Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości

2022-07-13

Każdy, kto ma doświadczenie w zakładach sportowych, rozumie, że złe przebiegi są na porządku dziennym. Idealnie, a zły bieg to termin używany w kręgach bukmacherskich do określenia serii przegranych, które powodują, że obstawiający traci znaczną kwotę. Nawet pro-betarze napotykają okresy, kiedy wszystko wydaje się przeczyć ich oczekiwaniom. Jednak zdolność do wznoszenia się ponad złą passę jest tym, co odróżnia najlepszych obstawiających od reszty.

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Złe biegi są częścią życia każdego gracza. W związku z tym każdy obstawiający zakłady sportowe powinien zrozumieć, że serie przegranych przybierają różne formy i w dowolnym czasie. Zamiast pogrążać się w niekończących się frustracjach, zwłaszcza gdy wszystko wydaje się przeczyć logice, ten artykuł zawiera nieocenione spostrzeżenia, które mogą pomóc w zarządzaniu „sytuacją”.

Wystrzegaj się pogoni za stratami – zrób sobie przerwę

Jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z serią przegranych jest unikanie pogoni za stratami. Fykolodzy twierdzą, że pierwsze piętnaście minut po źle oszacowanym zakładzie lub dużej przegranej jest zwykle najniebezpieczniejsze dla każdego gracza. Ściganie przegranych to bez wątpienia najgorsza rzecz, jaka może się przydarzyć obstawiającemu po przejściu serii przegranych.

Zaleca się, aby gracze sportowi patrzyli na hazard w długich horyzontach czasowych. Chociaż może być pilna potrzeba natychmiastowego odzyskania strat, pogoń za stratami często kończy się łzami. Zamiast tego zaleca się, aby gracze ponosili straty na brodzie.

Pozostań profesjonalny

Nawet wytrawni gracze przechodzą złą passę. Jednak sposób, w jaki radzą sobie z takimi sytuacjami, odróżnia ich od innych graczy sportowych. Podobnie jak w sporcie wyczynowym, większość menedżerów nie chciałaby, aby ich drużyna lub zawodnik był kompletny w kolejnym wysokooktanowym meczu po przegranej. Ta zasada obowiązuje również wtedy, gdy gracze ponoszą stratę.

Najlepszym sposobem radzenia sobie ze złym biegiem jest zachowanie profesjonalizmu i unikanie poddawania się wahaniom emocji, które często towarzyszą złym wynikom. Najlepszym sposobem na wykazanie się profesjonalizmem jest ścisłe przestrzeganie planu tyczenia. Ponadto wskazane jest zrobienie sobie kilku dni wolnego, aby przyjrzeć się możliwym przyczynom dokonywania niewłaściwych wyborów.

Skaluj z powrotem na głośności

Z strony bukmacherskie oferując dziesiątki sportów, wielu graczy dzisiaj nie miałoby nic przeciwko obstawianiu wielu sportów. Graczowi łatwo jest popaść w pokusę strzelania więcej, aby odrobić straty, gdy jest zły. Niestety nie zawsze jest to droga. Jeśli chodzi o zakłady sportowe, gracze lubiący zwiększać swoje obroty ryzykują poniesienie większych strat.

Najlepszą radą dla gracza po serii przegranych jest zmniejszenie stawek i ograniczenie maksymalnych strat, dopóki nie odzyska on pewności siebie. Pędzenie na pełny gaz po serii porażek można porównać do sportowca, który sprintem w połowie maratonu się wypalił.

Analizuj historię

Zawsze jest szansa, że coś jest nie tak podczas przegranej passy. W związku z tym każdy spostrzegawczy gracz powinien wziąć trochę wolnego czasu i przejrzeć swoją historię zakładów. Nie chodzi tylko o patrzenie na wyniki; dobrą praktyką jest zwracanie uwagi na stosowane podejście.

Analiza historii pomaga graczowi wykryć niespójności w zakładach, które często prowadzą do porażki, takie jak brak jasnej strategii. W większości przypadków gracze mogą jedynie zidentyfikować momenty słabej dyscypliny, które kosztują ich pieniądze po serii przegranych.

Graj bezpiecznie

Nic nie przebije odpowiedzialnego hazardu. Odpowiedzialny hazard polega na zachowaniu stoika, tj. nie dawaniu się zwieść krótkoterminowym wynikom zakładów. Najlepszą radą, jaką można dać graczowi w zakresie odpowiedzialnego hazardu, jest unikanie oglądania każdego postawionego zakładu. Złe biegi na pewno się zdarzają. Gracze, którzy nie mają na tyle hartu ducha, by poradzić sobie ze złą passą, z pewnością nie nadają się do zakładów sportowych.

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, czas nie zawsze jest tak ważny. Zawsze będzie więcej wydarzeń sportowych, więc ostatnią rzeczą, jaką gracz może zrobić, to zacząć gonić za przegranymi. Ilekroć gracz uzna za stosowne poświęcić trochę czasu i ochłonąć, w jego najlepszym interesie jest zrobienie sobie przerwy.

Zrób sobie przerwę

Czasami najlepszym sposobem na zareagowanie na serię złych zakładów jest zrobienie sobie przerwy. Jednak większość graczy, którzy namiętnie kochają tę grę, nigdy nie z zadowoleniem przyjęłaby pomysłu całkowitego zrezygnowania z zakładów sportowych. W większości przypadków zazwyczaj mile widziana jest możliwość rafinacji zamiast powrotu do poprzedniego stanu. Gracze, którzy przez dłuższy czas nie obstawiają zakładów, zwykle odzyskują perspektywę i mogą wrócić z lepszymi pracami, które dla nich działają.

Zakłady bukmacherskie mogą być fascynujące, ale mogą też stanowić wyzwanie, zwłaszcza po strasznym meczu. Żaden gracz nie jest odporny na złą passę. Rady zawarte w tym artykule są niezbędne dla każdego, kto ma złą passę. Idealnie, radzenie sobie ze złym biegiem wymaga spokoju, zarządzania swoim kapitałem i utrzymywania dyscypliny.

Aktualności

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi
2023-05-23

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Wiadomości

Promocja kasynowa

22BET:Do 300$
Graj teraz

Nie przegap tych ofert bonusowych

22BET
22BET
300 zł
Metody wpłat
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Odbierz bonus22BET recenzja
Close