Najlepsze strategie zakładów sportowych do wykorzystania w 2021 r.

Wiadomości

2021-11-24

Zakłady sportowe mogą być świetną zabawą. Jednak może to być również frustrujące dla gracza, jeśli sprawy nie idą po jego myśli. Gracze szybko pogodzą się z faktem, że strategia jest kluczem do zwiększenia ich szans w Internecie. Gracze online mogą zrobić, aby znacznie poprawić jakość swoich zakładów sportowych.

Najlepsze strategie zakładów sportowych do wykorzystania w 2021 r.

Obejmują one ustalanie limitów zakładów, właściwe zarządzanie bankrollem i korzystanie z odpowiednich strona z zakładami sportowymi. Obstawiający powinien również znaleźć i wykorzystać skuteczne strategie obstawiania. Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych strategii zakładów sportowych stosowanych w 2021 roku.

Strategia zakładów dopasowanych Zakłady dopasowane są prawdopodobnie najłatwiejszą strategią obstawiania, z której mogą skorzystać gracze. Ta strategia wymaga od gracza obstawienia zestawu zakładów na to samo wydarzenie. Jednak dużym haczykiem dla tej strategii obstawiania jest to, że opiera się ona na darmowych zakładach.

Większość witryn z zakładami online zazwyczaj oferuje darmowe zakłady i inne bonusy, które gracze mogą wykorzystać w tej strategii. Działa we wszystkich sportach, ale najlepiej sprawdza się w przypadku tych, które mogą zakończyć się tylko dwoma wynikami. Wydarzenia z najwyższymi kursami również będą korzystne dla gracza.

Strategia zakładów arbitrażowych

Ta strategia zwykle ma na celu wykorzystanie różnic w kursach w różnych bukmacherach. Szanse zwykle się zmieniają, ponieważ różne czynniki wpływające na wynik gry ciągle się zmieniają. W niektórych przypadkach zmiana może być wystarczająco wysoka, aby dać zwrot.

Strategia arbitrażu wykorzystuje opóźnienia w niektórych bukmacherach dotyczące zmiany kursów. Wygrane są zwykle minimalne, ale można je gromadzić, aby uzyskać większe zyski.

Strategia kryterium Kelly'ego

Ta strategia jest najczęściej stosowana na rynkach finansowych, ale całkiem dobrze sprawdza się również w zakładach sportowych. Ma na celu wykorzystanie różnic między prawdopodobieństwem a szansami. Wszystko, czego potrzebuje typer, to określenie wartości kursów. Obstawiający może następnie zmieniać swoją stawkę zgodnie z prawdopodobieństwem i zmiennością kursów. Istnieją formuły matematyczne, których gracz może użyć do obliczenia wartości kursów i nakładki.

Strategia zwiększania szans

Jedną z metod stosowanych przez bukmacherów do przyciągania nowych graczy jest zwiększanie kursów. Obstawiający mogą skorzystać z takich podwyżek kursów, aby zwiększyć potencjalną wygraną. Ta strategia działa tylko w celu zwiększenia ilości wygranych, ale w żaden sposób nie zmienia prawdopodobieństwa wygranej.

Gracze powinni jednak pamiętać, że większość bukmacherów zwykle ma dobre powody, aby podnieść określone kursy. Zwiększone kursy mogą wskazywać, że wynik kursów nie będzie pozytywny.

Strategia zakładów systemowych

Ta strategia obstawiania wymaga, aby gracze pokrywali swoje zakłady różnymi liniami zakładów zamiast korzystać z akumulacji. W przypadku zakładów akumulowanych przegrana jednego zakładu oznacza przegraną całego kuponu. W przypadku zakładów systemowych pokryjesz wszystkie najlepsze wyniki, tak że przegranie jednego zakładu niekoniecznie oznacza przegraną całego kuponu.

W pogoni za parą

Pogoń za parą to strategia, która opiera się na znaczących ruchach na rynku zakładów. Na przykład, jeśli kursy znacząco się zmieniają, może to być spowodowane tym, że wielu profesjonalnych hazardzistów i syndykatów bukmacherskich stawia zakłady po jednej stronie.

Bukmacherzy zazwyczaj zmieniają swoje kursy w takich sytuacjach, aby zminimalizować wypłaty. Strategia zakłada, że profesjonalni obstawiający i syndykaty bukmacherskie, którzy powodują wahania kursów, mają dobre pojęcie o prawdopodobnym wyniku. W ten sposób gracz może wykorzystać tę wiedzę do obstawiania.

Aktualności

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi
2023-05-23

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Wiadomości

Promocja kasynowa

22BET:Do 300$
Graj teraz

Nie przegap tych ofert bonusowych

22BET
22BET
300 zł
Metody wpłat
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Odbierz bonus22BET recenzja
Close