ComeOn Recenzja bukmachera 2024 - Konto

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusPremia 200 dolarów
Szybkie wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Szybkie wypłaty
ComeOn is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Dania, Togo, Ukraina, Salwador, Nowa Zelandia, Finlandia, Gwatemala, Zambia, Birma, Republika Dominikany, Seszele, Etiopia, Ekwador, Ghana, Mołdawia, Papua Nowa Gwinea, Kiribati, Erytrea, Mali, Gwinea, Kostaryka, Islandia, Grenada, Aruba, Paragwaj, Tuvalu, Sierra Leone, Lesotho, Peru, Białoruś, Namibia, Senegal, Rwanda, Makau, Burundi, Bahamy, Republika Środkowoafrykańska, Wyspy Pitcairn, Cocos [Keelinga] Wyspy, Malta, Anguilla, Tonga, Macedonia, Wielka Brytania, Madagaskar, Wyspa Man, Samoa, Niger, Republika Zielonego Przylądka, Trynidad i Tobago, Gwinea Równikowa, Wyspa Bożego Narodzenia, Niue, Monako, Wybrzeże Kości Słoniowej, Wyspy Salomona, Gambia, Angola, Haiti, Malawi, Fidżi, Nauru, Serbia, Luksemburg, Wenezuela, Gabon, Norwegia, Kenia, Belize, Wyspa Norfolk, Komory, Gwinea Bissau, Honduras, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Antyle Holenderskie, Liberia, Dominika, Benin, Tokelau, Kajmany, Mauretania, Hongkong, Liechtenstein, Szwecja, Andora, Kuba, Montserrat, Kolumbia, Kongo, Czad, San Marino, Filipiny, Kanada, Holandia, Wyspy Cooka, Kamerun, Bośnia i Hercegowina, Surinam, Boliwia, Republika Południowej Afryki , Suazi, meksyk, brazylia, Vanuatu, nowa zelandia, niemcy

Jak otworzyć/zarejestrować konto

Proste kroki na stronie w celu otwarcia konta są dość standardowe dla bukmacherów internetowych. Wymagana jest niewielka ilość danych osobowych i może być konieczne dostarczenie do serwisu dokumentów w celu weryfikacji tożsamości. Dzieje się tak, ponieważ firma musi mieć pewność, że użytkownik jest dokładnie tym, za kogo się podaje, i że jest w odpowiednim wieku, aby obstawiać zakłady online. Wykonaj następujące kroki, aby zarejestrować konto:

 1. Kliknij przycisk „Otwórz konto” na głównej stronie serwisu
 2. Wybierz nazwę użytkownika
 3. Wprowadź adres email
 4. Wybierz hasło
 5. Kliknij kontynuuj
 6. Dodaj wymagane dane osobowe. Obejmuje to imię i nazwisko, adres, walutę i odpowiednie dane kontaktowe
 7. Konto zostało utworzone, a użytkownik może dodać kod bonusowy, aby odebrać dowolny bonus rejestracyjny

Weryfikacja konta

Po skonfigurowaniu konta użytkownik będzie musiał zweryfikować swoje dane kontaktowe. Można to zrobić za pomocą menu rozwijanego na karcie „Konto”. Użytkownicy mogą zostać poproszeni o zweryfikowanie numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail. To jest tak, że ComeOn! mogą być pewni, że komunikują się z właściwą osobą w zakresie ofert specjalnych, wpłat i wypłat.

Dodatkowo. Weryfikacja tożsamości może wymagać wykonania za pomocą dokumentów, które użytkownicy mogą potrzebować dostarczyć w celu potwierdzenia adresu. Dokumenty, o które można poprosić, obejmują kopie:

 • Paszport
 • Prawo jazdy
 • Rachunek za media
 • Rachunek telefoniczny
 • wyciąg bankowy

Jak się zalogować

Proces logowania w ComeOn! jest niezwykle łatwe. Po założeniu konta użytkownik ma swoją nazwę użytkownika i hasło i to wszystko, co jest potrzebne. Proces logowania oznacza, że dane konta załadują się automatycznie, a użytkownik natychmiast uzyska dostęp do historii swojego konta.

 1. Kliknij przycisk „Zaloguj się” na stronie głównej.
 2. Wpisz nazwę użytkownika w pierwszym polu.
 3. Wprowadź hasło w drugim polu.
 4. Naciśnij enter i konto zostanie załadowane.
 5. Jeśli jest problem z hasłem, wybierz opcję „zapomniałem hasła”.

Jak odblokować konto

Istnieje wiele powodów, dla których konto może zostać zablokowane. Możliwe, że użytkownik zbyt wiele razy próbował się zalogować z nieprawidłowym hasłem lub może występować problem z lokalizacją, z której gra. W takim przypadku potrzebna będzie pomoc w odblokowaniu konta.

 1. Gdy użytkownik otrzyma powiadomienie, że konto jest zablokowane, powinien skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo.
 2. Wyjaśnij problem z procesem logowania.
 3. Pracownik obsługi klienta zbada i przedstawi rozwiązanie. Jeśli problemem jest lokalizacja, może to oznaczać, że użytkownik nie będzie mógł kontynuować zakładów online za pośrednictwem ComeOn! ze względu na lokalne przepisy dotyczące zakładów.
 4. Operator odblokuje konto, jeśli będzie w stanie to zrobić i doradzi, jak uniknąć podobnego problemu w przyszłości.

Jak zamknąć konto

Zamknięcie konta w ComeOn! jest stosunkowo łatwe. Można po prostu zrobić sobie przerwę od konta lub całkowicie je zamknąć. Użytkownik ma możliwość zwrócenia się do obsługi klienta o zamknięcie konta za niego lub zrobienia tego samodzielnie z zakładki konta. Każdy, kto zamknie konto w celu kontrolowania swoich zakładów online, będzie:

 1. Przejdź do „Ustawienia konta” i wybierz opcję „Zamknij konto”.
 2. Wybierz powód zamknięcia.
 3. Wybierz czas, na jaki konto ma zostać zamknięte.
 4. Konto można ponownie otworzyć w dowolnym momencie, jeśli powód nie jest związany z kontrolowaniem działalności hazardowej. Każdy, kto chce zamknąć swoje konto w celu rozwiązania problemu z zakładami online, powinien pozwolić ComeOn! wiedzieć, aby zapewnić odpowiednią poradę i wsparcie.
Mistrzostwa Świata FIFA 2022 — Meksyk kontra Argentyna
2022-11-26

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 — Meksyk kontra Argentyna

W turnieju, który przyniósł wiele niespodzianek i zmartwień, nie było ani jednej większej niż porażka Argentyny w meczu otwarcia grupy C z rewelacyjną Arabią Saudyjską.