22BET Recenzja bukmachera 2024 - Konto

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDo 300 dolarów
Duży wybór gier
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Duży wybór gier
22BET is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Terytoria palestyńskie, Kambodża, Malezja, Indonezja, Salwador, Nowa Zelandia, Oman, Finlandia, Polska, Arabia Saudyjska, Turcja, Gwatemala, Bułgaria, Indie, Bahrajn, Birma, Turkmenistan, Ekwador, Tajwan, Ghana, Papua Nowa Gwinea, Mongolia, Bermudy, Afganistan, Szwajcaria, Kiribati, Kostaryka, Kuwejt, Palau, Islandia, Grenada, Aruba, Jemen, Pakistan, Czarnogóra, Paragwaj, Tuvalu, Wietnam, Peru, Irak, Katar, Albania, Urugwaj, Brunei, Gujana, Portugalia, Liban , Nikaragua, Słowenia, Bahamy, Nowa Kaledonia, Wyspy Pitcairn, Argentyna, Anguilla, Tonga, Macedonia, Samoa, Jamajka, Trynidad i Tobago, Niue, Uganda, Monako, Wyspy Salomona, Chile, Kirgistan, Haiti, Barbados, Fidżi, Nauru, Serbia, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandia, Wenezuela, Syria, Norwegia, Sri Lanka, Wyspy Marshalla, Tajlandia, Kenia, Belize, Wyspa Bouveta, Honduras, Antyle Holenderskie, Jordania, Dominika, Nigeria, Tokelau, Kajmany, Hongkong, Irlandia, Liechtenstein, Andora, Kuba, Japonia, Montserrat, Węgry, Kolumbia, San Marino, Korea, Austria, Azerbejdżan, Filipiny, Kanada, Korea Południowa, Wyspy Cooka, Bośnia i Hercegowina, Surinam, Boliwia, Meksyk, Chorwacja, Grecja, Brazylia , Iran, Malediwy, Vanuatu, Armenia, chorwacki, Nowa Zelandia, Singapur, Bangladesz, Niemcy, Chiny

Jak otworzyć konto 22Bet?

Konta 22Bet można otworzyć i zweryfikować w zaledwie kilku krokach. Nie jest wymagana żadna specjalna dokumentacja, a klienci będą musieli po prostu skorzystać z poczty e-mail i aplikacji płatniczych, aby zakończyć weryfikację. Po otwarciu konto może być używane do obstawiania zakładów bukmacherskich 22Bet i produktów kasyna online.

 • Krok 1: Na stronie 22Bet wybierz Rejestracja na pasku narzędzi banera.
 • Krok 2: W wyskakującym formularzu wprowadź Email, Imię, Nazwisko i Hasło. Wybierz kraj i walutę, zaakceptuj Regulamin i kliknij Zarejestruj się.
 • Krok 3: Otwórz wiadomość e-mail i zweryfikuj, aby potwierdzić wiadomość e-mail.
 • Krok 4: Wróć na stronę 22Bet i użyj przycisku Wpłata na pasku narzędzi banera, aby dodać środki na konto.

Weryfikacja konta

Gracze mogą szybko i łatwo zweryfikować swoje konto podczas rejestracji. Będą musieli po prostu zweryfikować swoje konto za pośrednictwem poczty e-mail i potwierdzić swoje konto bankowe i metodę wpłaty za pomocą aplikacji płatniczej lub oprogramowania do bankowości internetowej.

 • Zweryfikuj adres e-mail za pomocą konta e-mail lub aplikacji.
 • Korzystaj z bankowości internetowej lub aplikacji płatniczych, aby weryfikować metody płatności.
 • Zadeklaruj, że gracz ma ukończone 18 lat.
 • 22Bet użyje danych o lokalizacji, aby zapewnić dostęp graczom w licencjonowanych jurysdykcjach.

Jak się zalogować

Po założeniu konta gracze mogą wrócić na stronę 22Bet i zalogować się za pomocą formularza. Gracze mogą zapisać swoje dane logowania na swoim urządzeniu, aby ułatwić ten proces, chociaż nie należy tego używać na urządzeniach publicznych, ponieważ może to prowadzić do naruszenia bezpieczeństwa.

 • Krok 1: Wejdź na stronę 22Bet i wybierz Zaloguj się na pasku narzędzi banera.
 • Krok 2: Zezwól urządzeniu na automatyczne uzupełnianie informacji logowania lub wprowadź te informacje ręcznie.
 • Krok 3: Uzupełnij login i wróć do strony głównej konta, aby obstawiać zakłady, przeglądać gry lub przeglądać informacje o koncie i zarządzać nimi.

Jak odblokować konto

Konta graczy mogą zostać zablokowane lub zablokowane. Może się to zdarzyć, jeśli konto jest nieaktywne lub zespół 22Bet zidentyfikuje podejrzane zachowanie na koncie. Jeśli tak się stanie, gracze mogą wykonać standardową procedurę odblokowania konta i odzyskania dostępu do narzędzi i produktów 22Bet.

 • Krok 1: Spróbuj się zalogować, korzystając z powyższego procesu. Zapoznaj się z informacjami dostarczonymi przez 22Bet - jeśli konto zostało ręcznie zablokowane, gracze nie będą mogli odzyskać do niego dostępu. Jeśli konto zostało automatycznie zablokowane z powodu braku aktywności, odblokowanie jest możliwe.
 • Krok 2: Gracze mogą wysłać e-mail do zespołu obsługi klienta i podać swój numer identyfikacyjny. Zespół wsparcia będzie współpracował z graczem, aby odblokować konto.
 • Krok 3: Gracze mogą następnie normalnie zalogować się na swoje konto.

Jak zamknąć konto

Użytkownicy mogą zdecydować, że nie chcą już korzystać ze swojego konta 22Bet i mogą poprosić o zamknięcie konta. Niestety nie jest to takie łatwe dla graczy 22Bet, ponieważ na platformie nie ma opcji „Zamknij konto”. Jednak konto zostanie automatycznie zablokowane, jeśli nie będzie używane przez trzy miesiące lub dłużej.

 • Krok 1: Nie korzystaj z konta 22Bet. W ogóle nie loguj się na konto.
 • Krok 2: Po trzech miesiącach konto zostanie skutecznie „zamknięte”, chociaż można je później odblokować.

Alternatywnie, gracze mogą skontaktować się z pomocą techniczną i poprosić o natychmiastowe zamknięcie konta. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie jest to możliwe, a personel pomocniczy po prostu powie graczowi, aby poczekał trzy miesiące, aż konto zostanie automatycznie zablokowane.

22Bet wprowadza nowe typy zakładów
2022-10-05

22Bet wprowadza nowe typy zakładów

22Bet jest jedną z najpopularniejszych międzynarodowych platform bukmacherskich online, licencjonowanych na całym świecie w ponad 150 krajach. Jego popularność wynika z wielu atutów, w tym usług obsługi klienta premium, niezawodnych funkcji bezpieczeństwa, atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, uniwersalnej kompatybilności, kuszących bonusów i szybkich wypłat.