniu i jest ograniczony do określonej kwoty. Na przykład gracze mogą: otrzymać 100% kwoty doładowania na kredyt, ograniczona do 100 USD.

Bonusy z serii przegranych

22Bet czasami oferuje bonusy graczom, którzy przegrali określoną liczbę zakładów z rzędu. Na przykład mogą oferować punkty bonusowe - do maksymalnie 6000 - dla graczy, którzy mają przegrał 20 zakładów z rzędu. Minimalne kwalifikujące się kwoty zakładów mogą zostać zastosowane do tych zakładów.

Bonusy z rabatem gotówkowym

22Bet czasami oferuje swoim graczom bonusy gotówkowe. Może to obejmować procentowy tygodniowy rabat na postawione zakłady, ograniczona do 1000 $ - lub inną kwotę w zależności od warunków bonusu. Minimalna wartość kursów może być zastosowana do tego rodzaju bonusu od 22Bet.

Codzienne bonusy akumulacyjne

Zespół 22Bet może oferować specjalne bonusy na codzienne akumulatory. Gracze mogą sprawdzić stronę bonusową 22Bet, aby uzyskać informacje na temat tych akumulatorów, a następnie wybrać taki, który zawiera bonus. W danym momencie może być dostępnych wiele bonusów „Akumulatora dnia”, więc gracze powinni regularnie sprawdzać zaktualizowaną stronę bonusów, aby dowiedzieć się o najnowszych ofertach.

22Bet wprowadza nowe typy zakładów
2022-10-05

22Bet wprowadza nowe typy zakładów

22Bet jest jedną z najpopularniejszych międzynarodowych platform bukmacherskich online, licencjonowanych na całym świecie w ponad 150 krajach. Jego popularność wynika z wielu atutów, w tym usług obsługi klienta premium, niezawodnych funkcji bezpieczeństwa, atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, uniwersalnej kompatybilności, kuszących bonusów i szybkich wypłat.