Wiadomości

August 14, 2023

TonyBet podpisuje umowę z BetMakers na integrację wbudowanego rozwiązania Racebook

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

BetMakers, wiodący dostawca usług bukmacherskich B2B, podpisał umowę z TonyBet na włączenie Embedded Racebook Solution do internetowej platformy zakładów sportowych. To rozwiązanie umożliwi graczom TonyBet dostęp do szeregu kursów na wyścigi konne, w tym do rynków stałych i pari-mutuel.

TonyBet podpisuje umowę z BetMakers na integrację wbudowanego rozwiązania Racebook

Rozwiązanie „pod klucz” przyspieszy wdrożenie pionu wyścigów konnych TonyBet. Zapewni również profesjonalne usługi handlowe i zarządzania ryzykiem, oprócz zapewnienia płynniejszego obstawiania. Ostatecznym celem tej umowy jest zapewnienie klientom na regulowany serwis bukmacherski bardziej wzbogacające wrażenia z zakładów na wyścigi konne.

Komentując umowę, Alex Haig, dyrektor produktu i Country Manager ds. rynków EN w TonyBet, powiedział, że firma jest zawsze zaangażowana w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości usług bukmacherskich i gier.

On dodał:

„Włączenie wbudowanego rozwiązania Racebook firmy BetMakers to krok w ulepszaniu naszej platformy w naprawdę wygodny i szybki sposób na rynek, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakości i satysfakcjonującej podróży klienta. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z BetMakers nad opracowaniem prawdziwie globalny produkt wyścigowy”

Dzięki rozwiązaniu Embedded Racebook, obstawiający w estońskiej witrynie bukmacherskiej będą mogli bezproblemowo wchodzić w interakcje zawartość wyścigów konnych, w tym transmisje na żywo.

Ze swojej strony Joey Carroll, dyrektor ds. rozwoju biznesowego i partnerstwa w BetMakers, powiedział, że firma jest podekscytowana współpracą z TonyBet.

On dodał: 

„Bezproblemowo współpracując z platformą bukmacherską TonyBet i platformą iGaming, rozwiązanie Embedded Racebook pozytywnie wpłynie na wrażenia z zakładów ich klientów, oferując pełny kalendarz prawie zawsze aktualnych wyścigów z całego świata”

Carroll podkreślił, że wyścigi konne są kluczowym pionem dla każdego bukmachera, ponieważ zapewniają wciągające wrażenia z obstawiania.

„Cieszymy się, że nie tylko zapewniamy ten pion graczom TonyBet, ale także wspieramy ciągły rozwój i zrównoważony rozwój wyścigów konnych poprzez nasze partnerstwo” – kontynuował Carrol.

To nie jedyna umowa, jaką TonyBet zawarł ostatnio, ponieważ nadal rozwija swoją globalną atrakcyjność. W czerwcu 2023 roku TonyBet i Booming Games podpisał umowę przenieść zawartość dewelopera Hiszpania. Wcześniej, w kwietniu, TonyBet został oficjalnym partnerem bukmacherskim kanadyjskiej Premier League w Kanada.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje
2024-06-02

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje

Wiadomości