Unibet recenzja bukmachera - Konto

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus100% do 100 €
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Unibet is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Założenie konta w Unibet to prosta procedura. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie stawiałeś zakładu, możesz dołączyć do witryny zaledwie kilka minut po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Musisz przejść przez kilka obręczy, które nie powinny Cię zniechęcić. Obsługa klienta może pomóc graczom, którzy mają trudności z rejestracją.

Tworzenie konta to pestka podczas korzystania z witryny komputerowej. Pobierz i zainstaluj aplikację Unibet na swoim telefonie, jeśli chcesz zarejestrować się przez aplikację mobilną. Następnie postępuj zgodnie z tymi samymi instrukcjami, aby zakończyć procedurę.

Jak otworzyć/zarejestrować konto

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym Unibet jest objęty ograniczeniami, możesz nie być w stanie otworzyć konta w firmie.

W formularzu rejestracyjnym musisz podać swój kraj, region i miasto. Po zapoznaniu się z tym samouczkiem możesz łatwo dołączyć do Unibet.

Na początek omówimy proces rejestracji w Unibet. Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie zakładałeś konta bukmacherskiego. Proces rejestracji w Unibet to pestka i nie zajmie dużo czasu z Twojej strony. Poniższe instrukcje krok po kroku są dostarczane dla Twojej wygody.

 1. Aby rozpocząć, musisz otworzyć stronę Unibet i wybrać „Zarejestruj się”
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego poprzez podanie swoich danych osobowych. Wpisz swoje imię i nazwisko w odpowiednich polach, aby rozpocząć.
 3. Następnie zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i daty urodzenia.
 4. Podaj swój adres domowy i numer telefonu komórkowego.
 5. Następnie będziesz musiał wprowadzić hasło do logowania do Unibet.
 6. Musisz wyrazić zgodę, aby skorzystać z oferty bonusowej i uzyskać informacje o sprzedaży. Obie z nich są całkowicie dobrowolne.
 7. Na koniec musisz potwierdzić, że masz co najmniej 18 lat i zgadzasz się z regulaminem i warunkami operatora. Aby zakończyć otwieranie konta w Unibet, wystarczy kliknąć „Dołącz”

Weryfikacja konta

Unibet może uniemożliwić oszustom rejestrację konta poprzez weryfikację ich tożsamości za pomocą KYC (Know Your Customer). Nie możesz zaszkodzić bukmacherowi, ponieważ czek KYC Unibet uwierzytelnił Twoje dane osobowe i adres.

Weryfikacja KYC nie jest trudną procedurą, jeśli podczas tworzenia konta podałeś dokładne informacje. KYC można wypełnić w ciągu kilku minut, jeśli wszystkie podane informacje są prawidłowe.

Kończąc pierwszy etap procesu KYC, musisz dostarczyć Unibet elektroniczną wersję jednego lub więcej z następujących dokumentów:

 • dowód osobisty - zarówno przód jak i tył,
 • Paszport - zdjęcie i okładka,
 • Prawo jazdy - zdjęcie, nazwisko i podpis.

Na drugim etapie procesu weryfikacji Unibet KYC musisz dostarczyć Unibet kopię jednego z następujących dokumentów, aby potwierdzić swój adres:

 • Rachunki za media, na których wyraźnie wydrukowane jest Twoje imię i nazwisko oraz adres,
 • Wyciąg z konta bankowego lub karty kredytowej: Ponownie imię i nazwisko oraz aktualny adres powinny być jasne,
 • Potwierdzenie podatku lokalnego — nazwa, adres i numer identyfikacji podatkowej są wyraźnie widoczne.

Wszystkie dokumenty używane do sprawdzenia adresu nie powinny być starsze niż trzy miesiące.

Jak się zalogować

Ten przewodnik ma na celu pomóc użytkownikom, którzy mają trudności z zalogowaniem się na swoje konto Unibet. Jednak tylko użytkownicy z zarejestrowanymi kontami mogą logować się i obstawiać gry na tej stronie. Aby się zalogować, użytkownik musi:

 1. Przejdź bezpośrednio na oficjalną stronę Unibet za pomocą odpowiedniego urządzenia.
 2. Aby otworzyć stronę logowania do witryny, kliknij zieloną ikonę logowania.
 3. Wypełnij pola e-mail i hasło prawidłowym adresem e-mail i hasłem.
 4. Kliknij żółty przycisk „Zaloguj się”, aby uzyskać dostęp do swojego konta.

Jak odblokować konto

Jest kilka rzeczy, które mogą doprowadzić do zablokowania Twojego konta. Być może próbowałeś zalogować się na swoje konto za pomocą nieprawidłowych informacji lub skorzystałeś z usługi samowykluczenia w celu zablokowania konta.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest skontaktowanie się z Unibet, aby pomógł Ci wrócić. W temacie może być napisane „(Konto nr) zostało zablokowane”

Oto najważniejsze części Twojego e-maila:

 • Szczegółowy opis konta oraz jak i kiedy zostało utworzone.
 • Czyje imię i urządzenie jest używane do rejestracji konta/
 • Zeskanowana kopia dowodu osobistego i innych form identyfikacji oraz osobiste konto systemu płatności, z którego gracze dodawali pieniądze do konta w grze. Pamiętaj, że wszystkie skany wysyłane przez graczy muszą być w formacie PDF.

Jak zamknąć konto

Powiedzmy, że zastanawiasz się, czy zachować swoje konto w Unibet. W takim przypadku możesz na stałe zamknąć swoje konto w Unibet lub zdecydować się na okres samowykluczenia, podczas którego Twoje konto zostanie trwale zamknięte.

Uzyskaj dostęp do sekcji pomocy na stronie Unibet i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać dostęp do łącza, które umożliwi ci trwałą dezaktywację konta, niezależnie od tego, dlaczego zdecydujesz się to zrobić.

Może się zdarzyć, że zechcesz tymczasowo zamknąć swoje konto w Unibet. Istnieje kilka sposobów na rzucenie hazardu na jakiś czas, na przykład użycie środków samowykluczenia Unibet. Jeśli chcesz, możesz postawić się na samowykluczenie na okres od 24 godzin do sześciu miesięcy.

Nie będziesz już mógł zalogować się na swoje konto lub stawiać zakładów w Unibet po wybraniu czasu, w którym chcesz sam się wykluczyć. Unibet zaleca również zainstalowanie oprogramowania na swoich urządzeniach, aby uniemożliwić dostęp do stron bukmacherskich w tym czasie.

Unibet podpisuje umowę z Ajax
2022-11-02

Unibet podpisuje umowę z Ajax

Po tym, jak firma macierzysta Kindred uzyskała licencję na prowadzenie działalności w Holandia w maju Unibet wystartował w lipcu. Kindred przestał działać w Holandii przed otwarciem rynku, dołączając do kilku innych operatorów, którzy zrobili to samo, aby dostosować się do przepisów holenderskiego rządu.