Wiadomości

August 15, 2023

Dołącz do N1 Bet, aby zacząć cieszyć się spersonalizowanym cotygodniowym zwrotem gotówki w wysokości do 15%

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Uruchomiony w 2021 roku N1 Bet to nowy serwis bukmacherski z konkurencyjnymi kursami i setkami rynków. Ten bukmacher akceptuje również graczy z wielu regionów dzięki licencji Curacao. Aby przyciągnąć więcej graczy, N1 Bet oferuje liczne bonusy i promocje, w tym spersonalizowany cotygodniowy zwrot gotówki.

Dołącz do N1 Bet, aby zacząć cieszyć się spersonalizowanym cotygodniowym zwrotem gotówki w wysokości do 15%

Czym jest ta promocja lojalnościowa i dlaczego warto się nią zainteresować? Ta dodatkowa recenzja rozpakuje nagrodę, aby pomóc Ci zrozumieć wszystko na jej temat.

Co to jest spersonalizowany tygodniowy bonus Cashback w N1 Bet?

Jest to typowy bonus cashback, który można uzyskać w przypadku innych strony z zakładami sportowymi. N1 Bet oferuje zwrot części rzeczywistych przegranych zakładów pieniężnych. The bonus cashback wynosi 15% tygodniowych przegranych zakładów do 100 €. Pamiętaj, że cashback to procentowy zwrot za przegrane zakłady w ciągu ostatnich 7 dni.

Na przykład, możesz w tym tygodniu postawić 500 $ za prawdziwe pieniądze i przegrać połowę kwoty. W tym wypadku, Zakład N1 zwróci 15% kwoty bonusu, czyli 37,5 € (15% x 250 €). Maksymalna kwota bonusu, jaką możesz otrzymać tygodniowo, wynosi 100 €.

Co jeszcze powinni wiedzieć obstawiający

Każdy bonus bukmacherski ma regulamin i zakłady N1 bonus tygodniowy nie jest wyjątkiem. Dla tych, którzy nie wiedzą, T&C ograniczają nadużywanie bonusów i pomagają stronie bukmacherskiej oraz graczom zmaksymalizować nagrodę.

O 15% bonus cashback można ubiegać się tylko na jednym koncie raz w tygodniu. Jak wspomniano wcześniej, premia odnosi się do przegranych u bukmacherów prawdziwych pieniędzy w ciągu ostatnich 7 dni i jest przyznawana w każdy poniedziałek o godzinie 00:00 UTC. 

Inne warunki tej promocji to:

  • Aby wypłacić wygrane, obstawiający muszą spełnić wymóg obrotu 3x.
  • Wymóg obrotu jest spełniony tylko w przypadku zakładów sportowych.
  • Zwrot gotówki jest dostępny dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu.
  • Bonus cashback wygasa po 24 godzinach od momentu, w którym obstawiający go odebrał.

Jest to z pewnością doskonały bonus na zakłady sportowe lojalnościowe, o który można się ubiegać. BettingRanker uważa, że ​​procent cashbacku jest akceptowalny, a N1 Bet dodał przyjazne wymagania dotyczące zakładów. Ale upewnij się, że wykorzystasz bonus w ciągu 24 godzin lub ryzykujesz jego utratę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania
2024-02-14

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania

Wiadomości