Firma Citizen wyznacza nowe kluczowe spotkanie

Wiadomości

2023-07-03

Benard Maumo

Citizen, jedna z wiodących opcji płatności na scenie zakładów online, ogłosiła Toby'ego Sucharova jako nowego dyrektora ds. technologii. Przed dołączeniem do Citizen Sucharov był szefem ds. innowacji w Wielkiej Brytanii, a później szefem platformy gier jako usługi (GPAS) w Playtech.

Firma Citizen wyznacza nowe kluczowe spotkanie

Sucharov wnosi bogate doświadczenie w branży iGaming w rozszerzanie produktów technologicznych, aby służyły setkom operatorów zakładów sportowych na całym świecie. Zanim Playtech, Sucharov pracował z Williamem Hillem w dziale automatycznych systemów ustalania cen sportowych.

Firma Citizen dokonała ostatnio kilku nowych nominacji na stanowiska wyższego szczebla, aby wzmocnić swoje plany strategiczne i globalną atrakcyjność. Jedną z najważniejszych nominacji w firmie jest Sarah Ahle, obecnie szefowa ds. zgodności.

James Neville, współzałożyciel i dyrektor generalny Citizen, powiedział, że firma przygotowuje się do większej ekspansji w drugiej połowie 2023 roku. Dlatego niezbędny jest wyjątkowy zespół przywódczy, który będzie napędzał i utrzymywał przedsięwzięcie.

Neville dodał:

„Toby wnosi bogate doświadczenie z sektora iGaming oraz zwiększania skali rozwiązań technologicznych i nie możemy się doczekać współpracy z nim nad naszą misją uproszczenia sposobu, w jaki płacimy, wykorzystując innowacje w alternatywnych metodach płatności”

The dostawca usług płatniczych ma nadzieję, że powołanie Sucharowa na stanowisko dyrektora ds. technologii przyspieszy świadczenie usług płatności między kontami dla firm z kilku branż i lokalizacji.

Komentując swoją nową nominację, Sucharov powiedział, że jest podekscytowany uczestnictwem w fazie akceleracyjnej dla Citizen, firmy oferującej niezawodny produkt, który może przynieść korzyści wielu branżom. Jest przekonany, że firma będzie się dalej rozwijać i jest zachwycony, że może odegrać rolę w jej przyszłym rozwoju.

Nowy CTO dodał:

„Pochodząc ze środowiska iGaming, od momentu, gdy zobaczyłem technologię, która leży u podstaw rozwiązania płatniczego Citizen, zrozumiałem potencjał produktu. Podczas gdy pozornie otwarta bankowość polega na bezpiecznych płatnościach, wierzę, że dodatkowa możliwość łączenia użytkowników z ich bankiem konta i potwierdzanie własności poprzez uwierzytelnianie wieloskładnikowe zmieni reguły gry w branżach, które są celem oszustw lub które mają rygorystyczne wymagania dotyczące znajomości klienta (KYC)

Ale odejście Sucharowa nie wydaje się mieć wpływu na działalność Playtech. Dostawca technologii zakładów sportowych niedawno ogłosił umowa z La Française des Jeux (FDJ), jeden z wiodących operatorów gier hazardowych w Francja. W ramach tej umowy Playtech będzie świadczyć usługi sieci pokerowej francuskiemu operatorowi.

Aktualności

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu
2023-08-29

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu

Wiadomości