Wszystko o Cricket Odds

Czy wiesz, że krykiet to drugi najpopularniejszy sport na świecie? Oczywiście tylko statystycznie, bo jest popularny w Indiach, Pakistanie i krajach Wspólnoty Narodów, co nie oddaje prawdziwego obrazu popularności tego sportu.

Krykiet to w zasadzie brytyjski sport, który rozprzestrzenił się głównie w byłych koloniach brytyjskich i jest prekursorem baseballu, z którym ma pewne podobieństwa. W krykieta gra się na owalnym boisku, a drużyny składają się z 11 graczy. Celem gry jest zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik, a punkty są zdobywane przez bieg, popularnie zwany biegiem.

Jak czytać kursy bukmacherskie na krykieta?

Jak czytać kursy bukmacherskie na krykieta?

Po tym, jak gracz uderzy piłkę i wyśle ją w część boiska, w której nie ma przeciwnych obrońców, może pobiec do pewnej bazy, która przyniesie mu punkt. Jeśli pałkarz uderzy piłkę tak, że wyjdzie poza boisko, otrzymuje cztery punkty, a uderzenie piłki w powietrzu, która kończy się poza boiskiem, otrzymuje sześć punktów.

Mecze w najpopularniejszych odmianach trwają dość długo, a wynik mierzony jest w kilkuset punktach.

Jak czytać kursy bukmacherskie na krykieta?
Wszystko o kursach krykieta, liniach zakładów i spreadach

Wszystko o kursach krykieta, liniach zakładów i spreadach

Jeśli odwiedziłeś jakieś zakłady na krykieta forum to wiesz, że meloniki i odbijający są największymi gwiazdami każdej drużyny krykieta. To właśnie te dwie pozycje są najbardziej odpowiedzialne i przynoszą przewagę ich drużynie, więc forma głównych gwiazd to coś, na co trzeba zwracać uwagę, jeśli chodzi o obstawianie krykieta.

Poza monitorowaniem formy zawodników, oglądanie meczów jest kluczowym elementem strategii, zwłaszcza jeśli chodzi o zakłady na żywo w krykieta. Transmisje na żywo meczów krykieta pomoże Ci lepiej zrozumieć strategie drużynowe i obstawiać zakłady w oparciu o zmiany wydarzeń na boisku.

Świat zakładów na krykieta może być często skomplikowany dla nowych graczy. Mianowicie istnieją trzy oficjalne typy krykieta i nieskończone nieoficjalne.

Test krykieta

Mecze trwają pięć dni i są uważane za najważniejszy format krykieta. Ten format jest największym wyzwaniem dla zdolności fizycznych i umysłowych graczy. Jeśli jesteś zainteresowany tymi zakładami na forum krykieta z informacją o statusie gracza, będziesz musiał odwiedzać częściej.

Jeden dzień krykieta

Jest rozgrywany jako osobny mecz lub część serii. Krykiet jednodniowy ma inne zasady gry w porównaniu do krykieta testowego, a mecz trwa „tylko” siedem godzin. Najlepszym zakładem na krykieta One Day jest obstawienie drużyny, która ma świetnego odbijającego.

Dwadzieścia20 krykieta

Najszybsza ze wszystkich form, gra trwa trzy godziny. Każda drużyna ma jedną inninga, a maksymalna liczba overów to 20. W tego typu krykieta szybkość zdobywania punktów jest najważniejsza, a odbijający będą podejmować większe ryzyko. Jeśli chodzi o zakłady na krykieta, prognozy na mecze T20 są dość słabe, ale ten format jest świetny do zakładów na krykieta na żywo.

Wszystko o kursach krykieta, liniach zakładów i spreadach
Jak obstawiać krykieta

Jak obstawiać krykieta

Zakłady na krykieta to połączenie wiedzy sportowej, analizy meczów i statystyk. Odrobina szczęścia nigdy nie jest na miejscu, ale błędem byłoby sądzić, że obstawianie krykieta jest czystym szczęściem. Jeśli chcesz zarobić na obstawianiu krykieta, dowiedz się wszystkiego o tym sporcie i oglądaj przynajmniej kilka meczów tygodniowo.

Następnie wybierz od jednej do maksymalnie trzech drużyn krykieta, na które chcesz obstawiać i śledź ich statystyki, w tym formę, kluczowych graczy, tradycję, stan boiska i wszelkie inne dane, które mogą mieć wpływ na wynik meczu krykieta. Tylko przy poważnym podejściu możesz oczekiwać długoterminowego dochodu z zakładów na krykieta.

Jak obstawiać krykieta
Wyjaśnienie linii zakładów na krykieta

Wyjaśnienie linii zakładów na krykieta

W początkowej fazie gry w krykieta grał tylko w testowym formacie gry zwanym krykietem w długiej formie. W końcu zarówno gracze, jak i widzowie zaczęli się denerwować długą grą. W rezultacie niektóre władze krykieta zasugerowały krótsze formaty. Te krótkie formaty krykieta w końcu stały się tym, co znamy teraz jako krykiet ODI i T20.

Zakłady sportowe sama w sobie była popularną rozrywką dla fanów niemal każdego sportu. Hazard w krykieta istnieje również od dziesięcioleci. W połowie lat 60. XVI wieku rząd Wielkiej Brytanii uchwalił ustawę o grach z 1664 r. Ustawa ta zagroziła perspektywom hazardu sportowego, ograniczając zakłady do 100 funtów, ale praktyka ta stała się jeszcze bardziej popularna, choć nielegalnie.

Od tego czasu zakłady na krykieta nigdy nie zwolniły tempa. Wraz z nadejściem największej obecnie ligi krykieta na świecie, Indian Premier League (IPL), gracze ćwiczą teraz zakłady w krykieta, obstawiając miliardy.

Szacuje się, że IPL jest wart ponad 5 miliardów dolarów, a jego wartość stale rośnie wraz z każdy turniej. IPL zapewnia również ponad 300 milionów wyświetleń w każdym turnieju. Być może to jest powód, dla którego Indie są również gospodarzem największej społeczności hazardowej krykieta.

Wyjaśnienie linii zakładów na krykieta
Jak znaleźć najlepsze kursy na krykieta

Jak znaleźć najlepsze kursy na krykieta

Zakłady na krykieta to świetna sprawa, jeśli masz wiedzę na temat tego sportu. Chociaż ten sport jest drugim najczęściej obserwowanym sportem na świecie, nie oznacza to, że obstawiają go tylko ci, którzy go znają. Wręcz przeciwnie, większość bukmacherów, którzy obstawiają krykieta, to fani, którzy obstawiają niemal wyłącznie na pamięć.

Odwiedź dowolne forum zakładów krykieta, a zobaczysz, o czym mówimy. Ale armia fanów krykieta stawiających na emocje w rzeczywistości robi świetną rzecz dla naszych profesjonalnych graczy: zwiększa ich kursy bukmacherskie.

Mianowicie, wszyscy bukmacherzy krykieta online na świecie reagują na dużą liczbę wypłat na określoną parę, zwiększając lub zmniejszając kursy. Jeśli grupa angielskich kibiców kupi bilety na Anglię, aby wygrać z Australią, szanse na Australię wzrosną, mimo że wszystkie typy bukmacherskie przewidują, że Australia jest faworytem meczu.

Powoduje to tzw. Value Bet, czyli sytuację, w której wysokość kwoty nie odpowiada rzeczywistemu stosunkowi siły. Zakłady Value Bets można znaleźć w krykiecie, jeśli znasz ten sport, i mogą wynagrodzić Cię kursami powyżej 4, co z pewnością docenią nasi gracze.

Jak znaleźć najlepsze kursy na krykieta
Najlepsze strony z zakładami online na kursy krykieta

Najlepsze strony z zakładami online na kursy krykieta

Wielka Brytania jest kolebką krykieta i zakładów, a William Hill jest jednym z nich najlepszy bukmacher online dla zakładów na krykieta. Klikając przycisk Krykiet na stronie menu, wejdziesz do ofert zakładów na krykieta, które wyglądają tak dobrze, jak to tylko możliwe. William Hill oferuje najciekawsze pary do krykieta, specjalne zakłady na nie, a także przycisk meczu na żywo.

Jeśli zdecydujesz się na zakłady na krykieta na żywo, będziesz mieć dostęp do doskonałego opracowania, a także oddzielnego okna statystyk meczowych. William Hill obejmuje ogromną liczbę lig, mistrzostw, meczów międzynarodowych i meczów pokazowych.

Najlepsze strony z zakładami online na kursy krykieta
Wskazówki i porady dotyczące kursów na krykieta

Wskazówki i porady dotyczące kursów na krykieta

Istnieją specjalne internetowe zakłady bukmacherskie do krykieta, które zajmują się wyłącznie wyszukiwaniem bukmacherów, którzy stawiają na faworytów nadmierny handicap. Chociaż istnieją drużyny, które są wyraźnymi faworytami w grze, bukmacherzy często wiedzą, jak je przeceniać i oferują zbyt wiele punktów handicapowych za zwycięstwo.

Krykiet jest sportem złożonym, a zwycięstwa słabszych nie należą do rzadkości, co nasi zawodnicy potrafią wykorzystać.

Sprawność fizyczna i forma są ważną częścią każdego sportu, a dotyczy to szczególnie krykieta. W sporcie, w którym mecze trwają pięć dni, często testowany jest stan psychiczny i fizyczny zespołu. Dlatego przy obstawianiu krykieta forum jest niezwykle ważne, ponieważ na forach można znaleźć poufne informacje na temat kondycji drużyn.

Forma zespołu jest również kluczowym aspektem obstawiania, ponieważ drużyny, które mają lepszą formę, mogą dużo pobić silniejsze zespoły. Odwrotna sytuacja jest również prawdą, jeśli silne drużyny są w złej formie, nie mogą być uważane za faworytów w żadnym meczu.

Wskazówki i porady dotyczące kursów na krykieta
Przeanalizuj swoje poprzednie zakłady

Przeanalizuj swoje poprzednie zakłady

Twoje przewidywania dotyczące krykieta się nie sprawdziły, a bilet nie wygrał? Ucz się na swoich błędach. Przeanalizuj mecz krykieta, w którym przegrałeś, i spróbuj dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Czy to kwestia siły wyższej, splotu zbiegów okoliczności, braku informacji lub złego osądu?

Znajdź błąd i zrób wszystko, aby zapobiec jego powtórzeniu.

Przeanalizuj swoje poprzednie zakłady